Site Rengi

Tezgahüstü Ahşap Stand

Adetli Üretim
Tezgahüstü Ahşap Stand

Tezgahüstü Ahşap Stand, her sektöre uygun çeşitleri ve geniş kullanım yelpazesi ile her türlü ürünün tanıtımında kullanılmaktadır. Stand çeşitleri ayaklı stand, orta stand, ahşap ünite olduğu gibi, tezgah üstü ahşap standlar da önemli yer teşkil etmektedir. Kullanım yerleri farklı olduğu için, satış stratejisinde bu standların yeri farklı kurgulanmıştır.

Kasa önü, OTC stand, setüstü gibi isimler de almaktadırlar. Kasa önü standları eczanelerde kozmetik ve reçetesiz satılan ürünlerin sergilenmesi ve tanıtımı için kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra birçok satış kanalında,  hızlı satışının gerçekleşmesi istenen ürünler için, kasa önünde kasiyer tavsiyesiyle de satışı yapılabilmektedir.

Ahşabın doğal yapısı, dekoratif olması, şık görüntüsü sayesinde, birçok mekanda rahatlıkla ahşap stand kullanılmaktadır.

Tezgahüstü Ahşap Stand

Bu standlar, organik ürünlerde de çok sık tercih edilmektedir. Ahşap, özel CNC kesim, lazer kesim, eğme, bükme gibi bir çok teknikle istenilen formlara sokulabilir.

Sağlık, kozmetik, marketler ve benzeri birçok satış kanalında, oldukça geniş sektör aralığında kullanılmaktadır. Markanızın, ürününüzün bilinirliğin artması, dikkat çekici olması ve kolay ulaşılır olması gibi birçok özelliğiyle siz de rahatlıkla bu stand türlerini tercih edebilirsiniz.

Tezgahüstü Ahşap Standlar için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.