Site Rengi

Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand

Min. 3.000 Adet
Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand

Vivident sakız markası için tasarladığımız Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand, özellikle kasa önlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.  Gündelik hayatta pek çok uğrak noktada karşılaştığımız ve fark etmeden teşhir ettikleri ürünleri satın almamızı sağlayan bu küçğk standlar, satışların arttırılmasında kullanılan bir numaralı stand tiplerindendir. Tezgahüstü standlar, ufak boyutlara sahip olup herhangi bir raf ya da vitrin gibi bölmedelerden bağımsız olarak kullanılabilmektedir. Bir arada görünümünün daha cazip olduğu küçük kozmetik eşyalarında, parfümlerde, gıda ürünlerinde, hijyen ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Benzinliklerde, eczanelerde, marketlerde, kozmetik mağazalarında sıklıkla kullanılan olmazsa olmaz ürün teşhir araçlarındandır.

Ancak her standda olduğu gibi bu stand türünde de dikkat çekici bir tasarım elde etmek oldukça önemlidir. Teşhir edilecek ürünün özelliklerini ön plana çıkaracak ve cazibesini arttıracak tasarımlar sayesinde ürün satışları büyük oranlarda arttırılabilmektedir. Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand tasarımını gerçekleştirirken nelere dikkat ettik ve tasarımda hangi özellikleri ön plana çıkardık tüm detayları ile Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand Poroje İncelemesi başlığında göz atabilirsiniz.

Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand Proje İncelemesi

 • Küçük boyutlu teşhir ürünlerinde çok yönlü ve fonksiyonel tasarımlar sağlamak her zaman avantaj sağlar. Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand tasarımında kapağı ile stand aynı zamanda bir ambalajdır. Bu kullanım özelliği ile birden fazla seçenek sunar kolay taşınabilirlik de sağlamaktadır.
 • Tasarımda renklendirmeler, logo ve görsel kullanım alanları oldukça ufak olduğundan mevcut alanı doğru kullanmak önemlidir. Bu tarz standların dikkat çekiciliğini arttırmak için genellikle stand üzerinde ölü alan kalmamasına özen gösterilir. Biz de bu stand modelinde daha aktif ve bütüncül bir görünüm elde etmek amacıyla markaya ait olan renk ve görselleri tüm boş alanlara uygulayarak daha dikakt çekici bir görünüme kavuştuk.
 • Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand, kasa önlerinde sergilenmek için ideal bir stand tipidir. Yalnızca market ve bakkallarda değil satışın gerçekleştiği her alanda kullanılabilmektedir. Benzinlikler, kozmetik mağazaları hatta anlaşmalı eczaneler de bu alanlara dahildir. Bu sebeple her tezgahın üzerinde sergilenmek için ideal olan boyutlara sahip  olmalıdır.
 • Ofset ürünlerde bıçak,film gibi maliyetlerden dolayı adetli üretimler diğerlerine oranla daha ekonomik olmaktadır.
 • Minumum 3000 adet üretilmektedir.

Kasa önü ve Tezgahsütü Stand Kullanımı

Kasa Önü Stand, hızlı satışı gerçekleşmesi istenilen ürünlerin kasa önü veya tezgahüstünde sergilenmesi üzerine tasarlanmış oldukça işlevsel bir stand türüdür.

Bu stand türleri üzerinde genellikle boyutu küçük ürünler sergilenmektedir. Tezgah üzerinde veya kasa önüne entegre edilerek, müşterilerin bu ürünlere dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Kasaönü standlar, tek bölmeden oluşabileceği gibi çok raflıda tasarlanabilmektedir. Bazı kasaönü standlara askı da eklenerek bu standların daha fonksiyonel olması sağlanmaktadır.

Genellikle metal ve tel malzemeden üretilen kasaönü standlar, alüminyum, ahşap, pleksi ve benzeri türden pek çok malzemeden de tasarlanıp üretilebilmektedir. Kasaönü ve tezgahüstü standlar sıklıkla, zincir marketler, kozmetik mağazaları, eczaneler, kırtasiyeler ve perakende işi gerçekleştiren işletmelerin vazgeçemediği, işleri oldukça kolaylaştıran stand türleridir.

İşletmelere büyük avantajlar sağlayan kasa önü standlar, maliyetleri bakımından da oldukça fazla avantajlar sunmaktadır. Piyasada hazır halde satışı gerçekleşen kasa önü standlar, istenilir ise firma ve markaya özgü özel baskı ve görsel efektler kazandırılarak tasarlanıp üretilebilmektedir.

Tüm tezgahüstü stand modellerimize ulaşmak için Tezgahüstü Stand Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karton Stand Nedir

Tezgahüstü Kapaklı Seperatörlü Karton Stand, karton malzemenin avantajlarını kullandığımız bir stand tipidir.

Karton Stand, stand türleri arasında en hafif, en az maliyete sahip, kurulum ve taşıma açısından en rahat stand türü olma özelliğini taşımaktadır. Tek renk baskıdan, 6-7 renk baskıya kadar istenilen görselde ve efektler uygulanarak üretimi yapılabilmektedir.

Ürün ve markanızın belirgin bir şekilde ön plana çıkmasına olanak sağlayan bu Stand türleri maliyetinin düşük olmasından kaynaklı birçok sektöre bağlı firma tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Karton stand isminden de anlaşılacağı gibi karton malzemeden imal edilmektedir. Karton sert ve mukavemet gücü yüksek olan bir hammaddedir. Kartonun üzerine istenilen görsel çeşitli kimyasal maddeler ile suvanarak yapıştırılır, bu da kartonun mukavemet gücünü biraz daha artmasına olanak sağlar.

Günümüzde market, kozmetik mağazaları, eczaneler, kırtasiyelerde, kitap fuarlarında, alış veriş merkezlerinde ve benzeri ürün sergileme alanlarında en çok tercih edilen stand and türleridir. Karton standlar üzerinde sergilenecek ürünün ağırlığı, adedi, boyutu ve benzeri türden özelliklere göre tasarım yapılarak imal edilmektedir.

Ürün tanıtım ve pazarlama konusunda oldukça işlevsel olan bu stand türleri hem hafif yapısı, hem şık tasarımlara sahip olması hem de maliyet açısından ekonomik olması sebebi ile perakende işi gerçekleştiren birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler:

 • Karton Cinsi:         300g/m² EXPRINT KARTONSAN
 • Baskı:                      4 Renk Ofset
 • Sevkiyat Şekli:       Palette De-monte
 • Teslim Yeri:            İstanbul Tek Nokta
 • Üretim Süresi:       Grafik Onayından 25 İş Günü Sonra
 • Oluklu Cinsi:          B/S E Dalga
 • Dış Yüzey:               Parlak Selofon
 • Görsel Uygulama: Tarafınızdan gönderilir, tarafımızca uygulanır.

* Fiyat 10.000 Adet ve aşağıdaki ölçü için çalışılmıştır. Ölçü ve adet değişiklikleri için, fiyat alınız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.