Site Rengi

Tezgahüstü Vakum Stand

Tezgahüstü Vakum Stand

Tezgahüstü vakum standlar, kasa önü vakum stand, setüstü vakum stand, OTC vakum stand gibi, daha bir çok isimle anılırlar.

Thermoform üretim tekniği, şekil verilen alüminyum kalıp üzerinde, plastik levhanın şekillenmesi ve kalıp üzerinde açılan toplu iğne başı kadar bir delikten, vakumlanarak şekillenmesi üzerine, final şekil verilmektedir.

Sonra levhadan arta kalan parçalar, bıçak yardımı ile kesilir. Böylece nihai şekle oluşan levhalar birleştirilerek, standın bütünü meydana getirilmektedir.

Tezgahüstü Vakum Standının, satış ve pazarlamadaki rolü çok önemlidir. Bu standlardaki ürünler zincir mağazalarda, kasa önünde satılıyorsa kasiyerin tavsiyesi ile satışı arttırmak için kullanılabilir.

tezgahüstü vakum stand

Eczanede OTC (over the counter ) yani tezgahüstü bir sunum varsa, satın alma ihtiyacını arttırır ve ilgili mağaza bu standın sağladığı avantaj ile kendi reklamını yapmış olur. Özetle bu vakum standı türünün,  potansiyel müşteri üzerinde çok büyük oranda, doğrudan  satışa yönlendirme  etkisi bulunmaktadır.

Vakum Stand talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilir, tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Ürün Standı hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettikleriniz için, linkteki yazıyı okuyabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.