Site Rengi

Min. 30 Adet
Toner Stand

Toner Stand ne için kullanılır? Nerelerde kullanılır? Toner Stand ücretleri nelerdir?Kırtasiyelerde en çok satılan ürünlerden birisi de dijital ortamlardaki dökümanları kağıda döken yazıcıların içinde kullanılan tonerlerdir. Tonerler yazıcıların en önemli aparatlarından birisidir. Bu ürünlerin teşhirinde de Toner Standı kullanılmaktadır. Kartuş, dolum, stand gibi kelimeler yanyana kullanıldığında, Ayaklı Dezenfektan Standı gibi kelimeleri çağrıştırsa da burada çokn farklı bir konudan bahsedilmektedir.

Örnek tasarımda her problemin birden farklı çözümü olduğu gerçeğini, bu projede de açıkça görmekteyiz. Proje ahşap olarak lake, MDF,Suntadan üretilebilirken, metalden üretimine karar verilirse paslanmazdan iyi sonuç almak mümkündür. O sebeple de yurtdışı için tasarlanan bu ürün teşhirleri, ahşaptan üretildiği halde metalden de üretilebileceği için bir alternatif olarak metal stand kategori altına da sokulmuştur. 

Kırtasiye Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda üretim resimleri ne bakabilir, videosunu izleyebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.