Site Rengi

Madeni Yağlar Standı

Min. 50 Adet
Madeni Yağlar Standı

Madeni Yağlar Standı, taşıdığı ürün ağırlığı, benzinliklerde kapıönüne çıkarılan teşhir nedeni ile metal malzemeden yapılması uygundur. Hem sağlam yapısı hem de out-door kullanımı nedeni ile metal bu tür ürün teşhirleri için oldukça avantajlı olmaktadır. Yağ standı dendiğinde aklımıza Yağdanlık Standı dahil, bir çok ürünün dahil olduğu geniş bir skalayı akla getirebiliriz.

Madeni Yağlar Standı için Neden Metal?

Başka bir açıdan konuya yaklaşmak gerektiğinde ise, motor ve otomobil endüstrisinde en çok kullanılan hammaddelerden birisi de metaldir. Tümevarım bilinçaltı psikolojisi düşünüldüğünde bu durum algıda uyumluluk açısından da son derece tutarlı bir durumdur. Çünkü bu stand;

  • Metal ağırlıklı parçalardan oluşan otomobil ürününün sektörüne hitap etmektedir.
  • Bu teşhir ürünü, daha çok benzinlik, otomobil servis hizmet noktaları gibi yerlerde bulunur. Bu da, ağır parçaların stand üstüne düşmesi riskini beraberinde getirir. Benzinlik gibi noktalarda ise, özellikle kapı çıkışının sağında veya solunda yer alabilir.
  • Bazı ürünler kalite ve konforu yanında sağlamlığı ile de öne çıkabilirler. Özellikle; otomotiv sektöründe can güvenliği söz konusudur. Volvo gibi bir çok marka sadece sağlamlıkla bile öne çıkmaktadır.
  • Burada bir başka önemli üzerinde durulması gereken konu ise, teşhirlerin taşıdığı ağırlıklardır. Dolayısıyla; bu ağırlıkları taşıyabilecek malzemelerin başında metal gelir. Sahada çok fazla plastik enjeksiyon çözümünü de rastlanır. Her ne kadar kolon kiriş prensibi ile bir güçlendirme yapılmış olsa da, bu ağırlıklar nedeni ile plastik zamanla bel verebilir.

Tüm bu yukarıdaki veriler ile beraber konu değerlendirildiğinde, yeryüzündeki en sağlam madenlerden olan, metal grubu ile bu teşhiri oluşturmak akla yakındır. 

Metal denilince akla demir, çelik, bakır, altın gibi bir çok maden akla gelir. Reklam sektöründe alüminyum, demir ve paslanmaz çelik çok sık bir biçimde kullanılır. Burada kaliteyi belirleyecek temel konulardan birisi işçiliktir. Demir ve sac için, kaynak işçiliğine kadar konu önemli iken, paslanmaz çelik ustalığı ise apayrı bir konudur. 

Madeni Yağ Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki görselden farklı bir tasarım yorumuna bakabilirsiniz. Bir matematik problemin tek bir sonucu olabilir. Farklı yollardan giderek, o sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak sosyal problemlerde olduğu gibi markanın saha ihtiyaçları farklı tasarımlarla çözülebilir.Yine aşağıda yukarıdaki projenin farklı planlarını görebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.