Site Rengi

Vakum Kırtasiye Stand

Vakum Kırtasiye Stand

Vakum kırtasiye stand kullanımı, vakum kırtasiye stand ücretleri ve üretim aşamaları..

Kırtasiyeler, ürün çeşitliliğinin çok fazla olduğu, bu nedenle de çok geniş bir ürün skalasını içerisinde bulunduran gerek geleneksel kanalda gerekse retailde çok sayıda satış noktasının var olduğu yerlerdir. Kalem, defter, kağıt, silgi, cetvel, yapıştırıcı, sticker, oyuncak, kitap gibi binlerce çeşit ürünün satışının yapıldığı bu noktalarda, her bir ürün kendine özgü bir stand üzerinde satışa sunulmaktadır. Bu nedenle, her kırtasiyede çok farklı boyutlarda, renklerde ve değişik tasarımları mevcut olan kırtasiye standlarını görmek mümkündür.

 

vakum kırtasiye stand

Standlardan, plastik levhaların thermoform üretim tekniğiyle üretilen formlara Vakum Kırtasiye Standı denilmektedir. Bu standlar, genellikle üzerinde ve içerisinde sergilenecek ürün tipi ve sayısına göre tasarlanıp, boyutlanmaktadır. Oldukça küçük ölçülerden yükek ölçülü boyutlara varan vakum kırtasiye standı modellerini bu satış noktalarında görmek mümkündür.

Seminer- toplantı- konferans, reklam ve PR çalışmları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi bütün faaliyetler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.