Site Rengi

Zeytin Satış Standı

Zeytin Satış Standı

Zeytin Satış Standı, ürünün tazeliği, doğallığını potansiyel alıcıyla buluşturmak üzere birden fazla çeşit ile üretilmiş stand türleridir.

Pazarlarda, tanzim satış noktalarında, süpermarketlerde, bakkallarda ve daha bir çok yerde satışa sunulan bir üründür.

İnsan sağlığına, sayılamayacak kadar çok faydası olan bu ürün gerek kahvaltı sofralarının önemli bir yiyeceği, gerekse önemli bir meze olma özelliğini taşımaktadır.

Ayrıca bu üründen, sayısız yan ürün elde edilmektedir. Cilt sağlığından, saçlarımıza kadar bir çok noktada faydalandığımız bu yiyecek için “Zeytin Ömrü Uzatır mı?” sorusu da sıklıkla gündeme gelmektedir.

zeytin-standi

Üzerine bu kadar olumlu anlamların yüklendiği bir yiyecek, alıcısına doğru bir sunumla yani stand ile ulaştırılmalıdır. Bunun içinde doğru zeytin satış standı, doğru yere konumlandırılarak, ürünün satışa yönelik verimi beklenmelidir.

Kapak, pleksidir. Ürünlerin sunumu oluşturulurken, öncelikle hitap edilen kitlenin yapısı iyice incelenmelidir ki; doğru bir ürün teşhir standı oluşturulabilsin.

Ürün stoğumuzda bulunmamakta sipariş üzerine istenilen ölçüde yapılmaktadır. Görsel dosyası gönderildiği takdirde, görsel uygulaması da tarafımızdan yapılacaktır.

Zeytin Standı talepleriniz için, 0 (850) 473 1373 no’lu çağrı merkezimizden bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.