Site Rengi

Zeytin Teşhir Standı

Zeytin Teşhir Standı

Zeytin Teşhir Standı, ürünün doğal ve şık bir tasarımla sergilenmesi için üretilmiş stand türleridir.

Markanın kendini konumlandırması ile doğru orantılıdır. Şöyle ki; bir pazar tezgahında ürünler naylon üzerinde sergilenebilirken, oldukça lüx ve pahalı bir markette çok değerli olan zeytin meyvesi, çok özel teşhirlerle sergilenir ve burada markanın hedefi ile tasarımcının hayal gücü çok önemlidir.

Yani stand gibi görünmeyen, organik temalı bir platformda mesela kese kağıdı, saman, ahşap zemin gibi unsurlar yardımıyla oluşturulabilir, basit bir zeytinlerin sergilendiği, dökme teşhir de oluşturulabilir. Eğer amaç bir P.O.P. ürünü yaratmaksa, yaratıcılığa sınır koymamak gereklidir.

Zeytin Teşhir Standı dediğimizde, seçenek ve sunumları oldukça geniş bir skala içerisinde düşünüyor olmak her zaman için doğru olacaktır.

Plastikten, ahşaba, ahşaptan kağıda, kartona veya bez çuvala kadar onlarca malzeme sayabiliriz ki; bir zeytin teşhir alanı oluşturabiliriz.

Mesela örnek görselde, satış noktasında iki basamağın, muhtemelen granitten mimari yapı içerisinde kendiliğinden hazır olduğunu ve çeşitli boydaki gıda teşhir ekipmanları ile kombini sonu teşhirin meydana geldiğini görüyoruz.

Biz burada iki ahşap basamak imal edip, bunu ahşap zeytin kovaları ile de beraber kullanabilirdik. Ayrıca tüm bunlar yanında, zeytin için diğer ürünlerle birleştiği zaman, kombin oluşturacak bütünsel bir bakış açısıyla teşhir de meydana getirebiliriz.

Zeytin Teşhir Standı

Daha kısa ve açık anlatmak gerekirse, organik bir zeytini diğer organik ürünlerle beraber, aynı teşhir üzerinde sunabiliriz.

Ürün Teşhir Standı talepleriniz için, 0 (530) 305 6909 no’lu whatsapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.