Site Rengi

Ahşap Zeytin Standı

Ahşap Zeytin Standı

Ahşap Zeytin Standı, zeytin gibi doğal ve güzel bir besinin sergilenmesi için en uygun stand türüdür. Zeytin ahşap standda daha lezzetli ve potansiyel alıcıyı kendine çeken bir özellikte görünmektedir.

Ahşap malzeme bir çok gıda ürününde sıklıkla tercih edilip, kullanılmaktadır. Özellikle organik ürünlerin albenisini sağladığı subliminal mesajlarla psikolojik olarak arttıran bir hammadde çeşididir.

Ahşapta bu ürünler gibi doğadan gelir ve bir çok sebze, meyve grubunun sergilenmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Zeytin, narenciye, buğday ürünleri, pastane ürünleri bunların başında gelir.

Doğallık, organiklik ve gücünü doğadan alan her üründe, tıpkı başka sektörlerde olduğu gibi, gerek görsellik gerekse algı açısından rahatlıkla kullanılan yegane malzemelerden biridir.

Ahşap Zeytin Standı‘nda ürün tercihe göre açık veya kapalı teşhir edilebilir. Ambalajlı ürünler, ambalajında saklandığı için her ortamda teşhir edilebilir. Ancak konu ambalajsız ürüne geldiğinde, dış faktörler önem kazanmaktadır.

Bu noktada ürünün, dış etkenlerle temasına ve zeytinin tezgahta kalış süresine oldukça dikkat edilmelidir. Gerekli müdahalelerle, gıdalar bulundukları her ortamda rahatlıkla korunabilirler.

Burada markalar, çalıştıkları gıda mühendislerine de rahatlıkla danışabilirler. Stand üzerindeki gıda için, detaylı bir koruma veya daha basit önlemler alınması gerektiğine karar verilmesi konusu bu şekilde halledilebilir.

Ahşap Zeytin Standı

Ürün Teşhir Standı talepleriniz için, adresiniz KheironStand.com!

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri, fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.