Site Rengi

2 Basamaklı Delikli Stand

Min. 1.000 Adet
2 Basamaklı Delikli Stand
 1. Tezgah üstü standlar arasında yer alan 2 Basamaklı Delikli Stand, alıştığımız formlara sahiptir. Uygun fiyatlı ve kullanışlı olması sebebiyle pek çok farklı noktada görmemiz mümkündür. 2 Basamaklı Delikli Stand tipi stantlar genelde gündelik hayatta pek çok farklı noktada karşımıza çıkar. İhtiyaca yönelik tasarlanan bu standlar genelde tek tip ve ortalama aynı ebatlardadır. Küçük ürünlerin özellikle tezgah üzerinde sergilenmesi amacını taşır. Bu tarz stand kullanımlarında öncelikli hedef, satışları arttırmaktır. Göz önünde olması sebebiyle kasa önlerinde ve tezgah üstünde kullanıma elverişlidir. Pratif ve kolay çözümler sunar. 2 Basamaklı Delikli Stand tasarımında neler yaptığımızı ve dikkat ettiğimiz detayları Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

2 Basamaklı Delikli Stand Proje İncelemesi

 • Delikli stand projemizde önceliğimiz çok yönlü ve fonksiyonel bir stand tasarımı elde etmekti. Halihazırda tasarlamak istediğimiz stand tipi, istedigimiz fonksiyonlara sahip olabilecek durumda değildi. Bu tasarım için işlevselliği stand tasarım tercihlerinde kullandık. Seçtiğimiz malzemeden, malzemeleri birleştirme rutinlerine kadar tüm detaylarda işlevselliğe önem verdik.
 • Stand malzemesinde karton kullanımı tercih ettik. Bu sayede maliyeti düşürürken tam anlamıyla tezgah üstü kullanımlar için bir tasarım sağlamış olduk. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir malzeme kullanarak doğaya vereceğimiz zararı yok ettik.
 • İki renk olarak tasarladığımız stand modelimiz, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Bir konseptte olmasa dahi, sergi alanı ve uyum gözettiğimiz zaman sınırlı olduğunu söylemek mümkündür.
 • Siyah ve beyaz renk üzeri desenler kullanmayı tercih ettiğimiz stand modelimizde birbiriyle uyumlu çizgilere özen gösterdik. Bu sayede üzerindeki ürünleri daha fazla ön plana çıkarmasını sağladık.
 • Bu tarz standlarda görsel ve yazılı iletişim araçlarını kullanmak oldukça büyük önem taşımaktadır. Stand üzerine ayırdığımız iki logo ve bir slogan alanı ile bu detayı ön plana çıkardık. Böylelikle her açıdan dikkat çeken ve kendini belli eden bir stand elde ettik.
 • Toplam iki basamağa sahip olan standın uzunluğu 30, genişliği ise 35 cm’dir. Ortalama olarak bir tezgah üzeri stanttan beklentiyi karşılamaktadır.
 • Stand; ruj, deodorant, parfüm gibi kozmetik ürünlerinden kalem gibi araç gereç ürünlerini sergilemeye müsaittir.
 • Birçok kozmetik ürünüyle uyumlu ölçülere sahip olan 2 Basamaklı Delikli Stand tasarımının tüm cepheleri açıktır. Yalnızca sırtlık kullanımı sağladığımız standda, kolay erişilebilir bir algı yaratmayı hedeflemiştik.
 • 2 Basamaklı Delikli Stand tasarımı, malzemelerin kalitesi sayesinde hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kullanıma uygun şekilde tasarlandı.
 • Kolay taşınma özelliği sayesinde sergi alanında rahatlıkla taşınabilmektedir.
 • Ofset baskı yöntemini kullandığımız bu stand tasarımının fiyatı diğer stand tiplerinden daha uygundur. Bunun sebebi bıçak ve baskı tekniğidir.
 • Fiyat- performans olarak değerlendirme yaptığımızda ürün tüm beklentileri karşılamakta ve en ideal stand tipleri arasında yer almaktadır.

Tezgah Üstü Stand Kullanımı

Tezgah üstü standlar, uzun yıllardan beri hayatın pek çok noktasında karşımıza çıkıyor. Ürün teşhir standı, ürün standı, tanıtım standı ve benzeri gibi isimleri de bulunmakta. Tezgah üstü standlar, genel olarak 2 Basamaklı Delikli Stand gibi kasa önü kullanımlar için uygun oluyor. Kasa önleri, alışveriş sonlandığı ve ödemenin gerçekleşeceği alanlardır. Bu alanlarda müşteriler, yeni ödemeler yapmaya çok daha yatkın olur. Bunu bilen pazarlama şirketleri ise, tezgah üstü dediğimiz yeni stand modellerinden faydalanarak satışları arttırmaktadır. Mağaza boyu alışveriş yapan müşteriler, kasa önüne geldiği zaman yeni ürünler alma potansiyeline daha çok sahip oluyor. Böylelikle halihazırda sergisi olan ürünler daha fazla satılıyor. Peki kasa önlerinde ve tezgah üzerinde nasıl standlar kullanmak gerekir?

Bu alanlarda kullanmayı planladığınız stand modelleri, ortalama bir boya sahip olmalıdır. Alıştığımız tezgah üzeri stand modellerinin dışına çıkmak size pek fayda sağlamayacaktır.

Standınız üzerinde mutlaka görsel ve yazılı iletişim araçlarından faydalanmanız gerekir. Görsel iletişim, akılda kalıcılığı arttırdığından kaynaklı standınızın üzerinde baskı olması size fayda sağlayacaktır.

Standınız sağlam malzemelerden üretildiğine dikkat etmelisiniz. Ahşap ya da pleksi gibi dayanıklı malzemeler kullansanız bile, malzemenin kalitesi büyük önem taşımaktadır. Zaman zaman bazı karton standlar, ahşap standlardan daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunabilmektedir.

2 Basamaklı Delikli Stand tasarımında olduğu gibi, standınız birçok alanla uyum sağlamaya müsait olmalıdır. Gerek renk tercihleri, gerek stand birleşimleri ve büyüklüğüyle tüm ayrıntılara dikkat etmenizde fayda vardır.

 

Önemli bir konu da, yukarıda minimum üretim adedini 1.000 Adet olarak görüyorsunuz. Aslında 500 ve 100 adet olarakta üretebiliyoruz. Fiyat için efektif olan adet 1.000 olduğu için o şekilde düzenlenmiştir.

100 Adet için Birim Fiyat: 8,1 USD + KDV

500 Adet için Birim Fiyat: 2,2 USD + KDV

 

Teknik Özellikler:

 • Karton Cinsi: 300g/m² EXPRINT KARTONSAN
 • Baskı:4 Renk Ofset
 • Sevkiyat Şekli: Palette De-Monte
 • Oluklu Cinsi: B/S E Dalga
 • Dış Yüzey: Parlak Selofon
 • Üretim Süresi : Grafik onayından 18 iş günü sonra
 • Fiyatlara nakliye dahil değildir.
 • Ödeme Şekli: Siparişte %60 Nakit, Mal tesliminde %40 nakittir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.