Site Rengi

2 Kanca 2 Raf 1 Sepet Bazalı Kuruyemiş Standı

Min. 50 Adet
2 Kanca 2 Raf 1 Sepet Bazalı Kuruyemiş Standı

Sepet Bazalı Kuruyemiş Standı, Ufresh markası için özel olarak tasarladığımız bir çalışma oldu. Özel kesim kullanımı gerçekleştirdiğimiz bu stand modelinde dayanıklılığa ekstra önem gösterdik. Planladığımız ve tasarladığımız modeli birebir hayat geçirme başarısını da elde ettik.

Kuruyemiş standları, kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Bakkallar, marketler, aktarlar, tekeller, benzinlikler gibi çerez satışının olduğu hemen her yerde karşımıza çıkar. Etkili ürün teşhir standları arasında yer alan kuruyemiş standları, tüketim fazlalığı sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Kuruyemiş markaları da, diğer tüm sektörlerde olduğu belli amaçlar doğrultusunda stand kullanımı sağlar. Gerek marka bilinirliğini arttırmak, gerek akılda kalmak gerekse daha kolay kullanım avantajı sunmak için çeşitli ürün standları kullanır.

Kuruyemiş, özellikle ülkemizde tüketimi fazla olan bir gıdadır. Diğer ülkelere kıyasla çok daha fazla sayıda kuruyemiş satışı yapan firmalar ülkemizde mevcuttur. Dolayısıyla bu sektöre ait pazar rekabeti de yüksektir. Hem gelişen teknoloji hem de üretimdeki serilik, bu sektöre ait standların daha kullanışlı olması haline evrilmiştir.

İki kanca, iki raf ve bir sepet bazalı olarak farklı renklerde tasarladığımız kuruyemiş tanıtım standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Bazalı Kuruyemiş Standı Proje İncelemesi

  • 2 Kanca 2 Raf 1 Sepet Bazalı Kuruyemiş Standı tasarımında hedefimiz, uzun ömürlü ve dayanıklı bir stand ortaya çıkarmaktı. Malzeme tercihi, malzemelerin kalitesi ve tasarımdaki ustalık sayesinde bu hedefimize ulaştık.
  • Ayaklı tekerlekli stand kategorisine de dahil olan bu stand modelinde metal malzemeyi ağırlıklı olarak kullandık. Böylelikle hemen her mekanla uyumlu, dış ve iç alanlarda kullanıma uygun bir stand elde ettik.
  • Metal materyaller yapısı gereği sert ve dayanıklığı olduğundan pek çok farklı yerde kullanılabilir. Özellikle ağır ürünlerin teşhirinde sıklıkla tercih sebebidir.
  • Standda daha fonksiyonel bir kullanım sunmak istedik. Bu sebeple stand arka duvar kısmında tel örgü tercih ettik.
  • Stok ürünlerin de rahat teşhiri amacıyla en alt kısmında sepet kullanımı tercih ettik. Böylelikle ürün teşhir standının kapasitesini arttırmış olduk.
  • Stand ölçüleri boy 150 cm, en 50 cm olacak şekilde gerçekleşti. Standart bir kuruyemiş standı ölçülerine uygun dizaynı sağladık.
  • Görsellerde de yer aldığı gibi bu stand modeli için iki adet renk tercih ettik. Beyaz renk ve ahşap rengini gıda ürünlerinde kullanmamızın sebebi doğal ve organik görünümü oldu.
  • Kuruyemiş standı alınlık kısmını her cepheden görülecek şekilde yerleştirdik. Böylelikle dikkat çekiciliği arttırdık aynı zaman da akılda kalıcılığı da sağlamış olduk.
  • Ürün standının daha portatif olması amacıyla ayaklarda tekerlek kullanımı sağladık. Böylelikle kullanım alanında üzerinde ürün varken dahi rahatlıkla yer değiştirebilmesini hedefledik.
  • Uzun süreli kullanıma uygun olduğundan kaynaklı ekonomiktir. Fiyat performans olarak birçok standa göre daha yüksek avantajlar sağlar.

Ürün Teşhir Standında Profesyonellik

Ürün standında profesyonel imaj üzerinde durmak birçok açıdan büyük faydalar sağlamaktadır. Markanın prestiji, kimliği, ürünlerin kalitesi gibi önemli konular markanın temsilcisi sayesinde ön plana çıkar. Bu sebeple standların iyi bir tasarıma sahip olması her anlamda tüm firmaların esas hedefidir. Ürün teşhir standları, çok farklı malzemelerin birlikte kombinasyonu ile ya da tek bir malzeme ile üretilir. Burada esas önemli olan nokta; stand malzemesinin ne olursa olsun kaliteli olmasıdır.

Bir ürün standının başarısı, malzemesinin kalitesinden geçer. Ancak bunun yanı sıra tasarımdaki profesyonellik de büyük yer tutmaktadır. Markaya ya da ürüne uygun olmayan stand tasarımlarında malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, hedefe ulaşmak çok zordur. İyi bir tasarıma sahip olabilmek için ise, markayı ya da ürünü iyi tanımak gerekir. Yansıtmak isteyeceğiniz profile en uygun tasarımı belirlemek için; hedef kitle, satış potansiyeli, mevcut kitle gibi detayları göz önünde tutmanız gerekir.

Bütün bunların yanında, iyi bir stand tasarımına sahip olmak da hedefe ulaşmaya yetmeyebilir. Standın hangi alanda kullanılacağı, kullanıldığı alan ile uyumu gibi detaylar da büyük önem taşır. Ürün teşhir standı kullanımında, fonksiyonel bir kullanım amacının yanında bütüncül bir görünüm elde etmek de önemlidir. Alandan bağımsız ve kendi başına olan standlar, sizi istediğiniz hedefe ulaşma konusunda yarım bırakabilir.

Önemli Not: Görsel dahil fiyatıdır. Paketleme streç film ve atölye teslim fiyatıdır. Farklı paketleme talepleriniz için farklı fiyatlar geçerlidir.

Daha yüksek adet ve farklı ölçüler için, özel fiyat alınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.