Site Rengi

4 mm Ham Ahşap Çok Amaçlı Stand

Min. 100 Adet
4 mm Ham Ahşap Çok Amaçlı Stand

4 mm Ham Ahşap Çok Amaçlı Stand, kuruyemiş ürünlerin teşhiri için tasarlanmıştır. Kolay kurulum ve rahat kullanım avantajı sunan bu stant türü blister ambalaj ya da anahtarlık, yüzük, kolye, telefon aksesuarı gibi kendiliğinden asılabilen ürünler için rahatlıkla kullanılabilir. Ana malzeme olarak ahşap mdf kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri ise dayanıklı ve görsel açıdan estetik olmasıdır. Standlar özellikle ufak ürünlerin teşhirinde sıklıkla kullandığımız ve hayatı kolaylaştırırken aynı zamanda yüksek derecede reklam ve tanıtım yapabileceğimiz araçlardır.

Ürün teşhir standları sergilenecek olan ürünlere göre özel olarak tasarlanabildiği gibi aynı zamanda birden fazla farklı ürünün teşhirinde kullanılmak üzere tek tip model olarak da tasarlanabilmektedir. 4 milimetre ham ahşap çok amaçlı stant, fonksiyonel ve çok yönlü kullanım için uygundur. Farklı sektörlere ait belli ürünlerin sergilenmesinde oldukça kullanışlıdır. Ayaklı stant olmasına karşın bir orta stant değildir bu sebeple duvar önü kullanımları daha sık tercih edilmelidir. Ham ahşap çok amaçlı Stant tasarımda neler yaptık hangi detaylara yer verdik proje incelemesi başlığından inceleyebilirsiniz

4 mm Ham Ahşap Çok Amaçlı Stand Proje İncelemesi

 • Çok amaçlı stand gövde kısmı 4mm baskısız ham mdf kullanılarak tasarlanmıştır. Doğal ve alışılagelmiş formların dışına çıkarak sektörler arası rahatlıkla teşhir yapabilme imkanı sunmaktadır. Yalnızca küçük aksesuar ürünlerinin değil, birtakım gıda ürünlerinin sergilenebilmesi için de uygun kullanım sağlar.
 • Gövde ve alt baza olmak üzere toplam iki ana bölmeden oluşan standın alt baza ve alınlık kalınlığı 3mm’dir. Tek yüz beyaz renk üzerine UV baskı uygulaması gerçekleştirilerek tanıtım alanı arttırılmıştır.
 • Stant üzerinde 20 adet 21 cm uzunlukta plastik askılık bulunmaktadır. Bu sayı bu stand için geçerli olup isteğe bağlı ölçülerde revize yapılabilmektedir.
 • Her bir stant ayrı olarak eb dopel kutuda sevk edilir. Nakliyat ve kurulum işlemlerinde ekstra avantajlar barındıran çok yönlü ve fonksiyonel bir stant olma özelliği taşır.
 • LAM kaplama bulunmayan bu çok amaçlı stand tasarımında 4 mm kalınlık ahşap malzemeden sağlanmıştır.
 • Oldukça ekonomik ve fiyat – performans ürünlerindendir. Kullanılan malzemelerin sağlamış olduğu avantajlardan biri de; uzun ömürlü kullanım sunmasıdır. Hem iç mekanda hem de dış mekanda pek çok farklı ürünün sergilenmesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • 4 mm Ham ahşap çok amaçlı stand kullanımda sergilenecek olan ürünlerin kg cinsinden ağırlığına dikkat etmekte fayda vardır. Çok ağır ürünlerin sergilenebilmesi için uygun değildir.
 • Min. 100 Adet üretimini gerçekleştirdiğimiz çok amaçlı stand modeli ayaklı stand kategorisinde yer almaktadır. Ayaklı kullanımı sayesinde ürünlerin müşterilerle direkt olarak temas etmesi hedeflenmiştir.
 • Kolay erişilebilir özelliği sayesinde müşteriler üzerinde satışı arttırmaya olanak sağlar.
 • Standın tepe noktasında yer alan logo kısmı, uzak mesafelerden rahatlıkla görülebilecek ve 3 cepheye de hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Çok amaçlı stand kullanım alanlarında genellikle duvar önlerini tercih etmek stanttan sağlanan verimliliği arttıracaktır.

Çok Amaçlı Stand Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürün teşhir stantları, uzun yıllardır hemen her marka ve firmanın kullandıkları araçlardandır. Hem ürünlerin rahat bir şekilde sergilenmesini sağlamak hem de uzun süre kalıcı reklam araçları edinmek için bir numaralı seçenek olarak bilinir. Her sektörün sergilemek isteyeceği ürün farklı olduğundan kaynaklı stant modelleri ve tipleri de değişiklik gösterir. Markaya özel olarak kişiselleştirilmiş stantlar bulunduğu gibi birden fazla ürünle uyumlu tek tip stant modelleri de sıkça tercih edilmektedir.

 • Stand fiyatları belirlenirken bu değerler üzerinde etkili olan birden fazla nokta bulunur. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse:
 • Standın büyüklüğü
 • Stantta kullanılan malzemenin cinsi (ahşap, metal, plastik, akrilik vb.)
 • Kullanılacak logo ve ürün yerleşimi
 • Ürünün dikkat çekiciliğini arttırma amacı ile kullanılacak materyaller (ışıklandırma, hareketli stand sistemi vb.)
 • Üründe kullanılacak malzemenin sayısı

Standın tasarımı ve işçiliği gibi de belli başlı özellikler standların fiyatını belirlemede etkilidir. Çok amaçlı stant fiyatları da bu noktalar göz önünde bulundurularak belirlenir. Ancak genel itibari ile bakıldığında özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş stantlardan maliyet açısından da satış açısından da daha uygundur. Belli sayılarda üretilen bu stant türleri uzun süreli kullanım avantajıyla birlikte düşük fiyatlardan üretilmektedir. Bu sebeple neredeyse hemen her alanda sıklıkla karşılaşmak mümkündür. Kozmetik mağazaları, eczaneler, marketler, alışveriş mağazaları, kırtasiyeler, bijuteriler gibi ürün sayısının fazla olduğu alanlarda sıklıkla tercih edilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.