Site Rengi

Metal Terlik Standı

Min. 100 Adet
Metal Terlik Standı

Metal terlik standı, gündelik hayatta pek çok yerde karşımıza çıkan ve fark etmesek de hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir ürün teşhir aracıdır. Terlik stantları ahşap malzeme kullanılarak da yapılabilmektedir ancak hem dayanıklılık hem uzun ömürlü kullanım hem de görsellik açısından terlik standı için genellikle tercih edilen malzeme metal malzemedir. Metal, yapısı gereği sert bir malzeme olduğundan kaynakları iç mekanlarda ve dış mekanlarda uzun süre kullanılabilir ve dayanıklılığı fazladır.

Aynı zamanda ahşap malzemeye oranla metal malzemeye şekil vermek ve istenilen forma sokmak daha kolay olduğundan kaynaklı hayal edilen ve planlanan tasarıma çok daha rahat entegre olabilmektedir.
Genellikle tel askılıklar ile birlikte kullanılan metal terlik standı, alışveriş merkezlerinde ayakkabı mağazalarında terlik teşhiri sağlamak için kullanılır. Ancak tasarımını sağladığımız bu metal terlik standı yalnızca tek bir ürünün değil pek çok farklı ürünün sergilenebilmesi için de uygun bir tasarıma sahiptir. Ayaklı olan bu stant türü benzinliklerde, eczanelerde, marketlerde, bijuteri & kozmetik mağazalarında, alışveriş merkezlerinde, bakkallarda, kırtasiyelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Metal terlik standı tasarımında nelere dikkat ettiği gibi hangi malzemeleri kullandık Metal Terlik Standı Proje İncelemesi başlığı altında inceleyebilirsiniz

Metal Terlik Standı Proje İncelemesi

 • Rahat, kolay ve pratik bir kullanım hedefi belirlediğimiz metal terlik standında 360 derece dönebilen askılıklı rafların kullanımını sağladık. Bu sayede ürünlerin her açıdan rahat bir şekilde incelenebilmesini kolaylaştırdık.
 • Bir ada (orta) stant türü olan metal terlik standı, duvar önü kullanım için uygun değildir. Bu stant türü daha çok dış mekânlarda ya da iç mekanlarda orta kısımda kullanılmak üzere tasarlanır.
 • Kullandığımız metal malzeme ve tel askılık malzemeleri son derece kaliteli olup üzerinde kilogram cinsinden yeterli miktarda ağırlığı kaldıracak kapasiteye sahiptir.
 • Ürün üst kısmına yerleştirdiğimiz logo alanı görsel kullanımı ya da marka logosu kullanımı ile hareketlendirilebilmektedir.
 • Ön ve arka tarafa direkt olarak hitap eden logo alanı her cepheden görülecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Metal terlik standı kurulum açısından oldukça kolay ve pratiktir. Bu sayede kullanıcısına efordan ve zamandan tasarruf etme imkanı sağlar.
 • Rahatlıkla taşınabilir olması sayesinde dükkanın içi kullanımlarda isteğe göre yer değişikliği yapmak oldukça rahattır.
 • Metal stantların en önemli özelliklerinden birisi iç mekanda hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır.
  Metal standlar sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildiğinden kaynaklı uzun ömürlü kullanım için uygundur. Bu sayede kullanıcıyı ekonomik açıdan da büyük avantaj sağlayan fiyat – performans ürünleri arasında yer alır.
 • Görsellerde iki farklı tel askılık tasarımı bulunmaktadır. Teşhir edilecek ürüne ve isteğe göre iki tasarımdan biri seçilebilmektedir.

Orta (Ada) Standların Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Metal Terlik Standı aynı zamanda bir ada stant modelidir. Çok avantajlı ve az dezavantajlı bir ürün teşhir aracı olan ada stantların diğer özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 • Ada (orta) standlar genel olarak basit tasarımlara sahip olmasına karşın verimli ve fonksiyonel ürün teşhir araçlarındandır.
 • İmalatında kullanılan malzemelerin maliyetleri diğer malzemeleri oranla daha düşük olduğundan kaynaklı ekonomi dostudur. Ayrıca uzun süreli kullanım avantajı ile ürün yenilemesine ihtiyaç duymaya gerek kalmaz bu sebeple sıklıkla tercih edilir.
 • Sergilediği ürünlerin incelenebilmesi için daha davetkar ve göz alıcı bir görünüme sahiptir.
 • Küçük mahalle bakkallarında büyük fuar organizasyonları ne kadar pek çok farklı alanda çok çeşitli ürünlerin sergilenmesi için tasarlanabilir. Tasarımlar şık ve basitten başlayarak son derece lüks ve dikkat çekici olabilmektedir.
 • Ada stantlar tamamen bağımsız bir blogdan oluşur ve dört cephesi de açıktır. Potansiyel alıcılara direkt hitap eden cepheler sayesinde üzerinde sergilenen ürünler incelenmeye ve satışa daha uygundur.
 • Terlik, ayakkabı, çorap, kolye, küpe gibi ürünler sergilenirken model çeşidi olarak sayıca fazla olduğundan kaynaklı sıralı ve dizili bir görünüm bu ürünlerin satışında pozitif etki yaratır.
 • Müşteriler kolay erişilebilir ve ürün hakkında her detaya daha rahat hakim olunabilir ürünleri satın alamaya daha eğilimlidir. Metal askılı stand tiplerinde bu avantaj etkin bir biçimde kullanılarak satışları arttırma konusunda başarı elde edilmektedir.
 • Kolay kullanım avantajı, nakliye- kurulum- nakliyat işlemlerinin kolaylığı sayesinde ideal bir kullanım sunar.
 • Kişiselleştirme ve dikkat çekici materyaller ekleme bu stand tiplerinde daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.
 • Tüm metal stant modellerimizi incelemek için Metal Stand Modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.