Site Rengi

Optimus Medikal Vinil Germe Fuar Standı

Optimus Medikal Vinil Germe Fuar Standı

Optimus Medikal Vinil Germe Fuar Standı, Optimus Medikal için tasarımını gerçekleştirdiğimiz kişiselleştirilmiş ahşap fuar standıdır. Pek çok noktasında ekstra özen gösterdiğimiz ve alışılagelmişin dışında tasarım parçaları kullanımı sağladığımız bu ahşap fuar standında kullandığımız alandan maksimum verim elde etmeyi hedeflemiştik. Fuar standları, fuar organizasyonlarının vazgeçilmez ana parçalarının en önemlisidir. Markayı ya da firmayı temsil edecek, vizyon ve misyonunusergileyecek, prensiplerini ve hedeflerini yansıtarak satış ve tanıtımları sağlayacak olan stantlar, tüm markalar için sektörde tanınmanın da en geçerli yoludur.

Markanın ya da firmanın kimliğinin doğru bir şekilde yansıtılabilmesi, eğer bir ürün satışı varsa satış hedeflerinin gerçekleşmesine olumlu etki sağlayabilecek tasarımın yapılması, fuar ziyaretçilerinin marka ya da firma hakkında yeterli bilgileri elde edebileceği konfor alanının bulunması gibi pek çok nokta fuar organizasyonlarında boy göstermeyi hedefleyen marka ve firmalar için çok önemlidir. Bu sebeple; fuar standlarında kullanılan malzemeden, malzeme üzeri boya rengine kadar dikkat edilmesi gereken küçük ancak önemli pek fazla detay bulunur. Gerek ziyaretçiler gerek ise stand sahipleri için, kısa süreli de olsa tanıtım alanında verimli vakit geçirebilmek önemlidir.

Optimus medikal vinil germe fuar standında neler yaptığımız yani ve tasarımda nelere dikkat ettiğimizi incelemek istiyorsanız proje incelemesi başlığına göz atabilirsiniz.

Optimus Medikal Vinil Germe Fuar Standı Proje İncelemesi

 • Ana malzeme olarak ahşap tercih ettiğimiz Optimus medikal vinil germe fuar standında sağlamlık ve dayanıklılık bizim için önemliydi. Bu sebeple ahşap malzeme kullanımı gerçekleştirdik. Aynı zamanda ahşap malzemenin şık, doğal ve estetik görünümünden de faydalanarak tanıtımı yapılacak sektöre en uygun malzemeyi kullanmış olduk.
 • Beyaz ana renk üzerine herhangi bir kaplama yapmadan renklendirmeleri yalnızca markaya ait olan görsel ve logolardan tercih ettik. Meşe rengi çalışmamızda Ahşap malzemenin kendi naturel dokusunun da stand üzerinde yer almasına izin vererek doğal görünümü yükseltirken aynı zamanda standa hareketlilik ve canlılık katmış olduk.
 • Ahşap karkas yapı sistemini stant ama duvarında kullandık bu sayede güçlü bir iskelet sistemi kullanımı gerçekleştirdik.
 • Vinil germe uygulaması yaparak pürüzsüz bir görünüm elde ettik aynı zamanda çok kullanılmayan bu teknik ile farklılık yaratmayı başardık.
 • Stand ölçülerimiz 4 x 3 12 metrekaredir.
 • Kullandığımız alanı ölü bir yer kalmayacak şekilde değerlendirdik ve bu sayede optimus medikal vinil germe fuar standında maksimum verim elde etmeyi başardık.
 • Optimus medikal vinil germe fuar standı içerisinde 1 adet ledli banko ve 1 adet tabure bulunmaktadır. Tasarımı sağlarken fuar ziyaretçilerinin rahatlıkla zaman geçirebileceği ve bilgi sağlayabileceği bir alan elde etmeyi hedeflemiştik. Bu sebeple 1 adet cam masa ve 2 adet sandalye kullanımı gerçekleştirerek stand içerisinde ziyaretçiler için gerekli konfor alanını sağladık.
 • Tasarımda dikkat çekicilik ve markayı başarılı bir şekilde temsil etmek bizim için önemliydi. Bu sebeple alışılagelmişin dışında uygulamalara ve tasarım parçalarına yer vermek istedik. Elektrik uygulaması ile vinil zemin aydınlatması sağladık. Loş, rahat ve göz yormayan bir ortam elde etmemizi sağlayan bu uygulama, fuar organizasyonunda yer alırken farklı bir ortam etkisi yaratabilmemize olanak sağladı.
 • Kurulum nakliye ve söküm işlemleri tamamen firmamıza aittir.
 • Optimus medikal vinil germe fuar standı tasarımı için meşe rengi ve suntalam malzeme alternatifleri iki renk çalışılmıştır.
 • Müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen Optimus Medikal için tasarladığımız ahşap fuar standında, markayı en net ve dikkat çekici biçimde temsil etmek hedeflerimiz arasındaydı. Optimus isminin her cepheden rahatlıkla görülebilen dikkat çeken bir tasarımda yer almasını başardık.
 • Büyük ve geniş yer kaplayan görsel ve logo kullanımı sağlayarak vinil germe fuar standında bütüncül bir görünüm elde ettik. Bu sayede; hem fuar ziyaretçilerinin aklında kalıcılığı arttırdık hem de sektördeki yerini koruma hedefimize ulaşmış olduk. Özelikle fuar organizasyonlarında stantlarda kullanılan dikkat çekici materyaller büyük önem taşımaktadır.
 •  Başvurucuyla temsilci arasında yer alacak olan banko tezgah tasarımını L şeklinde tasarladık. Bu sayede her iki cepheye de hitap edebilen ve estetik bir görünüme sahip olan banko tezgah elde ettik.
 • *Görselde bulunan halı zemin, stand tasarımına dahil değildir.*
 • Farklı sektörlerde farklı amaçlar için kullanılmak üzere tasarımını gerçekleştirdiğimiz tüm stant modellerimize ulaşmak için Ahşap Fuar Stantları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.