Site Rengi

4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı

Afro Turco'ya Özel!
4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı

4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı, Bobo Nuts için tasarladığımız özelleştirilmiş standlardan biridir. Atıştırmalık standları arasında yer alan ve ufak gıda ürünlerinin teşhirinde kullanılan bu standlar, pek çok farklı ürünün sergilenebilmesi için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Neredeyse her sektörde olduğu gibi, gıda sektöründe de her geçen gün çeşitlilik artmakta ve dolayısıyla da rekabet ortamı artmaktadır. Ürün teşhir standları çok uzun yıllardır pek çok marka firma tarafından bir numaralı reklam ve satış aracı olarak kullanılmaktadır. Hem uzun ömürlü kullanma avantajı hem de sağladığı verim ile sıklıkla tercih edilen ürün teşhir standlarının tasarımları ise oldukça önemlidir.

Kullanım alanının oldukça geniş olduğu bu stand modelleri sergileyecekleri ürünlere göre tasarlanarak konumlandırılmaktadır. Bakkal, süpermarket, benzin istasyonu, alışveriş merkezi, aktar, eczane ve benzeri alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı malzemelerden farklı modeller olarak üretimi sağlanabilmektedir. 4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı Proje İncelemesi

 • 4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı tasarımına başlarken öncelikli hedefimiz markayı ve ürünü en iyi ve net şekilde temsil edecek tasarımı gerçekleştirmekti. Bu noktada önem verdiğimiz ve dikkat ettiğimiz birden fazla nokta bulunuyordu. Gerek renk, gerek malzeme seçimi ile markanın kimliğine ve vizyonuna yakışan bir tasarım elde etme hedefimize ulaştık.
 • Meyveli Kuruyemişli Bar Standı için uygun olan olacağını düşündüğümüz siyah rengi tercih ettik. Bu sayede şık, sade ve kaliteli bir estetik görünüm kazanırken, sergilenecek tüm ürünlerle de uyumlu bir stand tasarımı sağladık.
 • Ana malzeme olarak 8 mm  MDF Lam kullanımı gerçekleştirdiğimiz 4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı tasarımında açık kalan tahta yüzeyler siyaha boyandı. Bu kalınlıkta ütü bandı ve PVC kaplama teknikleri uygulanamadığından kaynaklı özel işçilik ile gerçekleştirildi.
 • 8 mm MDF ile karton standa alternatif yapılırken aynı zamanda standın sahada kalma süresi de arttırıldı. Böylelikle fiyat- performans açısından daha büyük avantaj sağlayarak daha az sayıda üretilebilmesi de sağlandı.
 • Bu stand tasarımında tamamen ürünlerle ve markayla uyumlu malzeme seçimini yapmak zordu. Kullanacağımız malzemenin aşırıya kaçmayacak şekilde ihtiyacı karşılarken aynı zamanda bütüncül bir görünüm de kazandırması gerekiyordu.
 • Malzeme seçimi konusundaki tecrübemiz sayesinde en uygun kullanımı sağlayarak daha düşük maliyetler ile üretmeyi başardık. Ve kullandığımız dayanıklılık ve kalite arttırıcı teknikler ile hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilir hale getirmeyi başardık.
 • Marketlerde, bakkallarda, alışveriş merkezlerinde, aktarlarda, eczanelerde, kozmetik mağazalarında, benzinliklerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Nakliye ve taşıma işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede; hem efordan hem de zamandan ekstra tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Pek çok alanda kullanıma uygun olmakla birlikte; kasa önü, duvar önü, tezgah üstü kullanımlarında da avantaj sağlamaktadır.
 • Ürün siparişleri minimum 50 adet ile sınırlıdır.
 • 4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı toplam dört raftan oluşmaktadır. Talebe göre 2 raflı olarak da üretilebilmektedir. 2 raflı meyveli kuruyemişli bar standı tasarımını görmek için tıklayın.

Ürün Teşhir Standlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı tasarımında olduğu gibi tüm ürün teşhir standlarında dikkat edilmesi gereken pek çok farklı nokta bulunmaktadır. İlk olarak stant tasarımına başlamadan önce hangi ürünün sergileneceği, hangi marka ya da firma ile çalışılacağı, bu marka ya da firmanın vizyonu ile kimliği belirlenmelidir. Karşılıklı anlaşmanın olmadığı tasarımlarda eksik ve hatalı sonuçlar ortaya çıkarak her açıdan olumsuz bir deneyimin olması kaçınılmaz  olur.

Bu ayrıntıların tamamlanmasının ardından, ürünlerin hitap ettiği kitlenin belirlenmesi de oldukça büyük önem taşımaktadır. Atıştırmalık standları, sıklıkla çocuklar tarafından tercih edilen ürünlerin sergilenmesinde kullanılsa da ürüne göre değişikşik gösterebilmektedir. 4 Raflı Meyveli Kuruyemişli Bar Standı gibi, sergilenecek ürünlerin hemen her kitleye hitap ettiği ürünlerde tasarım yapılırken daha çok yönlü olmak mümkündür.

Şıklığı ve kaliteyi koruyarak maksimum dikkat çekicilikte tasarlanmış ve satışı arttırmaya yönelik modellemenin yapıldığı standlar birçok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Standların tasarımında kullanılan malzemenin kalitesi de oldukça önemlidir. Yalnızca dış görünüm için değil, standdan elde edilecek verimin daha uzun vadede olabilmesi için profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış, kaliteli malzemelerin kullanıldığı bir stand elde etmek önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.