Site Rengi

Maker’s Mark Tezgahüstü Standı

Sadece Maker's Mark Markasına
Maker’s Mark Tezgahüstü Standı

Maker’s Mark Tezgahüstü Standı, markaya ait kişiselleştirilmiş ve premium araçların kullanıldığı bir stand tasarımı oldu. Pleksi malzemelerin kullanıldığı oldukça dayanıklı olan ve yalnızca Maker’s Mark markasına özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz bu stand türünün pek çok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Tezgahüstü standlar, restoran ve cafelerde, kokteyl ve gala gecelerinde, tekel bayyilerde, market ve benzikliklerde sıklıkla karşımıza çıkan ve son derece kullanışlı olan ürün teşhir araçlarındandır. Boyut ve kilogram olarak daha ufak olmaları ve ufak ürünlerin sergilenmesinde kullanılmaları sebebi ile pek çok avantaj sağlamaktadırlar. Bunların en başında nakliye ve taşıma işlerinde sağladıkları rahatlık gelmektedir.

Tezgahüstü standlar aynı zamanda satışı arttırmak için de özellikle tercih edilen ürün teşhir standları arasında yer almaktadır. Pek çok marka ve firma tarafından farklı alanlarda kullanılmak üzere tercih edilen bu standlar, hem uzun vadede hem de kısa vadede yüksek fayda sağlamaktadır. Bir içki markasını temsil edecek olan Maker’s Mark Tezgahüstü Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Maker’s Mark Tezgahüstü Standı Proje İncelemesi

  • Tezgahüstü stand olarak tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz bu modelde, markayı net bir şekilde yansıtabilmek bizimiçin önemliydi. Görünümünde estetik ve şıklığı öncelik aldığımız kadar kaliteli ve sağlam olmasını da hedeflemiştik. Kullandığımız malzemeler ve tasarım teknikleri sayesinde bu hedefimize ulaşarak Maker’s Mark için premium ürün teşhir standı tasarımını gerçekleştirdik.
  • Pleksi malzeme kullanımını tercih ettik. Böylelikle kaliteli bir görünüm sağladık ve aynı zamanda dayanıklılığını arttırdık. Ahşap malzeme yapısı gereği sert ve diğer malzemelere oranla daha sağlamdır. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayarak fiyat- performans açısından yarar sağlar.
  • Ürün dokusu ahşap olduğundan kaynaklı MDF ile istenilen görsellik sağlanamadı. Lake malzeme oldukça maliyetli ve riskli olduğundan uyum sağlanamayabilirdi. Tüm dokunun çalışması müşteriden istendi. Ardından pleksi folyo ile kapanarak premium bir görüntü sağlandı.
  • Maker’s Mark Tezgahüstü Standı tasarımında hakim olan renkler, markaya ait temsili renkler olarak tercih edildi. Böylelikle standda bütüncül bir görünüm kazanıldı.
  • Ürün dikkat çeken ve ön plana çıkan bir tasarıma sahiptir. Ürün ön cephesinde markaya ait slogan kullanılmıştır.
  • Maker’s Mark Tezgahüstü Standı ve benzeri tüm tezgahüstü standlarda, kullanım avantajlarından biri; birçok alanda etkin bir şekilde sergilenebilmesidir. Yalnızca tezgah üzeri olarak değil, birbirinden bağımsız raflarda ve vitrinlerde, kasa önlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda bar ve alkollü restoranlarda, hemen her alanda estetik görünümü ile sergilenmeye uygundur.
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde, Maker’s Mark Tezgahüstü Standı hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanım için uygun özelliklere sahiptir.
  • Ürün yalnızca Maker’s Mark markası için üretilmektedir.

Tezgahüstü Standlar Nerelerde Kullanılır?

Maker’s Mark Tezgahüstü Standı ve benzeri pek çok stand, tezgahüstü stand kategorisinde yer almaktadır. İlerleyen üretim ve tüketim ağı her geçen gün yeni reklam araçlarını da beraberinde getirmekte. Fiyat- performans ve erişilebilirlik değerlendirildiğinde ise en önemli reklam araçları ise ürün teşhir standları oluyor. Hemen her alanda kullanılabilen, reklamdan ziyade yüksek verimlilik imkanı da sunan ürün teşhir araçları ise her geçen gün farklı tasarımlarda üretilmektedir.

Pek çok modele ve tasarıma sahip olan ürün teşhir standları arasında en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan model ise; tezgahüstü stand modelidir. Bu stand modelinde kullanım alanı oldukça geniş olduğu gibi sergilenecek ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Sıklıkla alışveriş sonrası ödeme kısmında, kasa yanında ya da kasa önünde kullanımı tercih edilen tezgahüstü stant, yüksek derece satış arttırma potansiyeli ile birçok markanın ve firmanın bir numaralı tercihi haline geldi.

Tezgahüstü stand; set üstü stand, masa üstü stand, kasa üstü stand isimleriyle de anılabilmektedir. Birtakım araştırmaların sonuçlarına göre, müşterilerin kasada ödeme kısmında geçirdikleri zaman, alışveriş yaptıkları zamanla hemen hemen eşit saptanmıştır. Bu sebeple; tezgahüstü stand modelleri, ürün satışları açısından önemli bir yere konumlandırılmalıdır. En çok tercih edilen alanlar ise; eczaneler, kozmetik mağazaları, alışveriş merkezleri, süpermarketler, mağazalar ve bakkallardır. Maker’s Mark Tezgahüstü Standı ve benzeri tüm tezgahüstü, masaüstü stand modellerimizi görmek için Tezgahüstü Stand Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.