Site Rengi

Bebek Maması Ahşap Standı

Min. 50 Adet
Bebek Maması Ahşap Standı

Bebek Maması Ahşap Standı, Celia markası için tasarladığımız kişiselleştirilmiş bir stand türüdür. Birden fazla ayrıntının üzerinde durduğumuz ve birden fazla malzeme ile üretim sağladığımız bu standda alışılagelmiş mama standlarından farklı özellikler kullandık. Mama standları, kullanım alanı geniş olan kategoriler arasında yer almaktadır. Marketler ve eczaneler başta olmak üzere; alışveriş merkezleri, bakkal ve süpermarketler, benzinlikler, bebek mağazaları ve benzeri pek çok noktada kullanılmaktadır.

Bebek mamasına olan talep her geçen gün artmakta ve dolayısıyla üretimde çeşitlilik de  paralel olarak artmaktadır. Uzun yıllardır sektörde bulunan firmalara ek olarak pek çok yeni bebek gıdası firması da sektöre katılım sağladı. Üretimin ve tüketimin fazla olduğu bu sektörde dikkatleri çekebilmek ve güven ortamı kazanabilmek ise her açıdan oldukça önem taşımaktadır. Rekabetin yoğun olduğu bu alanlarda herhangi bir reklam aracına başvurulmadan önce, tasarım şeması ve belli noktalar profesyonelce planlanmalıdır. Ahşap bebek maması standı, temsil ettiği marka ve firmaya göre tasarlanmalı ve kişiselleştirilmelidir. Ayrıca bunlara ek olarak; markanın ya da firmanın vizyonu da standa yansıtılmalıdır. Bebek Maması Ahşap Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Bebek Maması Ahşap Standı Proje İncelemesi

 • Celia için tasarladığımız bu Bebek Maması Ahşap Standı projesinde öncelikli hedefimiz; markanın sağladığı güvenilir gıda hizmetini en iyi şekli ile anlatabilmek ve aktarabilmekti. Bunu aktarabilmek için ise, gerek kullanılan renkler, gerek kullanılan malzemeler tamamen güvene dayalı olacak şekilde seçilmeli ve birbiri ile de uyumlu hale getirilmelidir.
 • Temiz, saf, sade ve şık bir görünüm elde etmeyi hedeflemiştik. Bu sebeple, stand tasarımında tercih ettiğimiz ana renk beyazdan yana oldu.
 • Bu tarz standların tasarımında kullanılan malzeme her açıdan büyük önem taşır. Dayanıklılığına kalitesine güvendiğimiz ahşabı ana malzeme olarak kullanarak pek çok farklı noktada avantaj sağlama hedefimize ulaştık. 8 mm ahşap malzeme kullanımı gerçekleştirilmiştir.
 • 8 mm MDF Lam kullanımı sağlanan Bebek Maması Ahşap Standı tasarımında açık kalan tahta alanlar beyaz renge boyanarak tamamlandı. Bu kalınlık için PVC kaplama ya da ütü bandı teknikleri uygulanamayacağından kaynaklı özel işçilik ile gerçekleştirdi. (Boyanmadan önceki hali görsellerde mevcuttur.)
 • Bebek Maması Ahşap Standı, kurulum ve nakliye açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Koli içerisinde demonte olarak gönderilen stand, aletsiz kurulum özelliğine sahiptir. Yardımsız ve desteksiz kurulmaktadır. Bu sayede hem efordan hem de zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Emsallerine göre daha ekonomik olan bu stand modeli, fiyat- performans kıyaslaması yapıldığında oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. 8 mm kalınlığı ile; karton 4 mm ahşap, PVC, Oluklu PP ve benzerleri gibi alternatiflerine oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım fırsatı sunmaktadır.
 • Bebek Maması Ahşap Standı, tüm dünyanın ortak hassasiyeti olan bebekler için hizmet sağlayan bir stand modelidir. Bu sebeple stand üzerinde kullanılacak görseller ve yazılar büyük önem taşır. Bebek yüzü ve oyuncak animasyonlar ile süslenen stand modelinde sıcak ve doğal bir görünüm kullandık. Aynı zamanda stand sağ ve sol cephesine eklenen cm ölçüleri ile daha eğlenceli hale getirerek dikkat çekiciliği arttırdık.
 • Bebek Maması Ahşap Standı tasarımında kullanılan malzeme MDF Lam olduğundan kaynaklı Premium ve Ekonomiktir.
 • Stand üzerinde yer alan baskılar firmanın tercihine göre folyo veya UV olabilmektedir. Bu stand modelinde folyo kullanımı gerçekleştirdi.
 • Ürün siparişleri minumum 50 adet ile sınırlıdır.
 • Tüm ahşap stand tasarımlarımızı görmek için Ahşap Stand Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Teşhir Standlarında Malzemenin Önemi

Bebek Maması Ahşap Standı tasarımında olduğu gibi, kullanılacak malzemeler standın bütün özelliklerine etkide bulunur. Ürün teşhir standları, sıklıkla artan üretim ve tüketim endüstrisi ile yakından ilişkili olan reklam araçlarıdır. Gerek kullanımda sağladığı imkanlar gerekse işin ekonomik avantajları, ürün teşhir standlarını hemen her firma ve markanın bir numaralı ürün teşhir aracı haline getirmiştir. Dolayısıyla çok fazla çeşitlilik ve birbirinden dikkat çekici tasarımlar bulunmaktadır.

Ancak, bir ürün teşhirinde tasarımdan çok daha büyük önem taşıyan tek şey; üründe kullanılan malzemedir. Bir stand tasarımında tasarımı ve kullanılan bütün iletişim araçlarını ortaya çıkaran unsur, malzeme ve malzemenin kalitesidir. Doğru ve kaliteli malzeme tercihi ile basit standlar bile olduğundan çok daha dikkat çekici ve şık gözükebilmektedir. Aşağıda işe ait fotoğraf ve videoyu izleyebilirsiniz.

*Taşıyacağı ürün mutlaka belirtilmelidir.

* Stant üzerinde ahşap görünen yerler, beyaz boya ile kapatılır.

*Fiyat 50 adet ve aşağıda verilen ölçü için geçerlidir. Başka adet ve ölçü için, fiyat alınız.

Teknik Özellikler:

 • Ürün Hammade: 8mm MDF LAM
 • Baskı Tekniği:UV Baskı
 • Nakliye: Atölye teslim fiyatıdır.
 • Paketleme:Her ürün kendi kolisinde de-monte şekilde paketlenecektir.Navlun alanından kazanç sağlar.
 • Kurulum: Aşağıdaki videodaki gibi, aletsiz kurulum ile saha ekipleri tarafından rahatça uygulama yapılabilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.