Site Rengi

Açık Parfüm Standı

Adetli Üretim
Açık Parfüm Standı

Açık parfüm standı nerelerde kullanılır? Parfüm standında kullanılan malzemeler nelerdir? Açık parfüm standı ücretleri nelerdir? Sizler için derlemiş olduğumuz Açık Parfüm Standı konulu makalemizi inceleyebilirsiniz. 

Parfümler insanın kişiliklerine göre seçtikleri, bir bakıma yansıtmak istedikleri karakteristiği ortaya koyan bir kozmetik ürünüdür. Parfümlerin teşhirleri stantlarda yapılır ve marka prestiji için standın görünümü oldukça önemlidir. Stand tasarımı yapılırken, tasarımcı ürüne ulaşabilmeli, dokunmalı ve deneyimlemelidir. Bu sayede uygun boyutlarda bir stand ortaya konacaktır. Ürünün sergileneceği alan ise başka bir konu olup, yine standın ölçülendirilmesinde etkin bir rol oynayacaktır.

açık parfüm standı

Parfüm Standı, parfümleri fark edilebilir düzeyde sergilenmesini sağlar ve teşhirde şık bir görüntüyü mağaza açısından da yakalamakta geri kalmaz. Bu standın fiyatları, seçilen malzeme, adet ve standın büyüklüğüne göre değişecek olup, bu kriterler belirlendikten sonra fiyat teklifi sunmak kesinlikle daha doğru olacaktır. Eğer satış noktası bir kozmetik mağazası değilse, genelde standlar tezgahüstü ve kasaönü şeklinde teşhir edilirler.

Açık Parfüm Standı Ücretleri Nelerdir?

Açık parfüm standları ücretleri ile ilgili net bir bilgi vermek yanlış olur. Her üründe olduğu gibi açık parfüm standının da özelliklerine göre fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir. Açık parfüm standının tasarımında ve üretiminde fiyat üzerinde rol oynayan etkenler şu şekildedir:

Ürünün boyutu

  • Sergilenecek olan ürünün boyu, ölçüsü, ağırlığı 
  • Standda kullanılan malzeme ve materyallerin çeşidi
  • Standda kullanılan malzeme ve materyallerin sayısı
  • Standın kurulumu ve nakliye aşamaları

Görseldeki stand ölçüleri sol baştan;

205cmx100cmx20cm Ahşap Led Ayaklı (Min. 5 Adet)

155cmx40cmx15 Ahşap Ayaklı (Min. 10 Adet)

15cmx20cmx15cm Kasaönü Karton Stand (Min. 1000 Adet)

Açık parfüm standı için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Stand tasarımı, stand üretimi, stand üretim aşamaları, parfüm standları ve çok daha fazlasını KheironStand üzerinden bulabilirsiniz. 

Tüm reklam ve tanıtım çalışmalar, PR çalışmaları, sergi, seminer, konferans ve fuar organizasyonları, toplantı organizasyonları için KheironOrganizasyon‘u ziyaret edebilirsiniz.

Parfüm Standı Neden Önemlidir?

Stand kullanımı tüm ürünler için büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise; stand üzerinde olan ürünlerin çok daha dikkat çekici ve alımı arttırıcı olmasıdır. Parfümler, ufak ürünler olduğu için tüm özelliklerini belirginleştirici ve inceleme açısından rahat olabilecek standların kullanımı parfümlere polan ilgiyi arttırır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.