Site Rengi

Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı

Min. 50 Adet
Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı

Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı, pek çok farklı ürünün teşhir edebileceği dizayna ve tasarıma sahip olarak tasarlanmıştır. İoto temizlik ürünlerinin sergilenebilmesi için tasarladığımız bu stand modeli, kişiselleştirilmiş premium standlardan biridir. Günlük hayatta birbirinden farklı satış noktalarında belli hedefler için kullanılan ürün teşhir standlarını görmek sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ürün teşhir standları, hemen her ürünün sergilenebilmesi için özel olarak tasarlanır. Özellikle market, bakkal, alışveriş merkezi, eczane, benzin istasyonu, fuar organizasyonu, aktar, restoran ve cafe gibi sık uğrak alanlarda ve satışın gerçekleştiği noktalarda görmek mümkündür.

Ürün teşhir standı, kullanım amacına göre temsil edeceği marka ya da firmanın vizyonu ile şekillendirilerek sahalarda kullanılır. Birbirinden farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile tasarlanabileceği gibi, tek ana malzeme kullanımı ile de tasarlanabilmektedir. Teşhir standı tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok farklı nokta vardır. Kaliteli malzemeler kullanılan ve profesyonel bir şekilde tasarlanan ürün teşhir standları, kullanıcısına hem uzun vadede hem de kısa vadede pek çok avantaj ve fayda sağlamaktadır. Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi kısmında görebilirsiniz.

Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı Proje İncelemesi

 • Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı tasarımında hedefimiz çok yönlü ve fonksiyonel bir stand elde etmekti. Pek çok ürünün sergilenebilmesi için gerekli özelliklere sahip olan bir stand tasarımı sağlayarak bu hedefimize ulaştık.
 • Farklı ürünlerin sergilenebilmesini sağlamak amacıyla tasarladığımız bu stand modelinde tercih edeceğimiz renk, tüm ürünlerle uyum sağlayacak bir renk olmalıydı. Temiz ve şık bir görünümü daha çok yansıttığını düşündüğümüzden kaynaklı Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı tasarımında ana renk olarak beyaz tercih ettik.
 • Standın dayanıklılığı ve kalitesi bizim için çok önemliydi. Ana malzeme olarak ahşap tercih ederek hem görünümde hem de verimlilikte istediğimiz hedefe ulaşabildik. Ahşap, yapısı gereği sert ve dayanıklı bir malzeme olduğundan kaynaklı uzun ömürlü kullanılmak istenen standlar için en ideal malzemedir. Aynı zamanda kaliteli şık görüntüsü ile daha klasik bir estetik form elde edilmesini sağlar.
 • Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı tasarımında 8 mm ahşap kullanılmıştır.
 • Stand, pek çok açıdan farklı avantajlara sahiptir. Demonte olarak kendi kolisinde gönderilmektedir. Kurulum ve taşıma işlemleri oldukça pratik sağlanır. Aletsiz kuruluma sahip olması ile hem zamandan hem de efordan tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Ürün teşhir standlarında dikkat çekicilik ve akılda kalıcılık oldukça önemlidir. Bu standda, dikkat çekiciliği arttırmak amacı ile görsel iletişim araçları kullanılmıştır.
 • Ürünün sağ ve sol cephelerinde stand duvarlarında eklenen görseller sayesinde sergilenecek ürünlerle bütüncül bir görünüm elde etmek hedeflenmiştir.
 • Standın ön üst cephesinde yer alan marka logosu alanı, her cepheden rahatlıkla görünecek şekilde dizayn edilmiştir. Stand üzerinde yer alan baskılar, firmanın tercihine göre folyo ya da UV olabilmektedir.
 • Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı, PVC, Oluklu, PP gibi alternatiflerine oranla daha dayanıklı ve sağlam olmasının yanında daha ekonomiktir.
 • Fiyat- performans açısından değerlendirildiğinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan ve uygun maliyetli bir üründür.
 • Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilmektedir.
 • Ürün siparişleri minumum 50 adet ile sınırlıdır.

Ürün Teşhir Standlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahşap Çoklu Ürün Çözümü Standı gibi pek çok farklı özelliğe sahip, değişik modellerde ürün teşhir standı bulunmaktadır. Günümüz üretim ve tüketimi göz önünde bulundurulduğunda belki de en yaygın olarak kullanılan reklam aracının standlar olduğunu söylemek mümkündür. Ürün teşhir standları, birçok marka ve firmanın farklı amaçlar doğrultusunda kullandığı verimli araçlardandır. Bu araçların sahada daha etkin ve aktif olarak yer alabilmesi dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur.

İlk olarak, ürün teşhir standının hangi ürünlerin sergilenmesi için tasarlanacağını bilmek ve ona göre  bir tasarım gerçekleştirmek gereklidir. Stand tasarımlarda neredeyse istenen her stand modeli üretilebilmektedir. Ancak bazı tasarımlar için kullanılabilecek malzeme seçeneği oldukça kısıtlıdır. Buna ek olarak; ürünün hangi hedef kitlesine hitap ettiği de standlarda atlanmaması gereken hususlardandır. Hedef kitleye yönelik tasarlanan ve dizayn edilen standlar her zaman en yüksek avantajı barındıran standlardır. Tüm ahşap stand modellerimizi incelemek için Ahşap Stand Çeşitleri ve Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.