Site Rengi

Dönerli Ahşap Gözlük Standı

Min. 100 Adet
Dönerli Ahşap Gözlük Standı

Dönerli Ahşap Gözlük Standı, birbirinden farklı gözlük gözlük modellerinin sergileneceği ve kullanımından maksimum verim elde etmeyi hedeflediğimiz bir standı tasarımı oldu. Gözlükler pek çok farklı modelde hemen hemen herkes tarafından kullanılan araçlardan biridir. Özellikle ilerleyen teknoloji ile birlikte telefon ve bilgisayarların kullanımı düşünüldüğünde yalnızca göz hastalıklarından birine sahip olanların değil, teknoloji ile haşır neşir olan ve önlem almak isteyen birçok kimsenin bu tercihi haline geldi.

Gerek güneş gözlükleri, gerek dinlenme gözlükleri ve numaralı gözlükler çok sayıda modelden ve çok sayıda farklı malzemeden üretilerek raflarda yerini alıyor. Satışın fazla olduğu gözlük sektöründe birbirinden farklı marka ve firmalar uzun zamandır yer aldığı gibi sektöre henüz dahil olmuş birçok marka ve firmada bulunmaktadır. Dolayısıyla firmalar arasında oluşacak olan rekabet kaçınılmazdır. Yalnızca bu sektöre ait olarak değil birbirinden farklı sektörlerde de satışın ve tanınabilirliğin artması için ürün teşhir araçlarına başvurmak uzun yıllardan beri ilk tercihtir. En yaygın olarak kullanılan ürün teşhir standları hem uzun ömürlü kullanım avantajı hem de ekonomik oluşu ile birlikte birçok avantaj sağlar.

Üerinde sergilenecek ürüne göre tasarlanan ve maksimum verim elde etme hedefine diğer araçlara oranla daha rahat ulaştıran ürün teşhir standları, tasarım ve üretim aşamalarında dikkat edilmesi gereken pek çok hassas nokta barındırmaktadır. Standın hangi malzemeden yapıldığı, nerede sergileneceği, hangi ürünlerin üzerinde kullanılacağı önemli ve üzerinde planlama yapılması gereken ayrıntılardır. Dönerli ahşap gözlük standı tasarımında neler yaptık hangi aşamaları dikkat ettik proje incelemesi başlığında görebilirsiniz.

Dönerli Ahşap Gözlük Standı Proje İncelemesi

 • Dönerli ahşap gözlük standı tasarımında öncelikli hedefimiz sade ve şık bir ürün teşhir standı elde etmekti Bu hedefte dikkat etmemiz gereken ilk şey ise stantta kullanacağımız ana malzemedir. Ana malzeme olarak ahşap tercih ederek hem standın dayanıklılığını ve sağlamlığını arttırdık hem de görünümünde şıklığı elde etmeyi başardık.
 • Ahşap hemen her sektörde uyum sağlayan ve pek çok firma ve markanın tercih ettiği bir malzeme olduğundan kaynaklı potansiyel alıcılarla direkt temas ederek olumlu algı bırakan bir malzemedir.
 • Gözlük çeşitlerinin marka firma çerçeve cam ve benzeri gibi pek çok farklı özelliğinden kaynaklı çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Bu sebeple gözlük teşhiri yaparken tüm bu noktaları göz önünde bulundurarak her kitleye hitap edebilecek stand tasarımı gerçekleştirebilmek önemlidir.
 • 4 mm ham ahşap malzemeden tasarlanan bu stand modelinde organik ve soft bir algı yaratmak istediğimizden kaynaklı ahşap görünüm üzerinde herhangi bir boyama ya da kaplama işlemi uygulaması sağlamadık. Ahşabın kendi görünümünü kullandık.
 • Bu tarz stand tiplerinde müşterilerde yaratılan erişilebilirlik algısı oldukça önemlidir. Ahşap gözlük standı tasarımında dönme özelliğini ekleyerek daha verimli bir kullanım imkanı sağladık. Standın alt kısmında bulunan 8mm’lik tablaya ek olarak bir tabla daha eklendiğinde stand, dönerli kullanıma uygun hale gelmektedir. Buna ek olarak son müşterimizin tercihi üzerine stand içinde altı hazır dönen tablalar da mevcuttur.
 • Fiyat- performans açısından değerlendirildiğinde ürün uzun ömürlü kullanıma uygun olduğu gibi laminesiz olduğundan kaynaklı da ekonomiktir.
 • Dönerli Ahşap Gözlük Standı, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygun özelliklere sahiptir.
 • Ürün siparişleri minimum 75 adet ile sınırlıdır.
 • Özel kolisinde kolay kurulum avantajı sağlayarak hem zamandan hem de efordan tasarruf edilmesini sağlar.

Gözlük Standlarında Kullanılan Ahşap Malzemeler Nelerdir?

Dönerli Ahşap Gözlük Standı tasarımında da kullandığımız ahşap malzemenin işlenerek kullanılan farklı çeşitleri bulunmaktadır.

MDF Ahşap

Elyaf, reçineyle sıcak basınçlı ortamda baskı sıkıştırma işlemiyle oluşur. Suntayla karşılaştırma yapılırsa, suntaya nazaran neme ve dış koşullara daha dayanıklı, daha sert bir yapıya sahiptir. Fakat suyla temas ettiğinde birçok sıkıntı çıkarabilir. Şık bir yapıya sahip olmasından kaynaklı, mutfak, banyo ve ofis mobilyalarında kullanıldığı gibi ev mobilyalarında da çok fazla tercih edilmektedir.

Sunta Ahşap

Malzeme kalitesi diğer ahşap çeşitlerine göre daha düşük olarak bilinmektedir. Talaşların yüksek bir basınç ve sıcaklıkla sıkıştırılmasıyla elde edilir. Suyla temas ettiği zamanlarda ise dağılabileceğinden kaynaklı çok kullanışlı değildir. Sunta ahşap bunun dışında fiyatının ucuz olması sebebi ile mobilya sektöründe oldukça fazla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir ahşap türü olarak bilinir.

Kontrplak Ahşap

Büyük ağaç tohumlarından kesilen parçalara reçine dökülerek elde edilen düz ve sert levhalardır. En çok kullanılan ahşap türleri içerisinde yer alır. Kontrplağın yapılması oldukça işlev gerektirir. Ucuzdur. Kanepe, dolap ve çekmece altı gibi yerlerde tercih edilir. Mobilya sektörünün vazgeçilmez tamamlayıcı bir ürünüdür.

Dönerli Ahşap Gözlük Standı ve tüm ahşap stand modellerini incelemek için Ahşap Standlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler: 

 • Ürün 4mm Ham MDF’ (Yenice Meşe)’ den oluşturulmuştur. Farklı seçenekler için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Fiyatlara döner tabla aparatı dahil değildir. Bizden istenildiği takdirde 4USD + KDV’dir.
 • Her ürün kendi özel kolisinde sevk edilir.
 • Ürün fiyatlarına nakliye dahil edilmemiştir.
 • Ürün de-monte halde sevk edileceği için, alıcıya navlun alanından avantaj sağlar.
 • Görsel logo uygulamaları fiyata dahil değildir.
 • Ürün montajı geçmeli olduğundan, aletsiz bir şekilde kolayca yapılabilir.
 • Ürün fiyatları aşağıdaki ölçü ve yukarıdaki adetler için verilmiştir. Farklı opsiyonlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.