Site Rengi

Hasçelik Euraisa Rail Fuarı Modüler Fuar Standı

Hasçelik Euraisa Rail Fuarı Modüler Fuar Standı

Hasçelik Halat için tasarım ve üretim yapmış olduğumuz modüler fuar standıdır. Fuar organizasyonlarının vazgeçilmezi olan fuar standları, markanın ve firmanın kimliğini yansıtmakta ve aynı zamanda sektördeki yerini belirginleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Hasçelik Euraisa Rail Fuarı Modüler Fuar Standı tasarım ve üretim aşamalarında neler yaptık, hangi malzemeleri kullandık ve diğer tüm detayları birlikte inceleyelim..

Hasçelik Euraisa Rail Fuarı Modüler Fuar Standı Proje İncelemesi

 • 27 m2 alan üzerine kurulum gerçekleştirdiğimiz fuar standımızda modüler tip kullanmayı tercih ettik. Ziyaretçilerin daha rahat ve aktif bir şekilde stand içinde bulunmaları ve aynı zamanda geniş alanın direkt olarak yansıtılmasını hedefledik.
 • Kolay, hızlı ve pratik bir stand kullanımı hedefledik. Bundan kaynaklı modüler tipi tercih ettik. Ve böylelikle hem sağlam ve güvenilir bir stand hem de kurulum ve nakliye açısından ekstra kazançlar sağlayan bir stand elde etmiş olduk.
 • Uygun ve ekonomik olması aynı zamanda beklentiyi de tam olarak karşılayabilmesi açısından, fuar organizasyonlarının vazgeçilmezi olan stand çeşitleri arasında yerini aldı.
 • Hasçelik Halat’ın sembolize renkleri olan lacivert ve beyaz kullanımına ağırlık vermeyi tercih ettik. Bunun sebebi beyazın saf ve temiz yapısını kullanarak elimizdeki alanı en iyi şekilde değerlendirme hedefimizdi. Aynı zamanda estetik olarak bir uyum içinde olan renkler, duvarlara eklemiş olduğumuz görseller ile de boğucu olmayan ve rahatlatıcı bir görünüme kavuştular.
 • Stand aydınlatmalarını hem görsellerle ve stand ana renkleri ile uyumlu olacak şekilde hem de göz yormayacak şekilde yaparak, bir kapalı alandan elde edilebilecek maksimum verimi elde ettik. Stand üst kısımlarına yerleştirdiğimiz aydınlatmalarla canlı ve odaklı ışıklandırma kullanımı sağladık.
 • 27 m2 kullanım alanımızdan maksimum verimi elde edecek şekilde dizayn ettiğimiz masa- sandalye ve koltuk- sehpalar ile geniş bir kitleyi oturarak ağırlayabilecek fırsatı yarattık.
 • Hasçelik Halat Header’larını uygun ve her cepheden görünecek biçimde ayarladık. Böylece kaliteli ve şık bir logo dizaynı elde ettik.
 • Tak- çıkar formatında dizayn edilen modüler stand ile kolay kurulum sağlarken zamandan ve efordan tasarruf sağladık.

Modüler Fuar Standı Nasıl Yapılır?

Sunta, suntalam, mdf, mdf lam ve highglass gibi materyallerin kullanımı ile elde edilmektedir.  Aynı zamanda cam ve çelik malzemelerin kullanımıyla da yapılabilir. Modüler sistemler, istenilen boyutlarda ve modellerde kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Özellikle fuarlarda ve tanıtım alanlarında hem ziyaretçilere hem de stand sahiplerine büyük avantaj sağlar.

Küçük alanlarda konfor sağladığı gibi daha kapsamlı alanlarda da daha büyük yapıların rahatlıkla kullanılabilmesi veya ek bölümler eklenebilmesini sağlar. Modüler fuar standı malzemeleri, dayanıklı materyallerden imal edilir. Ancak fuar alanlarında daha güvenilir kullanılmaları için genellikle parke ve halı zeminler üzerine kurulum yapılır.

Hem şıklık hem de daha rahat kullanım seçeneği sunan modüler fuar stantları, zamandan tasarruf sağlayan ve hızlı monte- demonte sağlayan sistemler arasında yer alır. Ayrıca istenilen materyaller ile zenginlik katılabilmesi, marka ve firma sunumlarında estetik formların hazırlanmasını sağlar.

Hasçelik Euraisa Rail Fuarı Modüler Fuar Standı tüm bu avantajlardan yararlanabilmek ve de dayanıklı bir yapı elde etmek amacı ile modüler üretilmiştir.

Tüm modüler stand modellerimizi görmek için tıklayınız. 

Standın Önemi

Standlar marka vizyonu açısından büyük önem taşır. Fuarlarda yer alan standların tasarımı, görüntüsü, işlevselliği gibi özellikler hem müşteriler hem de iş ortakları tarafından markanın başarısı olarak algılanır. Dış görünümün çok belirleyici olduğu bu çağda doğru ve başarılı stand tercihi birçok konuda hem geliştirici hem de yönlendirici olmaktadır.

 • Firmayı veya markayı bulunduğu alanda başarılı bir şekilde tanıtmayı sağlar
 • Potansiyel müşterilerin ve düzenli müşterilerin beklentilerini öğrenmek ve hakkında bilgi toplamak için oldukça uygun bir tercihtir
 • Müşteri geri dönüşlerini takip etmek ve tüm ürün analizlerini gerçekleştirebilmeye yardımcı olur
 • Trend yenilikler ve son teknolojiler ile ilgili bilgi edinmenin en kolay yollarından biridir
 • Rakip firmaların, iş ortaklarının ve müşterilerin ilgisini çekmek en pratik ve kestirme yoldur.
Şirket Kimliği/ Kurumsal Kimlik Fuarda Başarılı Olma Adımıdır
 • Şirket görünürlüğünü çoğaltır
 • Bireysel imajı güçlendirir
 • Ürün bilincini artırır
 • Estetik duygusunu harekete geçirir
 • Hedef kitlenin güvenini kazanmaya yardımcı olur
 • Organizasyonu ve profesyonelliği kanıtlar niteliktedir
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.