Site Rengi

Akel Deri Aysaf Fuar Standı

Akel Deri Aysaf Fuar Standı

Akel Deri adına Aysaf Fuarında kullanılmak üzere tasarım ve üretimini sağladığımız fuar standının detaylı incelemesini ve tüm aşamalarını bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Fuar standları, fuar organizasyonlarının en önemli ve vazgeçilmez parçalarından biri. Ürünün teşhiri, tanıtımı, satışı için de pek çok markanın ve firmanın uzun yıllardan beri nihai kurtarıcısı haline geldi. Fuar standları artık, yalnızca ürünlerin sergilenmesinden ziyade, firmanın ve markanın vizyonunu belli eder, kimliklerini aktarır niteliklere sahip.

Aynı iş kolundan ve sektörden pek çok rakibin bulunduğu ve piyasada yer elde edebilmek için uygun ortamın bulunduğu fuar organizasyonları için, tasarlanacak olan fuar standlarının oldukça büyük önemi vardır.

 Akel Deri Aysaf Fuar Standı Proje İncelemesi

  • Geniş bir stand alanına sahip olduğumuz Akel Deri Fuar Standında Octanorm stand tipi kullanımı tercih ettik. Böylelikle hem ziyaretçilere her açıdan ulaşabilmeyi hem de elimizdeki mevcut geniş alanı olduğu gibi kullabilmeyi hedefledir. Bakıldığında rahat ve sıkışık olmayan, boğucu ve çok eşyanın olmadığı geniş bir görüntünün olması hedeflermizdendi.
  • Standın yapımında pek çok farklı malzemeyi farklı alanlarda kullandık. Stand boyunca bazı alanların sert ve sağlam olmasına daha çok yoğunlaşırken, bazı alanlarda ise estetik görünümün düzenlenmesine yoğunlaştık.
  • Ürün- ürün teşhiri konusunda en önemli noktalardan biri olan ürünü tanımak ve ona göre bir dizayn sağlamak açısından düz ve temel renklerin oluşturduğu bir görüntü elde ettik. Böylelikle halihazırda rengarenk olan ürünlerimizin daha soft ve yumuşak bir temada net anlaşılabilirliğini hedefledik.
  •  Akel Deri Aysaf Fuar Standında amaçlarımızdan bir diğeri ise; rahat ve hızlı iletişim/ temas kurabilir bir ortam sunmaktı. Mevcut alandan elde ettiğimiz alan sayesinde bu hedefe ulaşarak hem potansiyel alıcılarımızın beklentisinin hem de kendi hedefimizin üstesinden başarı ile gelmiş olduk.
  • Fuar standının hızlı ve kolay kurulumu ile ekstra efor ve zaman kaybı yaşamadan rahat bir kullanım sağladık.
  • Akel Deri ismini octanorm tasarım yaptığımız stand girişinin üst kısmına yerleştirerek markanın müşteriler ile direkt iletişim kurmasını sağladık. Aynı zamanda ön cephe dışında yan cephelere de eklediğimiz isim yazıları ile birçok açıdan rahat görülebilir bir tabela hizmeti sağladık.
  • Ürünlerin askıda olması ile ziyaretçiler açısından daha sıcak ve yoğun bir ortam elde edildi.

Octanorm Fuar Standı

Octanorm Fuar Stand; modüler standlardandır. İstenilen her şekle kısmen sokulabilir. Markanızın reklamı, logosu yada bunları çağırıştıran fotoğraf baskıları ile farklılık yaratılabilir. İç mahalde de farklı teşhir ürünleri kullanılabilir. Bu standlar sektörde bazı kesimlerce Modüler Fuar Standı olarak adlandırılırlar. Bu fuar standı çeşidi en ekonomik Fuar stand modelleri içerisinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Octanorm Fuar Standı nasıl kullanılmalıdır, nasıl tasarlanmalıdır ve hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşmak için Octanorm Fuar Stand Kullanımı Hakkında başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.