Site Rengi

İstanbul’da Fuar Stand Yapan Firmalar

24.05.2021
2.160
İstanbul’da Fuar Stand Yapan Firmalar

İstanbul’da fuar stand yapan firmalar ve istanbul stand firmaları ile ilgili yazımızı sizler için derledik.

İstanbul, her geçen gün genişlemekte ve gelişmekte olan büyük bir metropol kent. Birbirinden farklı hizmet sektörünün iç içe olduğu ve hangi hizmeti dilerseniz kolaylıkla alabilmek imkanı sunuyor. Aynı zamanda etkinlik ve organizasyonlar bakımından oldukça zengin. Her yıl İstanbul’da düzenlenen fuar organizasyon sayıları giderek artıyor. Hal böyle olunca, sektördeki lider markaların birbiri ile mücadele oranı artıyor. Marka ve firmaların bu mücadele esnasında en büyük destekçileri ise fuar standları oluyor. İstanbul’da fuar stand yapan firmalar hangileri? Fuar stand tasarımı nerede yaptırılır? Fuar standı satın alırken nelere dikkat edilmeli gibi konularımızı aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Bulundukları sektörde rakiplerinden daha ön planda bulunmak isteyen firmalar, İstanbul’da fuar standı yapan firmaların hepsini inceliyor ve ihtiyacı doğrultusunda en uygun bulduğu firmayı tercih ediyor.

Dikkat çeken ve sıradan olmayan bir stand modelini elde etmek için alanında uzmanlaşmış firmalardan destek almak gerekir. Firmaların düşüncelerini ve tasarımlarını öğrenebilmek için ise İstanbul’da fuar standı yapan firmaların detaylı bir şekilde araştırılması önemlidir. İstanbul’da bu sektörde hizmet sağlayan firmaların sayısı bir hayli fazladır. Ancak söz konusu kaliteli hizmet ve profesyonellik ise bu rakamlar epey düşmekte.

fuar stand yapan firmalar

 

İstanbul Fuar Stand Tasarımı- Fuar Stand Yapan Firmalar

Stand firması araştırması yapılırken profesyonelliği es geçmemek ve uzaklaşmamak gerekir. Kullanılan malzemelerden uygulanan işçiliğe kadar sizlere kaliteli hizmet sağlayabilen firmalara yönelmelisiniz. Ancak en önemli olan; rakipler arasından sıyrılmanızı ve fark edilmenizi sağlayacak bir tasarım yapabilen firmalardır. Fuar organizasyonlarında ve fuar etkinliklerinde çok daha başarılı tanıtım ve reklam yapabilmeniz için çalışmış olduğunuz firmanın bu alana hakim olması gerekir. İstanbul’da fuar stand tasarımı yapan birçok firma bulunutr KheironStand olarak biz, sizler ve markanız için en uygun ve en kaliteli stand tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Fuar Standı Tasarımı Ve Uygulanması

 

Fuarlar pek çok marka ve isim için daha çok duyulmak, daha çok kazanmak yollarını açan organizasyonlardır. Bir markanın prestijinin ortaya konması, reklam ve duyurularının bilinirliğinin artması, ticari anlamda güçlenmesi için fuarlar vazgeçilmezdir. Fuarlarda kullanılan ve fuarı fuar yapan ise; fuar standlarıdır. Fuar standı seçimlerinde sadece rahat ve kullanışlı bir stand seçilmemelidir. Fuar standı tasarımı ve uygulanması kısımlarına yoğunlaşarak;

  • Şık
  • Kullanışlı
  • Dikkat çekici
  • Rahat
  • Marka vizyonunu yansıtan modeli seçmelisiniz.

fuar stand yapan firmalar

Misafirleri Çeken Stand Modelleri Tercih Edilmeli

Stand modeli belirlemede ilk hedef muhakkak ziyaretçilerin ilgisini çekmek olmalıdır. İstanbul’da fuar standı yapan firmalar ile görüşmelerde marka vizyonuna uygun aynı zamanda da dikkat çekici bir stand istediğinizi belirtmeniz iyi olacaktır. Ziyaretçileri etkilemek için stand seçimlerinde farklılığa gidebilirsiniz. Akılda kalan bir stand modeli, firmanız ve isminiz için pek çok avantaj sağlar. Bu sayede hedeflemiş olduğunuz oranlardan daha fazla getiriler elde edebilirsiniz.

Farklı malzemeler ile hazırlanmış olan ve marjinal tasarımlarıyla dikkat çeken stand modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Büyük ve kuvvetli bir rekabet ortamı olan fuarlarda tanıtım çalışması yapmak tahmin edildiğinden daha zordur. Yalnızca stand modeli bile rakip firmalardan çok daha ileriye ulaşmanızı sağlayabilmektedir. Bunun için profesyonel stand firmaları ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız. KheironStand ile iletişime geçerek; markanızı ve vizyonunuzu yansıtırken akılda kalmanızı sağlayacak stand modellerine erişebilirsiniz.

Fuar Stand Yapan Firmalar / Tasarım

Tüm marka ve firmalar için tanıtım yapmak, prestij yenilemek, tanınır olmak için fuarlar en mükemmel araçlardır. Aynı zamanda bir reklam platformu niteliği de gören fuar organizasyonu, işinde bir tık daha ilerisini hayal eden tüm şirketler için de mükemmel bir fırsattır. Bu sebeple; tüm markalar katılacakları fuarda kullanacakları standlar üzerinde titizlikle seçim yapıyor. Tükiye’de fuar stand tasarım firmaları her geçen gün artmakta. Ancak bütün sektörlerde olduğu gibi bu sektörde de firmaların aynı kalitede hizmetler sunduğunu söyleyemeyiz. Firmaları iki farklı şekilde sınıflandırabiliriz.

Birinci olarak; farklı ve yeni fuar standları sunabilen firmalardır. İkincisi ise, klasik stand modellerini bulabileceğiniz firmalardan oluşur. Firmalar ve markalar fuar organizasyonlarında vizyonlarına uygun ve verimli kullanılabilecek bir stand modeli düşündüklerinde, ilk grupta örnek verdiğimiz fuar stand tasarım firmalarını tercih ediyorlar. Böylelikle beklentilerini karşılayan ve istedikleri gibi bir stand modeli ile buluşma imkanı yakalıyorlar.

Fuar Stand Firmalarından Hangisi Seçilmeli?

Ülkemizde ya da yurt dışında gerçekleşecek olan önemli fuar organizasyonlarına katılım sağlamayı hedefleyen markaları oldukça zorlu bir araştırma süreci bekliyor. Markalar, seçecekleri stand modelinin kendileri için ne kadar önemli olduğunun farkındalar. Standların ilk olarak dikkat çekme hususunda detaylı tasarlanmış olması gerekiyor. Bu sebeple fuar stand tasarımı çok büyük rol oynar.

Aynı zamanda fuarda marka için belirlenmiş alanın en verim sağlayacak şekilde kullanılmasını sağlayan bir tasarımın yapılması da önemli faktörlerden biri. Ölü alan diye nitelendirilen ve kullanılmayan hiçbir alanının olmaması verimli kullanım için ön koşulu oluşturur. Bu beklentileri karşılayabilecek kapsamlı tasarım yapabilen tasarım firmalarının sayısı ise bir hayli az.

Markanın tanıtımında yer alacak ürün ya da hizmetlere en uygun stand seçiminin yapılması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır. Marka vizyonu ve marka görünürlüğü hususunda öncü pozisyonda olan bütün markalar stand seçimlerinde bu konuya önem vermelidir. Ürüne, markaya, vizyona uygun stand üretimi sağlayabilen firmalar; bu sektörde uzun yıllar boyu tecrübe edinmiş olan profesyonel firmalardır.

Stand üretim firmasının doğru seçilmesi, başarıya ulaşmada en etkili yollardan biridir. Standlar, markaların reklamıdır.

Fuar organizasyonları, seminerler, kongreler, toplantılar, sempozyumlar ve her türlü organizasyon ve etkinlikleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilir ve organizasyonlarınızı sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.