Site Rengi

Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı

Min. 75 Adet
Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı

Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı, ürün standı ve telefon standı olarak kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Işıklı duvara asılabilir ve tezgah üstü kullanım için de uygun uygunluğunun yanı sıra pek çok farklı noktada ürün sergilemesi için standart olan bir tasarımdır. Kilitli kapaklı ışıklı aksesuar standını nasıl tasarladık, nelere dikkat ettik proje incelemesi ne göz atalım.

Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı Proje İncelemesi

 • Özellikle elektronik mağazalarda sıklıkla karşılaştığımız bu aksesuar standı modelini ahşap ve pleksi malzemeleri kullanarak tasarladık. Ahşap ve pleksi tercih etmemizin esas sebebi; ürün dayanıklılığını artırırken teknolojik aksesuarların ve ürünlerin sergilenmesi için kullanılacak olan bu standın görünümünde fit ve şık bir tasarım elde etmekti.
 • AVM’lerde bulunan telefon standları ve elektronik mağazalarda yer alan aksesuar stantları için en uygun renk olan beyaz-krem rengi kullanımını tercih ederek stand üstünde yer alacak olan ürünlerin net bir görüntü ile sergilerine bilmesini hedefledik.
 • Boyutları tezgah üstü sergileme yapmak için de uygun olan pleksi kilitli stand, keskin ve oval kesimlerin bir arada yer aldığı soft ve net bir görünüme sahiptir.
 • Stand modeli ön ve yan cephelerden görülebilir ürün teşhiri için tasarlanmıştır.
 • Ürün yan cephelerinde kullanmış olduğumuz pleksi ile ürün açılarını çoklu kullanıma hedefledik.
 • Ürün üst kısmında yer alan ve logo için ayrılan alan ile ön cepheden rahatlıkla görülebilen bir tanıtım formu elde ettik
 • Kilitli kapaklı ışıklı aksesuar standı için yeterli miktarda ürün teşhir edilmesi bizim için önemliydi bu sebeple, zemini de kullanarak toplamda 5 adet raf yerleştirdik. Üçerli raflardan oluşan stantta zemin kısmı ürünleri için diğer rafları oranla uzunluk olarak daha geniş bir alan bıraktık
 • Pleksi stand olarak tasarladığımız bu aksesuar standında ürünün arkasındaki destekler sayesinde ürünün orta alan içinde kullanıma hedeflendi.
 • Ürün pek çok farklı şekilde kullanıma uygun olarak tasarlandı. Duvarı asılabilir, tezgah üzeri kullanılabilir, ayaklı kullanılabilir bir şekilde tasarım gerçekleşti
 • Aynı zamanda ürünün kapaklı şekilde tasarlanması proporsiyonu genişleterek hedef kitle için uygun bir estetik görüntü kazandırdı.
 • Ürünün her an dikkat çekiciliğini arttırmak için eklediğimiz ışıklandırma detayı ile diğer aksesuar standlarından farklı bir özellik sağlamasını hedefledik. Aydınlatmaların stand üzerinde yer alması ile ürünler daha fazla ön plana çıkacak ve aynı zamanda ürünlerdeki kalite algısını bir üst noktaya çıkaracak.

Işıklı Aksesuar Standı Kullanım Alanları

 • Aksesuar Standı, oldukça geniş ürün yelpazesine sahip aksesuar ürünlerinin sergilenmesi ve tanıtımında kullanılan ürün teşhir standlarıdır.
 • Bu pazardaki hem ürün üretiminin fazla olması, hem de ürün çeşitliliğinin çok olması, bu ürünlerin sergilenmesi ve teşhiri konusunda birçok stand modelinin de ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu ihtiyaç doğrultusunda birbirinden farklı ürünlerin bir arada sergilenmesine olanak sağlayan stand modelleri tasarlanmış ve üretilmiştir.
 • İç mekan, dış mekan tercih ve kullanımlarına uygun olarak tasarlanabilen bu stand türleri aklınıza gelebilecek birçok malzemeden üretilebilmektedir. Cam, pleksi, alüminyum, metal, ahşap, mdflam, sunta ve benzeri türden materyallerden üretilip satışı yapılmakta veya ihtiyacınıza göre de tasarlanıp üretilebilmektedir.
 • Bu standlar, duvara monte, orta stand, ayaklı stand, askılı stand, örümcek stand ve daha birçok stand modeli üzerinden tasarlanabilmektedir. Kullanım alanı, ihtiyaç ve mağazanın neresinde konumlandırılacağı belirlendikten sonra, istenilen malzeme ve modelde üretilmektedir.
 • Alışveriş merkezleri, elektronik mağazaları, kozmetik ve eczane mağazaları, kırtasiye, nalbur, oto galeri, benzin istasyonu ve daha sayamadığımız birçok işletme geniş ürün yelpazesinin satış ve tanıtımlarını aksesuar standları üzerinden gerçekleştirmektedir.
 • Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı, bahsedilen birçok noktada ürünlerin sergilenmesi için en ideal tasarımlardan biridir.

Pleksi İse..

Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı için tercih ettiğimiz pleksi malzeme pek çok farklı ürün teşhirinde kullanılmaktadır.

Pleksi Stand; renkli ve renksiz çeşitleri bulunan, kolay işlenebilen, üzerinde kesim, delme işlemlerinin yapılabildiği, plastik camdan oluşan, cama göre altı kat daha dayanıklı hafif bir malzemeden oluşan stand modelidir.

Sağlam ve dayanıklı yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlayan pleksiler, birçok mağaza türü ve tanıtım organizasyonlarında en çok tercih edilen stand türlerinin başında yer almaktadır. Rahat ve cama göre altı kat daha dayanıklı olması, hafif bir malzemeye yapısına sahip olması, pratiklik sağlaması, kurulumundaki kolaylık pleksi standların tercih sebepleridir.

Pleksi stantlarla, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda sıklıkla karşılaştığımız gibi mağazaların dışında da, okulların kayıt haftalarında, fuarlarda firmaların tanıtım organizasyonlarında, marketlerde satışı arttırılmak istenen veya piyasaya yeni girecek olan ürünlerin tanıtımında, kişisel bakım ürünleri satışı gerçekleştiren kozmetik eczane gibi satış ve hizmet odaklı işletmelerde sıklıkla karşılaşmaktayız.

KheironStand olarak aksesuar ürünlerinin sergilenmesi amacıyla tasarladığımız Kilitli Kapaklı Işıklı Aksesuar Standı modelimizde pleksi tercih etmemizin sebebi de saydığımız sebeplerden kaynaklıdır.

Işık geçirgenliği yüksek ve sert darbelere karşı dayanıklı bir malzemeden yapılmış olan pleksi standların ışık geçirgenliği cama oranla % 92’dir. Darbelere karşı dayanıklılığı ise cam malzemeye oranla altı kat daha fazladır. Isı geçirgenliği ise cam malzemeye oranla %20 daha azdır.

Dış mekanlarda kullanılabilen pleksi stand, iklim şartlarına da oldukça dayanıklıdır. Opak, şeffaf ve floresan renklerde de üretilebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.