Site Rengi

Gündoğumu Naturel Ahşap Stand

Min.35 Adet
Gündoğumu Naturel Ahşap Stand

Gündoğumu naturel ahşap stand, Orzax İlaç için tasarımını gerçekleştirdiğimiz önemli bir ürün teşhir standıdır. Diğer ürün standlarından farklı özelliklere sahip olan aynı zamanda hizmet ettiği sektöre en uygun şekilde tasarlanmış bir standdır. Gündoğumu naturel ahşap stand tasarımında nelere dikkat ettik, hangi malzemeleri kullandık, gelin hep birlikte inceleyelim.

Gündoğumu Naturel Ahşap Stand Proje İncelemesi

 • Ana malzeme olarak ahşap kullandığımız bu standda ilaç sektörüne hizmet edeceğimizin bilinci ile birlikte hareket ettik. Tasarımda temiz ve doğal bir görünüm elde etmek öncelikli hedefimizdi. İçeriğinde tüketicilere katkısız ve doğal içerikler sunan Orzax ilaç için mümkün olduğu kadar markanın kimliğini olduğu gibi yansıtmaya özen gösterdik
 • Toplamda 5 raftan oluşan ürün standı, hem ön cepheden hem de arka cepheden ürünlerin sergilenmesine uygun tasarlandı. Böylelikle teşhir standımız yalnızca duvar önü kullanım için değil orta alanlar için kullanıma da uygun hale getirildi.
 • Gündoğumu naturel ahşap stand doğal içerikli ürünlerin sergilenmesinde yeterli kapasiteye sahip ve görsel anlamda da iletişimi kuvvetli olan bir standdır.
 • Bu standı tasarlarken standın uzun vadede kullanılabilir olmasını önceliklerimizi arasına koyarak sağlam ve dayanıklı bir yapı elde etme hedefimize uygun ilerledik.
 • Orzax ilaç’ın logosuna ürünümüzde en öne çıkartarak marka tanıtımına gerekli vurguyu yaptık.
 • Ürün logo kısmı pleksi kesim kullanılarak tasarlanmıştır.
 • Markaya ait olan rüzgar gülü logosu pleksi kesimden oluşturulmuş olup, ürün teşhir standı tepe noktasına yerleştirilmiştir. Markanın halihazırda sahip olduğu ürün logosu, standın ihtiyaç duyduğu rengi ve dikkat çekiciliği sağlamaya yettiğinden kaynaklı yalnızca logo içerisinde yer alan renklerden birini ürün teşhir standı üst kısmına marka adı ile kullandık.
 • Hem stand içerisinde birbiriyle uyumlu renkleri kullanmamız, hem ahşabın sembolize ettiği doğallığı hedef kitleye iletebilmemiz sayesinde eczaneler için uygun olan pozisyona elde etmiş olduk
 • Ürün logosunun üzerine yerleştirdiğimiz led aydınlatmalar ile günün her saati dikkat çekiciliği esas alarak loş ve şık bir aydınlatma tercih ettik.
  Orzax İlaç için tasarladığımız stantta raflar özel CNC kesimdir.
 • Mağaza standı, eczane standı olarak kullanıma en uygun modellerden biridir.
 • Ahşap standlar yapısı gereği oldukça dayanıklı olduğundan uzun süreli kullanıma uygundur. Bu sayede tasarımını sağlamış olduğumuz gündoğumu naturel ahşap stant fiyat performans açısından da oldukça ekonomiktir.

Eczane Standlarında Doğal Görünümün Önemi

Eczane, ilaç, kozmetik gibi doğrudan insan sağlığı ile ilgili olan sektörlerde doğallığın önemi kadar doğal görünüm de önemlidir. Bu ve buna benzer tüm sektörlerde kullanılan ürünlerin teşhirinde; ürün içerikleri, katkısızlığı, temizliği ne kadar yansıtılabilirse hedef kitle o kadar sağlamlaşacaktır. Bu sebeple pek çok firmanın izlemiş olduğu yol, ürünlerinin tanıtımında doğallığı ve sadeliği imgeleyen uygulamalar gerçekleştirmek olur. Ürün reklamları ve tanıtımları, her marka ya da firma için maksimum önemi taşır. Markaların geleceğini ve sektördeki yerini belirleyen tanıtım ve reklamlar sayesinde ürün, zirveye yerleşebilir ya da sektörden silinebilir.

Bizler de KheironStand olarak, hizmet ettiğiniz alanlar ile ilgili gerekli tüm detaylara özen göstererek kullandığınız reklam aracından maksimum verim elde etmenizi hedefliyoruz. Böylelikle hem sizlerin sektörde hak ettiğiniz şekilde yer almanızı sağlıyor hem de başarılarınıza destek oluyoruz.

Teknik Özellikler:

 • Ürün formunun tamamı MDF Ahşap üzeri lakedir.
 • Ürün fiyatı ışıklı LED olarak verilmiştir.  Işıksız fiyatı 375 USD + KDV’dir.
 • Ürün fiyatına her marka başka bir obje isteyebileceğinden dolayı, obje maliyeti dahil edilmemiştir.
 • Üretim süresi sipariş ile beraber 40 iş günüdür.
 • Belirtilenler dışında özel ölçü ve adetler için ayrıca fiyat alınız.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.