Site Rengi

Min. 15 Adet
Kolajen Stand

Kolajen Stand Nedir? Kolajen Stand hangi firmalar kullanılır?

Bir kolajen firması için alternatifli olarak çizilen bu proje, görsel olarak Metal Parfüm Standı, projesi ile görsel olarak benzeyebilir. Aslında linkteki projede yine aynı kolajen firması için çizilmiş ve kelimenin altını (parfüm veya deodorant standı) doldurduğu düşünülerek o isimdeki projeye eklenmiştir. Aşağıda kısaca tasarladığımız bu Kolajen Standı ürününü kısaca ilerleyebiliriz.

Bu proje her ne kadar konunun başında linkini verdiğimiz metal stand projesinden oldukça farklıdır. Çünkü Ahşap Teşhir Standı da diyebileceğimiz bu proje, MDF Lam üzeri lake boya atılarak, üretilmesi düşünülmüştür. Böyle de olması gereklidir. Projenin detayını aşağıdaki ve yukarıdaki renderlardan incelediğinizde, gizli LEDler et kalınlıkları ve radyuslu dönüşler göreceksiniz. Premium görsel sonuç almak için, tasarımın bu teknikle üretilmesi doğru olacaktır.

Kolajen hücre yenilenmesinde, vücut bütünlüğünü korumasında olumlu etkileri olduğu için özellikle kozmetikte sık kullanılan faydalı bir üründür. Dolayısıyla ve de haliyle bayanlar bu ürünü çok severek kullanırlar. Ancak, son 20 yılda erkeklerin de bu konularda çok özenli davrandıklarını söyleyebiliriz.

Stand. fiyat ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolajen Stand

Kozmetik Standı Fiyatları

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.