Site Rengi

Konya Fuar Standı Hizmeti

24.10.2019
859
Konya Fuar Standı Hizmeti

Konya, coğrafi konumu, kültürel mirası bakımından sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir cazibe noktasıdır. Bu nedenle Konya merkezli olmak üzere şehirde, her sene onlarca fuar organizasyonu düzenlenmektedir. Bu fuarlar, karşılıklı ticari ilişkilerin geliştirildiği, karşılıklı ticari iş ortaklıklarının oluşturulduğu ve firmaların o seneki lansman ürünlerini parlattığı organizasyonlardır. Fuarlarda dikkat çekici ve algıda yüksek çekiciliğe sahip fuar standları, her zaman daha çok müşteriyi standa toplayacak ve bu sayede daha çok ziyaretçi alan standlar, fuarda daha çok iş hacmine ulaşabileceklerdir. Bu sebeple Konya’daki fuarlar için, gösterecek firmaların fuar standı hizmeti veren firmalar ile iletişim halinde olması ve bu hizmetleri en etkin biçimde temin edebilmesi gerekmektedir.

Fuar Standı Hizmeti Nasıl Alınmaktadır?

Konya Fuar Standı Hizmeti veren firmalar aranmadan önce, fuar satış hedefleri, fuarda kullanılacak tasarımın dili, marka bütünlüğü, fuarda ne ikram edileceği, hangi kitleye hitap edileceği, açıkça tespit edilip, hizmet alınacak firmaya brief doğru olarak aktarılmalıdır. KherionStand gibi firmalar beklentilerinize göre size en üstün hizmeti verecek ve amaca yönelik en efektif tasarımı sizin için ortaya koyacaktır. Fuar standı yapan firmalar Konya ilinde, doğru brieflendikten sonra ortaya çıkacak tasarım ile müşteriden son revizeler alındıktan sonra nihai tasarım ortaya çıkacak ve tüm malzemeler ile birlikte fuar standı de-monte olarak ortaya konacaktır. Bazı özel tasarımlar için kurulum yapılacak alanın, kurulum öncesi özel keşfi şart olmaktadır. Tüm bu koşullar yerine getirildikten sonra noktaya kurulum fuar standı firması tarafından rahatlıkla ve titizlikle gerçekleştirilebilinmektedir.

Konya Fuar Standı Fiyatları Hakkında

Stand ücretleri müşteri briefi doğrultusunda oluşacak nihai tasarım sonunda belirlenebilir. Standlarda lake, mdf lam veya suntalam kullanılabilmektedir. Bu da, stand fiyatlarını oldukça değişken kılmaktadır. Kurulum yapılacak standın metrekaresi, detaylı işçilik, ürün yerleşimi gibi konular stand maliyetini doğrudan etkilemektedir. Bu konularla ilgili daha detaylı bilgiler için KheironStand ile iletişime geçebilir, her konuda sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz.

Fuar Standı Çeşitleri

Fuar alanları, fuarı düzenleyen organizasyon firmasının satış politikasına göre bölümlere ayrılarak fuara katılacak firmalara satışı yapılmaktadır. Ancak kimi organizasyonlarda bir pazar yeri kurularak daha az m2’lerde, (6,9,12) gibi metrekarelerde bölümlere ayrılarak,  modüler stand tercih edilebilmektedir. Bu standlar, paket standlar(octanorm standlar), maksima standlar veya mero fuar standları olabilir. Fuara katılacak firmanın fuar ekipmanı yoksa, Fuar stand firmaları Konya olarak bu hizmeti alabilir ve bu minvalde gerek stand tedariğini gerekse ekipman tedariğini tek bir elden çözebilirsiniz Bu noktada fuar alanını fuar katılımcısına kiralayan firmanın koyduğu şartlar ve projelerde hangi konulara ne kadar izin verildiği çok önemlidir. Yangın çıkışı noktası, standın yüksekliği, kaç kilowatt elektrik kullanılacağı gibi konular ön plana çıkacak olup, bazı mini fuarlarda,etkinlik ve organizasyonlarda daha basit kurulumlu örümcek stantlar ile katılmak gerekebilir.

Out-door (dış-mekan )düzenlenecek fuar organizasyonları için de Konya Fuar Standı Hizmeti alınabilir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen stantlar hem iç-mekan hem de dış mekanda kullanılır hale getirilebilmektedir.. Stantları, satın alma veya kiralama yolu ile de edinebilirsiniz. Konya Fuar Standı Hizmeti kiralama veya satın alma seçenekleri için fuar standları satış ve kiralaması yapan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli. Fuarlarda yeterince efektif bir reklam kampanyası yürütebilmeniz için ürün ve hizmetlerinizi öne çıkaran, kurumsal kimliğinizi bütünleşik pazarlama iletişime yönelik ön plana çıkaran stantları tercih etmeniz her zaman için lehinize bir durum olacaktır. Bu sayede, hem fuar için satış kotanızı tutturabilir, hem de onca para harcadığınız bir fuarı en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.