Site Rengi

Konya Fuar Standı Hizmeti

24.10.2019
3.626
Konya Fuar Standı Hizmeti

Konya Fuar Standı Hizmeti veren firmalar, üretmiş oldukları stand tasarımlarıyla Konya Fuarında  markaların başarılı olmasında büyük öneme sahiptirler.

Konya, coğrafi konumu, kültürel mirası bakımından sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir cazibe noktasıdır. Bu nedenle Konya merkezli olmak üzere, şehirde her sene onlarca fuar organizasyonu düzenlenmektedir.

Bu fuarlar, karşılıklı ticari ilişkilerin geliştirildiği, ticari iş ortaklıklarının oluşturulduğu ve firmaların o seneki lansman ürünlerini sergilediği organizasyonlardır. Organizasyonlar sayesinde pek çok yeni firmayı tanıyabilme şansı elde edilebilir. Aynı zamanda satışların artması, rekabet ortamının güçlenmesi ve firmaların birbirinden destek alabilmesi için de oldukça önemlidir.

Dikkat çekici ve şık tasarımlı fuar standı  her zaman potansiyel müşteriyi standa yönlendirecek ve markalara bilinirlik anlamında da avantaj sağlayacaktır. Fuar standları tasarımları gereği dikkat çekici ve akılda kalıcı olmak durumundadır. Bir markaya ait fuar standı ne kadar dikkat çekici boyutta olursa, firmaya sağladığı avantaj da o denli artacaktır. Yalnızca fuar standı olarak değil; tüm ürün teşhir standları söz konusu olduğunda durum aynıdır. Standlar, firmaların temsili yüzleridir. Ve ne kadar profesyonelleşirlerse o kadar fayda sağlarlar.

Fuar Standı Hizmeti Nasıl Alınmaktadır?

  • Fuar satış hedefleri,
  • Fuarda kullanılacak tasarımın dili
  • Marka bütünlüğü,
  • Fuarda ne ikram edileceği,
  • Hangi kitleye hitap edileceği

Konya da Fuar Standı Hizmeti veren firmalar aranmadan önce, yukarıda belirtmiş olduğumuz  detaylar dikkatle incelenmelidir. Buna göre standı tasarlayacak firmaya doğru brief aktarılmalıdır.

KherionStand gibi firmalar beklentilerinize göre size en üstün hizmeti verecek ve amaca yönelik en efektif tasarımı sizin için ortaya koyacaktır.

Fuar standı yapan firmalar, doğru brieflendikten sonra nihai tasarım ortaya çıkacak ve tüm malzemeler ile birlikte fuar standı de-monte olarak hazırlanmış olacaktır.

Bazı özel tasarımlar için kurulum yapılacak alanın, kurulum öncesi keşfi şart olmaktadır. Tüm bu koşullar yerine getirildikten sonra noktaya kurulum fuar standı firması tarafından rahatlıkla ve titizlikle gerçekleşmektedir.

Konya Fuar Standı Fiyatları Hakkında

Stand ücretleri müşteri briefi doğrultusunda oluşacak nihai tasarım sonunda belirlenebilir. Standlarda lake, mdf lam, suntalam ve benzeri malzemeler kullanılabilmektedir. Aynı zamanda standın tasarımındaki özgünlükler de büyük ölçüde önemlidir. Örümcek fuar standı, modüler fuar standı, maxima fuar standı gibi çok farklı seçenekler mevcuttur. Bu tasarım ve modeller arasından seçilecek standın özelliklerinin detaylandırılması gerekir.

Bu da, stand fiyatlarını oldukça değişken kılmaktadır. Kurulum yapılacak standın metrekaresi, detaylı işçilik, ürün yerleşimi gibi konular stand maliyetini doğrudan etkilemektedir. Ancak fiyat performans olarak değerlendirdiğimiz zaman stnadlar genel anlamda oldukça ekonomiktir.

Bu konularla ilgili daha detaylı bilgiler için KheironStand ile iletişime geçebilir, her konuda sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz.

Konya Fuar Standı Hizmeti

Fuar Standı Çeşitleri

Fuar alanları, fuarı düzenleyen organizasyon firmasının satış politikasına göre bölümlere ayrılarak fuara katılacak firmalara satışı yapılmaktadır.

Kimi organizasyonlarda bir pazar yeri kurularak daha az m2’lerde, (6,9,12) gibi metrekarelerde bölümlere ayrılarak,  modüler stand tercih edilebilmektedir.

Bu standlar, paket standlar(octanorm standlar), maksima standlar veya mero fuar standları olabilir.

Fuara katılacak firmanın fuar ekipmanı yoksa, Fuar stand firmaları Konya’da bu hizmeti alabilir ve gerek stand tedariği, gerekse ekipman tedariği tek bir elden çözebilmektedir.

Bu noktada fuar alanını fuar katılımcısına kiralayan firmanın koyduğu şartlar ve projelerde hangi konulara ne kadar izin verildiği çok önemlidir.

Yangın çıkışı noktası, standın yüksekliği, kaç kilowatt elektrik kullanılacağı gibi konular ön plana çıkmaktadır.

Bazı mini fuarlarda ise etkinlik ve organizasyonlarda daha basit kurulumlu örümcek stantlar ile katılmak gerekebilir.

Out-door (dış-mekan) düzenlenecek fuar organizasyonları için de Konya Fuar Standı Hizmeti alınabilir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen stantlar hem iç-mekan hem de dış mekanda kullanılır hale getirilebilmektedir.

Stantları, satın alma veya kiralama yolu ile de edinebilirsiniz. Konya Fuar Standı Hizmeti kiralama veya satın alma seçenekleri için fuar standları satış ve kiralaması yapan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli.

Fuarlarda yeterince efektif bir reklam kampanyası yürütebilmeniz için kurumsal kimliğinizin pazarlama vizyonuna sahip, stand tercih etmeniz her zaman daha avantajlı olacaktır.

Bu sayede, hem fuar için satış rakamlarınızı arttırabilir, hem de maliyet ayırdığınız bir fuarı en verimli şekilde değerlendirmenize olanak sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.