Site Rengi

İzmir Fuar Stand Firmaları

24.10.2019
3.648
İzmir Fuar Stand Firmaları

İzmir Fuar Stand Firmaları, Türkiye’nin en büyük limanlarından birine sahip olması, genç nüfus yoğunluğu, hareketli yaşamı nedeniyle ticari faaliyetler anlamında dünyada da etkin bir yere sahiptir.

Fuar Stand Firmaları, İzmir için büyük öneme sahiptir. Hem İzmir içindeki firmalar, hem Türkiye genelinden İzmir Fuarına gelen katılımcı firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek fuar stand firmaları mevcuttur. Bu üretici ve satıcı stand firmalarının katılımcıların ihtiyacına yönelik çalışmaları mevcuttur.

Fuarların vazgeçilmezlerinden olan fuar stantlarının tasarımı, üretimi, nakliyesi ve montajı bu firmalar tarafından yapılmaktadır. Gelişen reklam ve üretim dünyası birçok sektöre de yenilikler getirmeyi başarmıştır. Bunlardan biri de stand sektörüdür. Alıştığımız görünüm ve kullanım özelliklerinin dışına çıkarak pek çok noktada farklılıklar kazandırmıştır stand sektörü. Artık çok daha farklı ve özgün tasarımlarla dikkat çekebilmekte ve daha büyük işlere imkan sağlamaktadır.

Gerek satışların arttırılması gerek sektördeki bilinirliği arttırmak açısından standların yeri oldukça önemlidir. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış standlar markaya hem uzun vadede hem kısa vadede pek çok fayda sağlamaktadır.

Fuar Standı, firmanın, markanın ve ürünün tanıtılması noktasında, firmalara ve potansiyel alıcılara en etkin vizyon oluşturan malzemedir. Bu sebeple tüm ürün teşhir standları için markaların en önemli temsilcileri olduğunu söyleyebiliriz.

Fuar standı doğru ve etkin biçimde tasarlanmış olmalıdır. Fuar organizasyonlarının sınırlı zamanı iyi değerlendirilmelidir. Markanın vizyonuna uygun tasarlanan stand fuar içerisinde, dikkat çekmeli, tasarımı şık ve rahat kullanılır olmalıdır. Buna göre fuar standı tercihi yaparken titiz davranmakta fayda vardır. Çok şık tasarımları uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunan fuar standı firmalardan satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Fuarlar ve kongreler kenti olan İzmir Fuarını bu siteden inceleyebilirsiniz.

Fuar Standı Firmaları İzmir

İzmir’de Fuar Standı Firmaları

Alanlarında çalışmalar gerçekleştiren ve her birinin farklı uzmanlık olanı bulunan fuar stand firmaları İzmir ilinin farklı bölgelerinde bulunmaktadırlar.

İzmir’de düzenlenen bir fuara katılacak firma, fuardan satış hedefine yönelik premium bir fuar stand hizmeti almak isteyecektir.

Çünkü, fuara katılım gösteren potansiyel müşteriler ve rekabet içerisinde olduğu diğer firmalara karşı avantaj sağlamanın en iyi yolu markanın pazarlama vizyonuna yönelik tasarlanmış, ilgi çekici fuar standlarından geçer.

Fuar Stand Firmaları Faaliyetleri Nelerdir?

İzmir, gelişmiş ve nüfus açısından kalabalık bir kenttir. Fuar faaliyetlerinin sıklıkla sürdürüldüğü şehirlerimizden birisidir.

  • İzmir’de fuar stand hizmetine ihtiyaç duyan bir firma doğru brief verdiğinde, şık bir dijital tasarıma sahip olan fuar standı tasarımına sahip olabilir.  Fuar katılımcısı firma ve standı kiralayacak veya satacak olan firma arasında karşılıklı render onayı alındıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. İmalat sürecindeki işçilik en az tasarım kadar önemlidir. Tasarımda yaşanacak küçük hatalar, telafisi zor hatalara sebep olabilmektedir.
  • Fuar standı ekipmanları üretilip nakliyesi yapıldıktan sonra fuar alanında belirlenen metrekare üzerinde  kurulum ve montaj işlemi yapılmaktadır.
  • Bütün bu süreçlerin takibi iki firma tarafından da yapılmakta ve belirli sözleşmeler çerçevesinde gelişmektedir.
  • Fuar standı tasarımında ve tüm imalat aşamalarında firmanın ve üreticinin birbiri ile olan iletişimi oldukça önemlidir. Üreticiler, firmanın vizyonunu ve kimliğini en doğru yansıtacak tasarım için sürekli bir iletişim halinde olmalıdır.

fuar standı firmaları izmir

İzmir Stand Hizmeti Veren Hangi Firmalar Tercih Edilmeli?

İzmir Fuar Organizasyonu olarak yoğun bir ilimiz olduğu için, faaliyet gösteren fuar stand firmaları arasında bir çok yurtdşı ve yurtiçi firması, uluslararası standartlarda tasarım ve üretim hizmeti veren firma vardır.

Bunları tek tek saymak yerine, sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla veren Fuar Standı yapan firmalara, yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Fuar stantlarının tasarımı, üretimi, nakliyesi, montajı ve de-montajı ürününüzü öne çıkarmasının yanında, fuarın katılım koşullarına da uygun şartlara sahip olmalıdır.

Buna bağlı olarak, size hizmet verecek firmanın sorumluluklarının bilincinde uygun nitelikte firmalardan olması önem kazamaktadır.

Bu fuar stand firmalarından, fuarlarda stant olarak kullanabileceğiniz tüm ekipmanları temin edebilirsiniz.

Fuarlarda stand dışında sebil, kettle, elbise askısı gibi bir çok ihtiyaçta doğmaktadır. Dilerseniz satın alma yerine kiralama yolu ile de hizmet alımı yapabilirsiniz.

Yukarıdaki görselde ise İzmir’deki Agro Expo Fuarı’nda, fuar organizasyon firması tarafından en iyi tasarım ve uygulama seçilen, İntegro markasına yaptığımız fuar standından çoklu bir görseli görebilir, ilgili linkten daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Stand İmalatı İzmir talepleriniz için, bize mutlaka ulaşın.

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.