Site Rengi

LEDli MDF Hard Disk Standı

Min. 50 Adet
LEDli MDF Hard Disk Standı

Elektronik teşhir reyonları, gelişen teknolojik aletlerin çeşitliğine göre, dizayn edilip, ürünlerin ön plana çıkmalarını sağlar. LEDli MDF Hard Disk Standı ise hem şık hem de kullanışlı olması açısından en çok tercih edilen tasarım ürünleri arasına girmektedir.

LEDli MDF Hard Disk Standları, ürünlerin sergilendiği her platformda, tasarımlarının dikkat çekici olması, şık bir görünümde olması elektronik cihazların güvenle ve ürünün tüm özelliklerini ön plana çıkartması yönündeki avantajlarından dolayı tercih edilmektedir. Genellikle akrilik malzemeden üretilen bu stand türleri, kablolu korumaları sayesinde her türden teşhir alanında, ürünü güvenle sergilemeye olanak tanımaktadır. LEDli MDF Hard Disk Standı tasarım ve üretim aşamalarını nasıl gerçekleştirdik, hep birlikte inceleyelim.

LEDli MDF Hard Disk Standı Proje İncelemesi

  • Ahşap ve laminant yüzeylerde kullanılan lake boya kullanarak pürüssüz ve hatasız bir görünüm hedefimize ulaştık. Malzemede MDF tercih ederek hem dayanıklılığı hem de kaliteyi esas aldık. Aynı zamanda Sergilenen ürün olan Hard Diskin görünümü için planladığımız imaja en uygun materyalleri mdf sayesinde elde ettik.
  • Hard disk standında ana renk olarak kullanmak için siyah rengi tercih ettik. Siyah üzerine ledlerde kullandığımız ışıklar için mavi tonlarını kullanarak uyumlu ve teknolojiyi temsil eden bir kombinasyon görünümü sağladık.
  • Bu stand için, kayar görünümlü bir sırt ve üzerine iki adet raf tasarımı sağladık. Bu sayede hem kalabalık görünümden uzak şıklığı yakalarken hem de kullanım açısından en rahat olacak hali yakalamış olduk.
  • Standın ön cephesinde rafların alt ve üst şeritleri ile birleşen alanı logo alanı olarak tasarladık. Bu alanda pleksi malzeme ve folyo kesim logo kullanımı sağladık.
  • LEDli MDF Hard Disk Standı için kullandığımız birkaç farklı malzeme sayesinde; rahat kullanılabilen, uzun ömürlü ve estetik görünümlü bir ürün teşhir aracı inşa ettik.
  • Nadiren tercih ediliyor olsa dahi, ürün hem dış mekan kullanımlarına hem iç mekan kullanımlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Hard Disk Standları Hangi Malzemeden Üretilmektedir?

Hard disk standları, genel olarak mdf ve akrilik malzemeden üretilmektedir. Bunun yanı sıra diğer birçok malzemeden de üretimi gerçekleşmektedir. Hard disk standı malzeme tercihi için, ürünün hangi mağazada sergileneceği, ne çeşit bir malzeme tercih edildiği, mağazanın dekorasyonu ve benzeri türden kriterler dikkate alınarak, çok çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir.

MDF ürün malzemesi son derece düzgün ve homojen bir yapıya sahip olmasından kaynaklı, bulunduğu alanda şık bir görsel olarak bile dikkat çekmekte ve sergilenecek alanın havasına pozitif bir yüklemde bulunmaktadır.
Ledli mdf hard disk standları, istenilen ölçü ve şekillerde üretilebilmekte olup, mdf malzemenin mağazanın iç dekorasyonuna uygun bir şeklide boyanabilecek bir yapıya sahip olması bu malzemeden yapılan stand türüne yönelik fazlasıyla talep olmasını sağlamaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.