Site Rengi

Market Baharat Stand

Market Baharat Stand

Market Baharat Stand , marketlerde sıkça görmeye alışık olduğumuz,  baharat standları ile ilgili yazımızda, tüm detayları birlikte inceleyelim.

Marketler, süpermarketler günümüzde en çok ürün çeşidinin bulunduğu satış noktalarından birisidir. En çok satılan ürünlerden birisi de baharatlardır ve bu ürün, çok çeşitli teşhirlerle marketlerdeki yerini almışlardır.

Özellikle market teşhirlerinde, ürün ambalajlıdır. Eğer poşet ambalaj ile satılıyor ise görseldeki gibi blister stand, kavanozda ise tel stand veya ahşap standlar üzerinde sergilenir. Ahşap doğallığı nedeni ile, tel ise ürünü teşhiri ile tercih edilmektedir.

Örnek görsel boyut ve şekil olarak blister ayaklı stand olup, ahşap ve metal malzemeden üretilmiştir. Yine bu stand için söyleyebileceğimiz bir şey üzerinde askılı ambalaja uygun çok farklı hatta alakasız bir ürününde sergilenebileceğidir.

Market Baharat Standı, özellikle retail kanalında sıkça tercih edilmektedir. Baharat markaları, bu sayede ürünlerini teşhirde öne çıkararak satışlarını arttırmaktadır.

Baharat doğru kullanıldığında, insanın ağzında lezzet patlamaları yaşatmaktadır ve damağına düşkün bireyler tarafından titizlikle seçilmektedirler.

Market Baharat Stand

Siz de FMCG sektöründe baharat standına ihtiyaç duyuyorsanız, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.