Site Rengi

Masaüstü Işıklı Pleksi Broşürlük

Min. 50 Adet
Masaüstü Işıklı Pleksi Broşürlük

Broşürlük ihtiyacı bulunduğu konum ve yere göre oldukça farklılıklar gösterebilirler. Bu tip teşhirler daha çok bilgi aktarımı ihtiyacı olan yerler için geçerlidir. Hastane, eczane, kozmetik mağazaları bu noktalara örnek gösterilebilir. Markanızla beraber kişiselleştirilmiş bir Işıklı Pleksi Broşürlük, hem markanızı, hem de ürününüzü diğerlerinden ayırarak “farkındalık” sağlayacaktır.

Yukarıda anlattığımız örneği daha da detaylandırırsak, şöyle örneklemek gerekir. Bir satış noktasına veya hizmet kurumuna girdiğinizde, gerek ürün tanıtımı gerekse de bilgilendirme amaçlı bir çok uyarana maruz kalabilirsiniz. Bunlardan bazıları piyasada çokça satılan, fabrikasyon hazır P.O.P. ürünlerinin yanında görseldeki gibi bir ürün mutlaka daha dikkat çekici olacaktır. Bu sayede marka veya ürün tanıtımı yapıyorsanız, bir adım önde olabilirsiniz. Eğer mekan sahibiyseniz, sınıf olarak konumlandırmanız da premium seviyede olacaktır.

Detaylarını tasarım olarak gördüğünüz ürün, aynı zaman bir pleksi teşhir standı olup, şöyle açıklanabilir.

Stand dediğimiz ürünün belirli kaide ve kuralları vardır:

  • Öncelikle bağımsız bir şekilde kelime köküne uygun olarak, bağımsızca ayakta durabilmelidir.
  • Ürün veya bir konuyu teşhir edebilmelidir. Burada söz konusu, broşürün kendisi veya içindeki mesaj ile bilgilerdir.
  • Teşhir ürünü dediğimiz stand, bulunduğu noktada dikkat çekici veya teşhir ettiği ürüne dikkat yöneltici şekilde yer almalıdır.
  • Bir reklam unsuru olarak ise, mutlaka ziyaretçi veya müşterilerin göz temasını yakalayacak bir seviyede olmalıdırlar.

Üretim Olarak Işıklı Pleksi Broşürlük:

Bu ürün tasarlanırken, reklam tanıtım malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan pleksiden düşünüldü. Plastik ve petrol kökenli malzemelerin çoğunda, genelde 3 türlü üretim şekli vardır. Bunlar;

  • Kalıpla Şekilleme
  • Isı veya Basınç İle Şişirme
  • CNC Özel Kesim gibi tekniklerle kesip birleştirme

İşte burada bunlardan üçüncüsü kullanılmıştır. Alt ve üst taban mat ışık geçirmez malzemeden kesilmiş, araya bu sefer ışık geçiren şeffaf pleksi düşünülmüş ve içerisinde LED uygulama ile bu görüntü oluşturulmuştur. Bu sayede bu görüntüye ulaşılmıştır.

Bu tip ürünlerin üretimindeki en önemli kararlardan bir tanesi de enerjiye karar vermektir. En çok kullanılan iki yöntem;

  • Trafo veya bu boyutlar  için adaptör ile elektrik
  • Pil ile enerji

sağlanmasıdır. Bu kararı belirleyecek olan da markanın veya mekanın nasıl kullanacağı ile ilgilidir. Eğer bu bir markaysa ve saha ekipleri sürekli dolaşarak P.O.P. ürünlerini kontrol ediyorlarsa, pilli uyugulama daha uygun olabilir. Ayrıca her yerde elektrik kaynağına ulaşmak mümkün olmayabilir. Bu konuyla ilgili olarak son olarak; bir kablo ile oluşturulacak görüntü kirliliğini herkes tercih etmeyebilir.

Tüm stand ve P.O.P. talepleriniz için, bizi arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.