Site Rengi

Mega Kuruyemiş Standı

Min. 30 Adet
Mega Kuruyemiş Standı

Retail ve geleneksel kanaldaki teşhirlerde, stand boyutunu belirleyen en önemli unsur alandır. Mega Kuruyemiş Standı, tam da bu konuyu anlatan bir durumdur. Konuyu özellikle geleneksel kanala indirgediğimizde, daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.

Mega Kuruyemiş Standı Nerelerde Nasıl Kullanılır?

Geleneksel kanalda mahalle aralarında, genelde bakkal amcalarımızı görüyoruz. Ancak yine bu noktalarda veya daha yoğun olan cadde üzerinde bazı daha yüksek metrekarelere  sahip satış noktaları da geleneksel kanal kategorisine girebilir. İşte bu noktalar, bu boyutlardaki bir standı tercih edebilirler. Bunların dışında, dış kullanım koşullarına uygun olan bu ürünlerin, dışarıda teşhiri de çok yaygındır. Dolayısıyla, bu noktaların kapı çıkışlarında yeterli yerleri varsa bu çözüm onlar için oldukça kullanışlı bir hale gelir.

Yukarıda ve aşağıda gördüğünüz ürün teşhir standı ile ilgili, boyutları nedeni ile bir konu daha önemlidir. Bir üstteki paragrafta kapı önü teşhirleri için, mobil olması gereklidir. Çünkü satış noktası kapalı iken, teşhir içeri alınmak istenecektir. Bunun yanında bazı işletmeler, kilit koruma sistemlerini dış alandan başlatarak çevreleyebilirler. Yani tel veya sacdan dıştan kapalı bir sistem oluşturabilirler.

Teşhir modern kanal tarafında incelendiğinde, daha geniş alanları olduğu için içeride veya dışarıda rahatlıkla kulanabilirler. Türkiye Kuruyemiş Firmaları ile uzun yıllar yaptığımız çalışmalar sonucunda bu çıkarımları rahatlıkla ifade edebiliyoruz. Bu çözüm arkadaki tekerlekleri ile beraber, yorucu olan market çalışma koşullarında, bu boyutta bir teşhir için oldukça kullanışlıdır.

Proje Özelinde Satışa Yönelik Avantajlar:

Stand büyük olunca, üzerine de söylenebilecek şeylerin arttığını söyleyebiliriz. Çok önemli bir konu da modern veya geleneksel kanalda stok alanları çok kıymetlidir. 100cmx190cm olan bu çözüm, özellikle alttaki teşhir sepetlerde, yığma bir biçimde, çok sayıda ürün stoklayabilir. Bu da; saha satış ekiplerinin elini, oldukça güçlendirir. Çoklu koli paketleme ile yapılan bu teslimatlarda, satış miktarını içerideki depo kapasitesi mutlaka etkiler. Böylece, merck ekipleri daha çok satış yapabilirler. Bir kerede yapılan satışın fazlalığının çeşitli avantajları vardır. Bunlar;

  • Satış için dolaşan ekiplerin araçlarına yakıt tasarrufu sağlar.
  • Mağaza tedarikçisi markanın kendi deposunun navlun alanından kazanır.
  • Aylık ve yıllık kota ve ciro hedeflerine daha kolay ulaşabilirler.
  • Satış ekiplerinin sıcak satış ile beraber, motivasyonu yükselir.
  • Nokta ile daha iyi bir ticari iş birliği oluşturulması için, zemin hazırlar.

Metal Stand ve Tel Stand talepleriniz için,  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.