Site Rengi

Oluklu PP Mama Standı

Min. 300 Adet
Oluklu PP Mama Standı

Oluklu PP Mama Standı, Farmina markası için özel olarak tasarımını gerçekleştirdiğimiz ve alışılagelmiş malzeme kullanımının dışına çıktığımız bir standdır. Standlar, hayatın pek çok noktasında karşımıza çıkan güvenilir, uzun ömürlü ve düşük maliyetli reklam araçlarındandır. Ürün teşhir standı kullanımı özellikle artan üretim ve tüketim çağında en çok kullanılan teşhir araçları arasında yer almakta ve birçok seçenekle sektörü desteklemektedir. Oluklu PP Mama Standı tasarımında olduğu gibi farklı ve göz alıcı detaylar ile birleştirilen standlar çok sayıda açıdan büyük fayda sağlar.

Satışların artması ve ürünlerin dikkat çekmesi hedeflendiğinde sıklıkla malzeme ve  üretim tekniğine göre sıra dışı özellikler barındıran stant tipleri ilk tercih olmaktadır. Polipropilen malzeme kullanarak tasarladığımız Oluklu PP mama standı için malzemenin birçok avantajını kullanma fırsatımız oldu. Bu stant tasarımında neler yaptık, hangi malzemeler için nerelerde kullanım sağladık ve diğer tüm detayları Proje İncelemesi başlığında inceleyebilirsiniz.

Oluklu PP Mama Standı Proje İncelemesi

 • Oluklu PP Mama Standı hafif, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip tasarım hedefimize tam olarak uygun bir şekilde üretildi. Bu stand üretimimizde temsil ettiğimiz marka, evcil hayvan maması satışı gerçekleştiren Farmina Pet Foods’un marka kimliğini ve  sektörünü her konuda göz önünde tutarak tercihlerde bulunduk.
 • Dikkat çeken, sade ve kaliteli malzemeden tasarım ve üretim yapma hedefimizde kullandığımız tüm araçlar ve işçilikler başarılı bir proje ortaya çıkarmamıza olanak sağladı.
 • Polipropilen, otomotivden tekstil sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılayabilen termoplastik bir polimerdir. Hammaddesi petrol olan bu malzemenin gerek üretim gerek kullanım aşamalarında birçok farklı avantajı bulunur.
 • Görsel dizayn ve tasarım açısından değerlendirme yapıldığında Oluklu PP Mama Standı tasarımı, plastik ve karton gibi alternatif malzemelerin kullanımı ile de üretilebilirdi.
 • Bu stant tasarımında kullanmış olduğumuz malzeme ile kartona nazaran suya daha dayanıklı ve saha ömrü daha uzun bir stant elde ettik.
 • Oluklu PP olması nedeni ile düz karton standa göre mukavvemeti daha iyidir. Bu sayede sergilenecek olan ürün skalası arttırılmaya müsaittir.
 • Oluklu PP mama standı, üretiminde kullanılan polipropilen sayesinde ıslak görünümlü kaygan bir dokuya sahiptir. Bu özelliği ile diğer malzemelerden üretilen standlara göre daha dikkat çekici ve şık bir görünüm sunar.
 • Navlun alanında da büyük kolaylık sağlayan mama standı, de- monte olarak sevk edilmektedir. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bu sayede kullanıcıya zamandan ve efordan tasarruf etme imkanı sunar.
 • UV, dijital baskı ve ofset seçenekleri ile stand üzerine istenen uygulama yapılabilmektedir. Adet ve sipariş tercihlerine göre uygulamada değişiklikler yapılabilir.
 • Uzun süre kullanım için uygun olan oluklu pp mama standı, fiyat ve performans açısından oldukça rahat bir ekonomik fırsat sunar. Maliyeti, adetli siparişlerde uygundur.
 • Sağlamlık ve dayanıklılık baz alındığında PVC malzemeden daha iyi performans gösteren bir üründür.
 • PP mama standı tasarımımızda toplam beş adet raf kullanımı gerçekleştirdik. Stand ölçü değerlendirilmesi yapıldığında boyut olarak ekstra bir raf daha kullanılabilirdi. Tasarımımızda bu alanı Farmina markasının hali hazırda temsili olan görsellerle değerlendirdik.
 • Stant sağ ve sol cephelerinde yine markaya ait logo, ürün ve ürün bilgilerini içeren görsellerin uygulanması işlemini sağladık.
 • Stand header kısmında marka ismini hemen her alandan görülebilir şekilde kullandık. Tercih ettiğimiz malzemenin standa sağladığı avantajlardan biri de ıslak görünümü sayesinde daha görsellerin daha belirgin ve canlı yansıması oldu.
 • Ayaklı ürün teşhir standları arasında yer alan oluklu pp mama standı tasarımı, birçok alanda farklı konumlarda kullanılabilmektedir. Sıklıkla duvar önlerinde kullanımı tercih edilen bu stand tipini orta stand olarak kullanmak da mümkündür.
 • Ürün sergileme kapasitesi olarak diğer evcil hayvan mama standları ile eş değerdir.
 • Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygundur. Aynı zamanda hafif yapısı sayesinde anlık konum değiştirmeler için uygun bir ürün teşhir standıdır.
 • Her malzemenin kendine has belirleyici özellikleri vardır. Stand üretiminde ve tasarımında ortaya çıkan sonuçtan maksimum verim ve memnuniyeti elde etmek için; kullanılacak olan malzemelerin özellikleri iyi bilinmelidir. Bazı kullanım alanları için plastik stand kullanımı uygun olurken bazı alanlar için metal ya da ahşap stand kullanımı daha doğru bir tercih olabilir. Bu sebeple Oluklu PP Mama Standı tasarımında, sergilenecek olan ürünler göz önünde bulundurularak malzeme kullanımı gerçekleştirilmiştir.

Önemli Not: Ürün fiyat bilgisi 300 Adet ve mevcut ölçü içindir. Farklı ölçü ve adetler için fiyat alınız.

Stanttaki talep edilen raf taşıma kapasitesini mutlaka belirtiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.