Site Rengi

Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı

Min. 50 Adet
Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı

Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı, Ufresh için tasarımını gerçekleştirdiğimiz özelleştirilmiş bir stand modelidir. Özel kesim kullanımı ile sağladığımız bu modelde dikkat ettiğimiz ve alışılagelen stand tiplerinin dışına çıkmayı başardığımız pek çok ayrıntı bulunmaktadır.

Kuruyemiş standları; marketlerde, bakkallarda, aktarlarda, tekellerde, benzin istasyonlarında, kuruyemişçilerde, AVM’lerde ve daha birçok farklı noktada karşımıza çıkmakta. Hepimizin evine en az bir kere girmiş olan kuruyemişler için üretim ve tüketim oldukça fazla. Dolayısı ile bu sektörde rekabette epey yüksek.

Kuruyemiş markalarının hem satışı arttırmak hem de akılda kalıcılığı yükseltmek amacı ile tercih ettiği birbirinden farklı stand tasarımları ile rekabet her geçen gün biraz daha artıyor. Bir numaralı ürün teşhir araçlarından olan standlar, hwer geçen gün gelişen tasarım dünyasında en ilgi  çekici modele sahip olmak için sıra bekliyor. Özellikle kuruyemiş gibi tüketimin fazlaca olduğu ufak gıda ürünlerinde doğru ve profesyonel bir tasarıma sahip olan standlar büyük ilgi görüyor. Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı tasarımında neler yaptık, hangi noktalara dikkat ettik Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı Proje İncelemesi

 • Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı tasarımında öncelikli hedefimiz, temsil edeceğimiz marka olan Ufresh’i en iyi şekilde yansıtabilmekti. Gerek gerçekleştirilen doğru tasarım gerek kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçilik ile bu hedefimize ulaşmayı başardık.
 • Ayaklı stand tasarımına sahip olan bu stand modelinde metal tellerde siyah ana renk kullanmayı ve böylece üzerinde sergilenecek olan ürünlerle bütüncül bir görünüm elde etmeyi hedefledik.
 • Stand üzerinde tellerin yer değiştirebilmesine olanak sağlama amacı ile standın arka duvar bölümü çesan (tel örgü) biçiminde tasarlandı. Böylelikle daha portatif ve yüksek verimli bir stand elde edildi.
 • Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı tasarımında daha fazla sayıda ürün sergileme kapasitesi elde etmeyi hedeflemiştik. Standın toplam alt üç rafında sepet raf uygulaması gerçekleştirdik. Ve en alt rafın derinliğini daha yüksek tutarak stoklu ürünler için alan yaratımı sağlandı.
 • Standın sepet ve telleri takılıp çıkarılmaya uygun olacak biçimde tasarlandı.
 • CNC Özel Kesim Lazer ile Alınlık (Header) sacı kesimi gerçekleştirildi. Kullanılan teknik sayesinde pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlanmış oldu. Üzerine folyo sıvama işlemi gerçekleştirildi. Folyo sıvama işlemi ile birlikte ürün alınlığı dış mekanda da kullanılabilir hale getirildi.
 • Boyama elektrostatik fırın boyama ile gerçekleştirilmiştir, sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
 • Ürün alınlık kısmı arka ve ön kısımlarda her cepheden görülebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Göz alıcı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması ile standın görünüm hedefine ulaşmamızı sağlamıştır.
 • Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı tasarımı hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.
 • Ürün ayaklarında bulunan tekerlekler sayesinde kullanılan alanda rahatlıkla yer değişikliği yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Rahat taşınabilme özelliği sayesinde kullanıcıya hem efordan hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır.

   

Ürün Teşhir Standı Neye Göre Tasarlanır?

Özel Kesim Headerlı Kuruyemiş Standı tasarımında olduğu gibi, bir ürün teşhir standı tasarımı gerçekleştirirken dikkat etmek ve üzerinde durmak gereken pek çok farklı nokta vardır. Aynı anda hem isteği hem de verimliliği sağlayabilecek bir stand tasarımı gerçekleştirmek pek de kolay değildir. Ancak doğru şekilde planlanmış ve profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan ürün teşhir standı, istenilen hedefleri elde etmeyi sağlayabilir.

Ürün teşhir standı tasarımı yaparken öncelikli olarak, hangi marka ya da firma için tasarım yapıldığını bilmek ve o markayı tanıyabilmek, tanışabilmek oldukça önemlidir. Markanın vizyonunun ve karakterinin belli edilemediği standlar istenilen verimi sağlamakta eksik kalır.

Ardından hangi ürünlerin sergileneceği ve bu ürünlerin hitap ettiği kitlenin kimler olduğunu araştırmak büyük bir öneme sahiptir. Tasarımlar gerçekleştirilirken yalnızca estetik kaygılara göre hareket edilmemeli, ürünün alıcısı olan yaş grubu bile göz önünde bulundurulmalıdır.

Ürünler için hangi malzemelerin kullanımının daha uygun olduğu belirlenmelidir. Bazı gıda ürünleri için ahşap kullanımı uygun olurken bazı gıda ürünleri için metal malzeme uygun olabilir.

Standın nerede kullanılacağı da önemli konular arasındadır. Fuar organizasyonunda, marketlerde reyon aralarında, dükkan önlerinde, bahçelerde ya da sokaklarda kullanılmak üzere farklı tasarım özelliklerini barındıracak olan standlarda kullanılacak mekan tasarım açısından önemlidir.

Önemli Not: Görsel dahil fiyatıdır. Paketleme streç film ve atölye teslim fiyatıdır. Farklı paketleme talepleriniz için farklı fiyatlar geçerlidir.

Daha yüksek adet ve farklı ölçüler için, özel fiyat alınız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.