Site Rengi

Parfüm Şişesi Standı

19.02.2020
846
Parfüm Şişesi Standı

Parfüm Şişesi Standı, müşteri odaklı ve sipariş üzerine üretilen bir stand türüdür. Şişe parfüm standı, üzerinde sergilenecek ürünün boyutu, adedi, hacmi, rengi ve benzeri özellikler göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Stand tasarımında, stand seçmek isteyen müşterinin istekleri ve biraz önce sıraladığımız tüm detaylar tasarım aşamasında büyük önem kazanmaktadır.

Tek katlı olabildiği gibi birden fazla kata da sahip olabilen, komple cam bir şekilde üretilebileceği gibi karton, sunta gibi farklı materyaller ile de üretimi yapılabilen şişe parfüm stantları; temel olarak müşteri tercihlerine göre oluşturulabilecek stand ürünlerdir.

Burada üreticiye düşen temel görev ise, müşterinin temel isteklerini belirlediği bu ürünleri, olabilecek en kaliteli ve dayanıklı şekilde üretmektir. Bu bağlamda firma elinde bulunan temel kalıplar ve modeller de bulunmak ile birlikte asıl üretim, müşteri odaklı gerçekleşmektedir. 

      Şişe Parfüm Standı

Parfüm Şişesi Standı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Şişe parfüm standı, tercih edilen malzemeden üretilebilmektedir. Burada önemli olan ürünün spesifik özellikleri ve müşteri tercihleridir. Bir ürünü sergilerken, ürünün dikkat çekmesi, kolay ulaşılabilir olması, göz hizasından yukarıda olmaması gibi dikkat edilmesi gereken bazı temel kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar ışığında, şık bir standda sergilenecek bir parfüm vb. potansiyel müşterinin hızlı bir şekilde ilgili standa yönelmesini sağlayacaktır.

Parfümlerinde diğer birçok ürün gibi birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Şişe parfüm, deodorant, açık parfüm, oto parfümü ve benzeri ürünler için ister tek katlı, ister çok katlı stand türlerini tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan ürüne göre, belirlenecek veya tasarlanacak stand türüdür.

  • Karton stand
  • Ahşap Stand                            
  • Sunta Stand
  • Metal Stand
  • Pleksi Stand

                                                                                                        de-monte-parfum-standi-

 

Standın Önemi

Standlar; ürünlerin sergilenmesi, sunumu ve satışının gerçekleşmesi için en etkili araçlardan biridir. Stratejik olarak kullanıldığında hem satışları arttırdığı hem de marka bilinirliğine katkı sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Neredeyse tüm marka ve firmalar tarafından kullanılan ürün teşhir standları, sergilenecek ürünlere göre özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarımı belirlerken; ürünün boyutu, ağırlığı ve markanın kimliği gibi üç başlıca nokta üzerinde durulmaktadır. Standlar, pratik kullanımı açısından da birçok yerde kullanılır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.