Site Rengi

Şişe Parfüm Standı

Şişe Parfüm Standı

Şişe parfüm standı, müşteri tercihine ve detaylı brief üzerine üretilen bir ürün türüdür. Üründe kullanılacak hammadde, ürünün boyutu, hacmi ve ağırlığı üzerinde bulunan görsel, giydirme ya da sahip olduğu renk gibi unsurların hepsi müşteri talebi üzerine oluşturulmaktadır.

Şişe Parfüm Standı fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçin.

Tek katlı olabildiği gibi birden fazla kata da sahip olabilir. Komple cam bir şekilde üretilebileceği gibi karton, sunta gibi farklı materyaller ile de üretimi yapılabilir.

Bu standlar; temel olarak müşteri tercihine kalmış ürünlerdir. Burada üreticiye düşen temel görev ise, müşterinin temel çizgilerini belirlediği bu ürünleri olabilecek en kaliteli ve dayanıklı şekilde üretmektir.

Bu bağlamda firma elinde bulunan temel kalıplar ve modeller de bulunmak ile birlikte asıl üretim, müşteri odaklı gerçekleşmektedir.

Şişe Parfüm Standı Kullanımı

Görseldeki ürün teşhir standı, için taşıyıcılar yani ana gövde metal malzeme ile oluşturulurken, yine standın en önemli bölümlerinden biri olan raf bölümü renkli cam malzemeden meydana getirilmiştir.

Konferans- seminer- toplantı, PR çalışmaları & reklam çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.