Site Rengi

Rixol Orta Alan Deterjan Standı

Min. 40 Adet
Rixol Orta Alan Deterjan Standı

Rixol Orta Alan Deterjan Standı, temizlik ve kişisel bakım ürünleri markası olan Rixol için özel olarak tasarlanmıştır. Ahşap ana malzeme kullanılarak tasarlanan bu stant, sıra dışı ve dikkat çekici görselliğiyle amacına uygun hizmet eden stantların başında gelir. Markanın tanıtımını ve reklamını en iyi şekilde yapabilmek için tasarladığımız orta alan deterjan standında neler yaptık proje incelemesi başlığı altında görebilirsiniz.

Rixol Orta Alan Deterjan Standı Proje İncelemesi

 • Onalt Group bünyesinde üretilmiş olan kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri markası olan köklü ve geniş bir geçmişe sahiptir. Dünya çapında ve ülkemizde sık tercih edilen bu markanın stant tasarımının alışılagelmiş stant türlerinden farklı olmasını hedeflemiştik. Hem Rixol markasının sektördeki yerine hem de markanın kendi şu kimliğine yakışır bir stant tasarımı gerçekleştirmeyi başardık.
 • Stant ana hatları ile ahşap malzemeden oluşmakta ve iki katlı yuvarlak orta alan standı özelliği taşımaktadır.
  Stand ahşap malzemeden oluşmuş olsa da imalatın da farklı malzemelerin de etkisi bulunmaktadır.
 • Rixol için deterjan standı olarak ürettiğimiz bu standartta teşhirini yapacağımız deterjan ürünü üç boyutlu olacak şekilde görsel açıdan en doyurucu haliyle kullandık. Üç boyutlu bu kullanım için ise karton malzemeden faydalandık.
 • Stantta ahşap kullanmamız sebebiyle sert ve dayanıklı olan raflarımız, üzerinde pek çok ürünü barındırmaya rahatlıkla yetecek kapasiteye sahiptir. Hem kullanışlılık açısından oldukça avantajlı hem de fiyat performans olarak kendi kategorisinde epey öndedir.
 • Stand, her cephesi açık olarak silindir şeklinde düşünülmüş ve tasarlanmıştır.
 • Silindir şeklindeki bu standımızın alt kısmında markanın logosu ve ürün üzeri baskısının yer alabileceği geniş bir alan bulunmaktadır. Yine aynı şekilde ürün ikinci rafı içinde alt kısımda ürünün ne olduğuna dair açıklamayı yapacak alan mevcuttur.
 • Rixol stand pek çok farklı alanda kullanım için uygun şekilde tasarlanmıştır. Organizasyonlarda tanıtım ve reklam yapmak amacıyla kullanılabileceği gibi satış yapmak için marketlerde, bakkallarda, temizlik ürünleri mağazalarında, AVM’lerde rahatlıkla kullanılabilir.
  Rixol orta alan deterjan standı nakil ve kurulum işlemleri stant kullanıcılarına avantaj sağlayacak şekilde rahat tasarlanmıştır.

Ada Orta Stand Özellikleri

 • Kullanılacak alanın şekline göre tasarlanabilen, çok çeşitli malzemelerden imal edilebilen, alana girildiği andan itibaren dört tarafının açık olmasından kaynaklı güçlü bir dikkat çekme özelliğine sahip olan stand türüdür.
 • Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarının vazgeçilmez bir stand türüdür. Dört tarafı açık olan bu stand marka ve ürün tanıtımı için en fazla ziyaretçiye ulaşma fırsatı vermektedir.
 • Katılımcı firma stand içerisine ziyaretçi karşılama alanı ve benzeri türden eklemeler, yaparak standı çok daha kullanışlı hale getirmesi mümkündür.
 • Ada stand dizayn ettirmek isteyen firma veya marka öncelikle nasıl bir stand istediğini ve hedefinin ne olduğunu net olarak belirlenmesi gerekmektedir.
 • Ada stand tasarımında, standın herhangi bir cephesinin kapatılmayacak şekilde dizayn edilmesi çok önemlidir, bu stand modelinin en büyük özelliği dört cephesinin de açık olmasıdır.
 • Bu stand modelleri çok güçlü bir teşhir sağlamaktadır. Bu modeller ahşap, metal, alüminyum, suntalam ve benzeri türden birçok malzemeden üretilebilme seçenekleri sunmaktadır.
 • Rixol Orta Alan Deterjan Standı tasarlamamızın bir sebebi de bu stant türünün ekonomik olmasından kaynaklıdır. Birçok kurum ve marka tarafından da tercih edildiği bilinmektedir.

Deterjan Standı Ürünlerinin Teşhiri

Temizlik ve kişisel bakım ürünleri, gündelik hayatta en çok tüketimini sağladığımız ürünlerin başında gelmektedir. Evlerden iş yerlerine, okullardan hastanelerine kadar bulunduğumuz her alanda temizlik ürünlerinin kullanımından söz etmek mümkündür. Tüketiminin fazlaca gerçekleştiği ürünlerin teşhirinde, lüks ya da nadir tüketilen ürünlere oranla rekabet çok daha fazladır. Rixol Orta Alan Deterjan Standında olduğu gibi, sektörde pek çok rakip firma ile mücadele eden ürünlerin sergilenmesi ve tanıtımının yapılması için ekstra dikkat çekici öğeler kullanmak önemlidir.

Temizlik ürünleri genellikle küçük boyuta sahip ürünler olduğu için, standların tasarımı ve dizaynı ürünlere uygun olmalıdır. Ürünleri tek bir noktada toplayacak ve kitlelerle rahat iletişim kurabilecek bir pozisyon elde etmek gerekir. Ürünlerin satışı için müşterilerde yaratılacak olan kolay erişilebilirlik algısı da unutulmadan basit ancak şık bir tasarım sağlanmalıdır. Birçok deterjan satışı sağlayan firmada da rahatlıkla görebileceğimiz orta alan standı kullanımı, temizlik ürünleri için ideal standlardandır. Bunun yanı sıra, rahat ve geniş raflarda yer alan, hedef kitle ile direkt göz teması kurabilecek şekilde dizayn edilen standlar da sektör için oldukça uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.