Site Rengi

Ahşap Pleksi Işıklı Parfüm Standı

Min. 10 Adet
Ahşap Pleksi Işıklı Parfüm Standı

Işıklı parfüm standı materyalleri, kullanımı ve ücretleri..

Kozmetik Mağazası kategorisinde, ahşap ve pleksi malzeme en çok kullanılan ve birbiri ile görsel anlamda en çok bütünlük sağlayan iki malzemedir. Organik ahşap görünümü ile doğallığı, premium endüstriyel pleksi yüzeyi sayesinde de modern bir görüntüyü birleştirerek tasarım algısını oluştururlar. Bu tip standlar, kesinlikle Ahşap stant, kategorisinden doğru bir biçimde ayırt edilmelidir. Çünkü finalde çıkan ürün, hem görsellik bakımından farklı olacak, hem de Ahşap Stand fiyatları ile kıyaslandığında, daha maliyetli olduğu rahatlıkla gözlemlenebilmektedir.

Pleksi ürün teşhir standları ile de kıyaslandığında yine benzer durumlar ortaya çıkacaktır. Işıklı Parfüm Standı olarak ürün, özellikle kozmetik ürünleri arasında dikkat çekici olmaktadır.

Üstte ve aşağıda tasarım ve saha uygulamalarını görebildiğiniz ürün, müşterimizin talebi üzerine nokta ölçüsüne göre tasarlanmıştır. İstenilen noktaya uygulaması yapılmıştır. Pleksi, LED ve ahşap uyumlu bir biçimde birleştirilerek istenilen sonuç elde edilmiştir. Anahtar teslim proje uygulaması yapılmıştır.

Parfüm ve deodorant standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.