Site Rengi

Arzum Olimpia Ahşap Ürün Standı

Arzum Olimpia Ahşap Ürün Standı

Mağazalar, perakandecilik sektörünün baş aktörlerindendir. Ürünlerin mağazalardaki satış oranları, offlinedaki ürünün pazar payını oluşturan tek kriterdir. Ürünlerin satış başarısı yüzlerce, hatta binlerce ürünün arasından fark edilmesine bağlıdır. Ürününüz bu nedenle, diğer ürünler arasında mutlaka dikkat çekici bir şekilde konumlanmalıdır.

Ürünlerinizi gerek retail kanalında gerekse geleneksel kanalda ön plana çıkaracak ana unsur, ürün teşhir standlarıdır. Marka stratejisinin, bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalarak tasarlanmış bir ürün teşhir standı, her zaman için o ürünün satışında büyük rol oynayacaktır.

 
Ürün Özellikleri
  • Arzum Olimpia Ahşap Ürün Teşhir Standı ürünün gücünü ön plana çıkarmak üzere tasarlanmıştır.
  • Arzum Ahşap Standı, standa monte edilmiş akrilik bir boru ile süpürge ile entegre olur ve bilardo toplarını çeker.
  • Standın üretiminde 18 mm MDF Lam, akrilik boru,bilardo çuhası LED ışık, akrilik plaka ve iç mekan dijital baskı folyo gibi malzemeler kullanılmıştır.
  • Stand ahşap işçilikleri 45 derece açıyla birleştirlmiş, böylece rijit bir görüntü elde edilmiştir.
  • Stand, sahada oldukça dikkat çekmiş ve benzerleri üretilmiştir.
 
Ürün Görselleri

Bu stand üzerinde de anlaşılacağı üzere, bu ahşap ürün teşhir standı, ürünün mağaza içindeki konumundan çok, dikkat çekme ve Arzum markasının Olimpia ürününün, gücünü göstermek üzere KheironStand tarafından üretilmiştir. Geleneksel kanalda büyük züccaciyelerde de bu stand sık bir şekilde kullanılmıştır.

Arzum Olimpia Ürün Standı Ne İşe Yarar?

Aslında bu sorunun cevabı, tüm ürün teşhir stantları için de geçerlidir. Ürün teşhir stantlarında, ürünün ne olduğundan çok, ürünün mağaza içinde nasıl konumlandığı çok önemlidir. Ana unsur dikkat çekmektir. Bu projede bu; yani elektrik süpürgesinin gücü, ahşap standın tasarımdaki çözümü ile anlatarak sağlanmıştır. Bu durum, mağaza içindeki tüm ürünler ile ilgilidir. Eğer satışta yüksek rakamlar ve kar hedefleniyorsa, ürününüz mutlaka satış noktasında, doğru ve dikkat çekici bir şekilde konumlanmalıdır.

Arzum Olimpia Ürün Teşhir Standında Neden Ahşap Malzeme Kullanıldı?

Ürün teşhir standlarının tamamında doğru cevaplanması gereken bir sorudur. Bu soruyu sektörel bazda cevaplayabiliriz. Örneklemek gerekirse ahşap malzeme doğal görüntüsünden ötürü gıda sektöründe ve ev mobilyası ile ilişkilendirildiğinden de “küçük ev aletleri” sektöründe ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Standın diğer önemli bir özelliği de, akrilik borunun çeşitli yöntemlerle, süpürgenin varolan emiş gücünü arttırmış olmamızdır. Borunun çapı, ucuna(ağzına takılan plastik aparat) ve süpürge ile birleştiği noktada hava gücü kaybının özel bir yöntemle engellenmesi gibi KheironStand’ın müdahaleleri ile çekiş gücü efektif bir şekilde son kullanıcı tarafından deneyimlenebilmiştir. Aşağıdaki videodan veya mobil için linkten, bir simülasyon izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eeMyx0jzUMc
 
100 Müşteri Memnuniyeti!
 
Tüm Türkiye’de nakliye, montaj ve kurulum desteği!

Arzum Olimpia Ürün Teşhir Standının; ülke çapında, tüm satış noktalarına, lojistiği ve kurulumu KheironStand tarafından yapılmıştır.

Ürün teşhir standlarına ait diğer detaylı bilgileri, aşağıdaki benzer konulardan, blog yazılarımızdan ve ürün teşhir standi bölümümüzden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.