Site Rengi

Askılı Köpek Maması Standı

Min. 50 Adet
Askılı Köpek Maması Standı

Pazar alanı oldukça geniş ürünlerden biri olan evcil hayvan mamalarının teşhiri için üretim sağladığımız Askılı Köpek Maması Standı, uzun zamandır tercih ettiğimiz karma stand modelinde bir stant tipidir. Birden fazla malzemenin birlikte kombinasyonu ve hem raf hem tel askı kullanımı ile tasarımı geliştirdiğimiz bu stant yalnızca tek ürün bazında üretilmemiştir. Farklı sektörlerde farklı ürünlerin teşhirinin gerçekleştirilebilir ve mağazalarda kullanılabilir. Mama standı; alışveriş merkezlerinde , pet shoplarda, veterinerlerde, hayvan hastanelerinde, marketlerde ve pek çok noktada sıklıkla kullanılır.

Satışın ve rekabetin yüksek olduğu köpek maması üretiminde, ürünün içeriği birinci önemli faktörken ürünün pazarlanması ve reklamının yapılması bir diğer önemli faktördür. Ürün teşhir stantlarında sergilenmek üzere planlanan her ürünün, markaya uygun görüntü ve tasarıma sahip olması her açıdan pozitif etki sağlayarak başarılı bir proje fırsatı verir. Askılı Köpek Maması Standı tasarımında neler yaptık, tasarımı hangi açılardan düşünerek planladık Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Askılı Köpek Maması Standı Proje İncelemesi

  • Ana malzemelerde iki farklı materyal kullanımı sağlayarak stant içi kullanım alanlarından maksimum verim elde etmeyi hedefledik. Ahşap ve metal malzeme kullanımı ile karma stant elde ettik.
  • Özellikle birden fazla köpek maması markasını teşhir eden marketlerde ve veteriner kliniklerinde öne çıkmayı hedeflediğimizden kaynaklı dikkat çekici unsurlara özen göstererek ekstra yer verdik.
  • Metal ve ahşap malzemeler üzerine herhangi bir kaplama veya boya işlemi uygulamadan her iki malzemenin de kendi görünümlerini kullandık. Hem doğal hem de şık görüntüsü ile teşhir edilecek köpek mamasının kalitesini yansıttık.
  • İki raftan ve iki askı katından oluşan stantta, raflar için ahşap kullanımını tercih ettik. Tercihe göre raflarda metal sac olarak da tasarlanabilmektedir.
  • Kullanışlılığı ve pratikliği esas alarak tel askılıklarda 360 derece dönme özelliğini kullandık. Bu sayede hem sergilenen ürünlerin rahatça incelenebilmesini hem de satın alımlarda erişilebilirliği arttırarak satış odaklı tasarım sağladık.
  • Askılı Köpek Maması Standı, pek çok farklı alanda ve pek çok farklı ürünün teşhirinde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda fonksiyonel ve çok yönlü bir stant türüdür. Özellikleri sayıca fazla olduğundan değerlendirmeye açık olan Tel Blister Askılı Teşhir standı, uzun ömürlü kullanım için uygundur.
  • Ada (orta) stant olarak kullanılabilmesi, ürünün mağaza içindeki konumunu rahatlıkla belirleyebilme avantajı sağlar. Ayaklı ve orta stant olduğundan kaynaklı duvar önü kullanım sağlamak bu standın avantajlarını engelleyebilir, tavsiye edilmez.
  • Eczane standı, aksesuar standı, kozmetik standı olarak kullanıma uygundur.
  • Askılı Köpek Maması Standı kişiselleştirilebilmektedir.

Blister Stant Özellikleri 

Askılı Köpek Maması Standı standında kullandığımız blister model nedir ve özellikleri nelerdir..

Blister stand, ürünlerin tanıtımı ve teşhiri için birçok sektörde kullanılabilen, özel bir stand türüdür. Bu stand türleri genellikle metal malzemeden üretildiği için metal stand adıyla da nitelendirilmektedir.

Bu stand modeli, üzerine takılan askı malzemeler ile asılarak ürünlerin teşhir edildiği oldukça değerli bir stand modelidir. Reklam amaçlı da kullanılan bu stand türleri gıdadan tekstile birçok sektörde kullanılmakta ürün tanıtım konusunda firmalara büyük avantaj sağlamaktadır.

Plastik ve metal malzemelerin kullanıldığı blister standlar farklı ve modellerde tasarlanıp imal edilebilmektedir. Örneğin bir kozmetik mağazası bu stand türünün ruj şeklinde tasarlanmasını ve üretimini isteyebilmektedir. Bu stand modelleri, ayaklı orta stand şeklinde olabileceği gibi tezgah üstü şeklinde olabilmektedir.

İhtiyaca göre standart çeşitleri tercih edilebileceği gibi, marka veya ürüne model ve ölçülerde de tercih edilebilmektedir. Blister stantların fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Ölçü, model, kalınlık ve istenilen adede göre fiyat seçeneklerinden faydalanmak mümkündür.

Blister stand türleri genel olarak metal malzemelerden üretildiği için metal stand adıyla da bilinmektedir. Blister stand seçerken, seçtiğiniz stand türünü nerede ve ne amaçla kullanacağınız yapacağınız seçim konusunda netlik kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm tel askılı stant tasarımlarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Ahşap Malzeme Kullanımının Önemi

Askılı Köpek Maması Standı tasarımında kullandığımız ahşap malzeme, pek çok sektörün ürünlerine hitap eden ve sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Hem dokusu, sağlamlığı hem de doğallığı temsil etmesi sebebiyle kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle gıda ürünlerinin teşhirinde stantlarda ana malzeme olarak kullanılır. Uzun ömürlü kullanıma uygun olmasının yanı sıra, kilogram olarak sergileyebileceği ürün sayısı oldukça fazladır. Farklı ahşapların bir arada kullanılması ya da farklı malzemelerin ahşap ile birlikte kombinasyonu hem estetik bir görüntü elde etmeyi hem de ürün kalitesini arttırmayı sağlamaktadır.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.