Site Rengi

Beykent Üniversitesi Maxima Standı

Beykent Üniversitesi Maxima Standı

Beykent Üniversitesi Maxima Standı, katılımcı sayısının yüksek olduğu seminer, kongre ve fuar gibi organizasyonlarda yer almak üzere Dum Event için tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir stand türüdür. Maksima fuar standı kategorisinde yer alan Beykent Üniversitesi maksima standı yalnızca fuarlarda değil; sempozyum, seminer, toplantı gibi pek çok etkinlikte de kullanımı oldukça uygundur. Stantlar yalnızca marka ve firmaların reklam, satış, prestij çalışmalarında değil, kurumların kendi tanıtımlarını yapabilmelerinde de büyük rol oynar.

Türkiye’nin ilk vakıf üniversitelerinden biri olan ve yaklaşık 25 senedir etkin ve kaliteli eğitim hizmeti ile tanınan Beykent Üniversitesi için tasarladığımız bu stantta birçok farklı noktaya dikkat ettik. Katılımcı sayısının yüksek olduğu ve haliyle rekabetin de içinde bulunduğu organizasyon ve etkinliklerde başarılı bir stant tasarımı kullanmak hem prestiji korumak hem de bilinirliğini arttırmak için izlenmesi gereken yollardan biridir. Beykent üniversitesi maksima standı, üniversite tanıtım günleri için bir tanıtım standı olarak kullanıldığı gibi İstanbul Üniversite tanıtım günlerinde fuarcılık anlamında bakıldığında da oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Beykent üniversitesi maksima standı tasarımın da neler gerçekleştirdik hangi aşamaları dikkat ettik proje incelemesi başlığında görebilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Maxima Standı Proje İncelemesi

  • Beykent Üniversitesi için tasarladığımız bu stand modelinde modüler sistemlerin avantajlarını kullanmayı hedeflemiştik. Kolay kurulum ve sökme işlemleri sayesinde kullanıcının hem efordan hem de zamandan tasarruf etmesine olanak sağlar.
  • Stant genelinde ağırlıklı olarak beyaz renk kullandık ve renklendirmeleri Beykent Üniversitesi’ne ait olan slogan, görseller, semboller ve logolarla tamamladık. Hem dikkat çekici görünümü arttırdık hem de ferah ve katılımcıların rahatlıkla vakit geçirebileceği bir ortam yarattık.
  • Beykent Üniversitesi Maxima Standı içerisinde dörder sandalyeden oluşan toplam altı adet masa bulunmaktadır. Kapasite olarak oldukça geniş olan ve katılımcılar için belirli konfor alanları bulunan bu standın pek çok noktasında ziyaretçilerin daha iyi vakit geçirmesi odaklanmıştır.
  • Beykent isim ve logolarını fark edilir bir dizayn ile bütünledik. Beykent Üniversitesi Maksima Standı her açıdan tüm ziyaretçilerle kontak kurabilen bir dekorasyona sahip oldu.
  • Beykent üniversitesi maksima standı içi aydınlatmasını doğal görünümden yana tercih ederek beyaz ışıklandırmaları kullandık. Boğuk ve basit görünümden uzaklaşarak doğallığın ve sadeliğin ön plana çıktığı bir görünüm sağladık
  • Kullanılan ahşap ana malzemeler sayesinde hem sağlam hem de dayanıklı bir yapı elde etme imkanı bulduk.
  • Beykent Üniversitesi Maxima Standı tasarımında kapalı olan yalnızca bit cephe bulunmaktadır. Kalan üç cepheyi ziyeretçilerle iletişimi arttırması ve alan ile bütüncül bir görünüm elde edilebilmesi açık bıraktık.
  • Stand içerisinde TV ve depo alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda stand ön cephesinde ek sandalyeler bulunmaktadır.

Maksima Standların Kullanım Özellikleri

Maksima stantlar, diğer stant türlerine kıyasla daha fark edilir ve daha estetik tasarımlardan oluşan özellikli yapılardır. Kurulumu yapılan ahşaplar oldukça sağlam ve dayanıklı olduğundan kaynaklı kongre, fuar, toplantı gibi organizasyon ve etkinliklerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Kullanıcısına sağlamış oldu avantajlar sayesinde de hem efordan hem de zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır. Dikkat çekici ve ön plana çıkartan detaylarıyla özgün bir görüntü sağlayan maksima stantlar geniş bir hayal gücünü ortaya koyduğu modellerdir.

Markalar ve firmalar için özellikle büyük önem taşıyan maksima stantlar, rekabetin yoğun olduğu ve katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda ön plana çıkmak için, sektörde bilinirliğini arttırmak için, sektördeki yerini korumak için ve daha pek çok farklı amaç için tercih edilmektedir.

Beykent Üniversitesi Maxima Standı tasarımında da olduğu gibi, bu stand türleri özelleştirilebilir ve aynı zamanda bütüncül görünüm elde etmeye en elverişli standlardandır. Maxima standı tasarımları esnasında temsiledilecek markanın, firmanın ya da kurumun kimliği, vizyonu göz önünde bulundurulmalıdır. Tamamen bu özellikler üzerinde şekillenen ve kimlik ne kadar net yansıtılırsa o kadar başarılı olan maksima standlar için kullanılan malzemeler de oldukça büyük önem taşımaktadır. Ahşap ana malzemenin kullanılması ile oluşturulan modüler sistemlere ek olarak; maksima standların tasarımında ve tasarım sonrası dekorasyonlarında pek çok farklı malzeme kullanılabilmektedir.

Beykent Üniversitesi Maxima Standı tasarımında da olduğu gibi, bu stand türleri mevuct alanı değerlendirme konusunda en fazla imkan sağlayan stand ürünlerindendir. Beykent Üniversitesi Maxima Standı ve benzeri Tüm maksima stand modellerimize ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.