Site Rengi

Dönerli Metal Tel Çorap Standı

Min. 100 Adet
Dönerli Metal Tel Çorap Standı

Dönerli metal tel çorap standı günlük hayatımızın olmazsa olmaz parçalarından yine olan çorapların teşhir edilmesi amacıyla tasarladığımız bir stanttır. Çorap standları ile basit ve kompleks tasarımlar şeklinde üretilir. Malzeme olarak metal ve tel kullanımı sağladığımız ben aileme tel tel çorap standı özelliklerine ve proje incelenmesine birlikte göz atalım.

Dönerli Metal Tel Çorap Standı Proje İncelemesi

 • Ana malzeme olarak metal kullanımı gerçekleştirdiğimiz bu stantta ilk olarak hem dış mekanda hem de iç mekanda rahat bir kullanım hedefledik.
 • Çorap standları, günlük hayatta alışveriş yaptığımız pek çok farklı noktada karşımıza çıkmakta. Yoğun ve sık kullanımı sebebiyle çorap standının kullanılabileceği her alanda uyumlu olması oldukça önemli.
 • Dönerli metal tel çorap standı, çorap satışının gerçekleştirilebileceği her alanda rahat bir şekilde kullanılmasına odaklanarak tasarladık.
 • Stant tasarımında eklediğimiz manuel dönme özelliği ile ürünlerin incelenmesi için oldukça kolaylık sağladık. Stant üzerindeki ürünleri görmek isteyenlerin bulundukları konumdan yalnızca telleri çevirerek diğer ürünleri erişebilmesi ürünlerin satışını artırma konusunda da destek sağlayan önemli bir faktördür.
 • Çorap stantları üzerine ürünler tel askılıklar üzerine asılarak kolay ve pratik bir şekilde sergilenebilmektedir.
 • Metal malzeme sert ve dayanıklı olduğundan kaynaklı uzun süreli kullanım için oldukça uygundur. Stant ürünlerinin uzun süre kullanılması ekonomik açıdan büyük fayda sağladığı gibi aynı zamanda zamandan da tasarruf ettirerek büyük kolaylık sunmaktadır.
 • Dönerli metal tel çorap stantlarında uzunluk ve genişlik ölçülerine dikkat edilerek stantta yer alan ürünlerin kitleler ile kolay iletişimine olanak sağlandı. Böylelikle hedef kitleye verilen rahat erişilebilirlik algısı ile satışların artması hedeflendi.
 • Metal malzemenin dört cephesine yerleştirilen tel askılar ile ürünler her cephe ile rahat temas kurabilecek şekilde yerleştirilebilmektedir.
 • Standın ürün kapasitesi oldukça geniş ve rahattır.
 • Dönerli metal tel çorap standları yalnızca şarap satışı için değil pek çok farklı ürünün satışı için de uygun olarak tasarlanmıştır. Marketlerde, eczanelerde, alışveriş merkezlerinde, giyim ve tekstil mağazalarında, kozmetik mağazalarında, kırtasiyelerde küçük boyutlu ürünlerin sergilenmesi için uygundur.
 • Neredeyse sergilenen ürünlerin tamamının tek bir noktadan görülebilmesi, ürünlerin satışı için büyük avantaj sağlamasının yanı sıra, kullanıcılar için de ekstra kolaylık ve konfor sağlamakta.
 • Metal malzemenin kendi renginin üzerine herhangi bir boyama işlemi uygulaması gerçekleştirmedik. Böylelikle birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip olan çorapların rahat bir görünümle sergilenebilmesine olanak sağladık.

Çorap Standı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 • Bu standlar dekoratif şekillerde birden fazla çorap ürünün tanıtım ve sergilenmesine olanak sağlayan, ahşap metal ve benzeri türden birçok malzemeden üretilebilen stand türleridir.
 • Günümüzde eski dönemlere oranla çok daha fazla renk, model ve çeşitte çorap üretilebilmektedir. Çorap üretim skalasının bu denli geniş olması, ürünlerin satışını arttırmaya yönelik yine vitrin oluşturma çabaları doğurmuştur. Bu çeşitliliğin artmasından kaynaklı büyük bir sektör haline gelen çorap ürünlerine, her dönem yeni bir ürün modeli eklenmektedir.
 • Çorap standları genellikle ya mağaza içerisinde ya reyonların başında ya da reyonların ortasında sergilenmektedir. Bazı mağazalar ise, satışını arttırmak istedikleri bazı çorap türlerini tezgah önlerinde de teşhir edebilmektedir.
 • İki veya çok yüzlü olabilen çorap stantları, genellikle askılı şekilde daha fazla ürünün sıralı şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar. Metal, ahşap, pleksi ve benzeri türden malzeme ile üretilebilmekte istenilen boy ve modelde tasarlanabilmektedir.
 • Çorap ürünlerinin, bu stantlarda ayrı ayrı ve sıralı şekilde satışa ve teşhire sunuluyor olması potansiyel alıcıların daha fazla dikkatini çekmekte ve satış yönelimlerini arttırmaktadır.

Ürün Teşhirinde Stand Kullanımının Önemi

Standlar, ürünlerin sergilenebilmesi, reklam ve tanıtımlarının yapılabilmesi için tasarlanan ve üretilen teşhir araçlarıdır. Her bir stand türünün sergileyeceği ürüne göre taşıması gereken birtakım özellikleri bulunur. Stand tasarımları bu özellikler çerçevesinde yapılarak, ürünlerin tanıtımı ve satışı için maksimum verim elde edilmesini sağlar.

Ürünlerin, özellikle günlük hayatta çok sık uğranan noktalarda doğru biçimde sergilenmesi hem marka ve firmaların yararına olur hem de hedef kitle tarafından bilinir bir sektör oluşmuş olur. Aynı zamanda stant kullanmak, ürün teşhirinde uzun vadeli ve ekonomik olarak avantajlı bir kullanım sağlar. Birbirinden farklı tasarımlarla, markanın vizyonunu ortaya koyabilme imkanı da sunmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.