Site Rengi

Elips Plastik Enjeksiyon Standı

Min 50 Adet
Elips Plastik Enjeksiyon Standı

Elips plastik enjeksiyon standı ülkemizde oyuncak ve kırtasiye ürünleri anlamında çok geniş bir yelpazeye sahip olan Bubu markası için özel olarak tasarladığımız bir stant modelidir. Stantta çocuklara hitap edebilmeyi ve ardından ebeveynleri olan hedef kitlemize hitap edebilmeyi önceliğimiz haline getirdik. Enjeksiyon standı modeli kullandığımız Bubu standında markaya ait olan renklerle birlikte kullanımı sağlayarak verimli bir ada standı elde ettik. Elips plastik enjeksiyon standında neler yaptık hangi aşamaları takip ettik gelin birlikte göz atalım.

Elips Plastik Enjeksiyon Standı

 • Plastik enjeksiyon standı modelimizde ürünlerin sergilenebilmesi için toplamda 4 adet oval kesim raf kullanımı gerçekleştirdik.
 • Üründe kullanmış olduğunuz ana malzeme plastik olup, pleksi kenarlara sahiptir. Kırtasiye alanında sergilenmek üzere tasarlanan stantlarda sıklıkla tercih edilen plastik ve pleksi kullanımı bu sektördeki ürünlerin teşhiri için oldukça uygun bir görünüme ve kaliteye sahiptir.
 • Renklendirmelerimizi markanın sembolü haline gelen kırmızı renginden tercih ederek standın tamamında marka ile uyumlu bir bütün elde etmeyi amaçladık.
 • Standın en alt kısmında markanın sloganına ve görsellerine yer vererek ilk görüşte tanıyabileceğim bir görünüm elde ettik. Aynı zamanda yeni ve hedef kitleler için de sıcak ve güvenilir bir marka imajına tamamı ile yansıttık.
 • Stand en üst kısmında kullanmış olduğumuz alınlık ile markanın logosu yerleştirilerek her cepheden rahatlıkla görülebilir bir pozisyon elde etmeyi başardık.
 • Elips plastik enjeksiyon standı her cepheden rahatlıkla görülebilir ve ürünleri sergileyebilir biçimde tasarlanmıştır.
 • Stand raflarına eklediğimiz bariyerlerde tel kullanımını tercih ederek farklı malzemelerin birlikte kombinasyonuna yer verdik. Böylelikle birbirinden farklı malzemeleri uygun alanlara yerleştirerek estetik kaliteyi artırdık.
 • Elips plastik enjeksiyon standı kenarlarını pleksiden tasarladık böylelikle ürünler kenarlıklara rağmen görülebilir ve tanınabilir bir dizayn içerisinde bulunmakta.
 • Bubu için tasarlamış olduğumuz stant modeli hem iç mekanda dış mekanda kullanıma oldukça uygundur.
 • Yalnızca kırtasiyede değil pek çok farklı noktada kullanılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Marketler, alışveriş merkezleri, benzinlikler, eczaneler gibi çok uğrak noktalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Ayaklı ada standı olması ile müşterilerle ve hedef kitle ile direkt iletişime geçerek kolay erişilebilirlik algısı yaratır.
 • Elips stand, diğer stantların aksine estetik açıdan farklı bir görünüme sahip olduğu için pek çok önemli firmanın tercihidir. Elips plastik enjeksiyon standı görselleri laminasyonlu dijital baskı ile oluşturulmuştur

Enjeksiyon Standı Nedir?

Enjeksiyon, eriyik plastiğin bir kalıba enjekte edilmesi yöntemiyle, istenilen formda plastik üretilmesine olanak veren bir yöntemdir. Bu yöntem ile üretilen stand türlerine enjeksiyon stand denmektedir.

Enjeksiyon standı, farklı ebat ve renklerde üretilebildiği gibi, firma veya marka logo baskılı da imal edilebilmektedir. Ham maddesi PS ve PP olan bir malzemedir.

Mağaza, market ve benzeri türden satış kanallı işletmelerde ürünlerin tanıtımı veya satışı için kullanılan fonksiyonel bir ekipman özelliği taşımaktadır. Enjeksiyon standlar, mağaza ve benzeri satış merkezlerinin içerisinde, genellikle dikkat çekilmesi istenen ürünün ön plana çıkarılmasına olanak sağlarlar.

Monte veya demonte olarak tasarlanabilen bu stand türleri,  kurulum konusunda oldukça rahatlatan bir sisteme sahiptir ve kurulum için ekstra bir işçiliğe gerek duymamaktadır.

Satış ve tanıtım sahasında işleri kolaylaştıran bu kurulum sistemine sahip olan enjeksiyon stand, maliyetleri açısından da bütçe yormayacak kadar avantajlara sahiptir.

İstediğiniz ürüne özel enjeksiyon stand yapılabilmesi için yüksek adet tercihinde bulunulması fiyat açısından daha ekonomik olacaktır, bunun yanı sıra, kullanılacak yer, istenilen raf aralığı, ürün özellikleri gibi spesifik durumlara karşı fiyat da farklılık gösterebilmektedir.

Kırtasiye Stand Çeşitleri ve Fiyatları

Elips Plastik Enjeksiyon Standını da içine dahil eden kırtasiye standları, pek çok farklı malzemeden ve teknikten üretilen standları içinde barındırır. Masaüstü, ayaklı, enjeksiyon stand gibi türlere sahip olan kırtasiye standları, kullanım açısından oldukça geniştir. Hemen her okul yanında bulunan birden fazla kırtasiye, Artık alışveriş merkezlerinde dahi yer alan zincir kitapçılar, kütüphaneler, sahaflar ve benzeri pek çok noktada kullanımı sağlanır.

Üzerinde sergilenmek istenen ürünlere göre özel olarak tasarlanan kırtasiye standları, ürünlere uygun boyut ve şekillerde tasarlanabilmektedir. Yalnızca enjeksiyon stand olarak değil; ahşap, plastik, metal, pleksi ve benzeri malzemelerle de tasarlanabilir. Elips Plastik Enjeksiyon Standı ve benzeri tüm standlarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.