Site Rengi

Marketler İçin Etkili Stand

13.07.2021
2.455
Marketler İçin Etkili Stand

Marketler için etkili stand,  ürünlerini sergilemek için olmazsa olmazlarının başında gelmektedir. Marketler çoklu ürünlerin sergilendiği ve satışının yapıldığı küçük çaplı alış veriş merkezleridir. Dolayısı ile ne kadar iyi bir tasarımla dizayn edilirse, ne kadar düzenli ve güzel ürün yerleşimi yapılırsa o kadar etkili bir görüntü ve rahat bir satış ortamı olacaktır.

Marketler için etkili standın avantajları, maksimum fayda ve verim odaklı olmalıdır. Standların doğru yerleştirilmiş olması, hem müşterilerin ürünleri daha rahat seçmesine, hem de çalışanların stand üzerinde ki ürünlerin sıralamasını, eksikliklerini bilmesi açısından fayda sağlamaktadır.

Büyük veya küçük çaplı marketleriniz için stand satın almadan önce bu ve bunun gibi kullanım kriterlerini mutlaka dikkate almalısınız. Satın alacağınız stant size maksimum verim, fayda ve çalışma kolaylığı sunması açısından mutlaka dikkatle seçilmelidir.

Marketler İçin Özel Stand Tercihleri

Marketlerinizin müşteriler tarafından, dikkat çekici tasarım ile dizayn edilmiş olması, ürünlere rahat bir şekilde erişimlerinin olması, stant kullanımının önemini bir kez daha orta koymaktadır. Marketler için hazır olarak satılan çok fazla çeşitte stand türü bulunmaktadır.

Ancak siz marketiniz için özel bir stand yaptırmak isterseniz, burada önemli olan marketinizin tasarımına uygun, müşterilerin rahat görebileceği, rahat erişim sağlayabileceği ve dikkat çekici, kullanımı kolay stand yaptırmanız faydalı olacaktır. Böylelikle hem iç mağaza dizaynına da uyumlu bir şıklık yaratmış olursunuz.

Stand seçimleri noktasında, mimar veya üretici firmalardan destek alabilirsiniz. Tüm stand tasarımlarınız için firmamız bünyesinde istediğiniz özellik ve tasarımlarda stand türleri veya tasarımları üretilebilmektedir. Tasarım stand ürünleriniz için profesyonel destek almak, seçeceğiniz ürün için en uygun tercihi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Marketler İçin Stand Seçerken

Özellikle satış kanallı marketlerinizde, stand tercih ederken hangi ürünü o stand içerisinde sergileyeceğinizi, ne kadar adette olduğu, nereye konumlandıracağınızı bilmeniz stand seçimi konusunda doğru yolda olduğunuzu gösterir.

Stand satın alırken, sergilenecek ürünün, boyu, ağırlığı, adedi, şekli ve benzeri türden içerikleri oldukça büyük önem taşımaktadır.

Standı marketiniz içerisinde nereye konumlandıracağını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü, marketinizin büyüklüğüne ve standı nereye konumlandıracağınız bilgisine göre stand satın alacağınız için, yanlış bir tercih yapmanızın önüne geçmektedir. Market standlarında, ölçülerine ve sizin isteğinize göre tasarlanabilmektedir.

Marketiniz için stand seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise, stant üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Bu noktada seçeceğiniz stand için, kullanılan malzeme kaliteli olur ise uzun yıllar boyunca yıpranmadan, kullanma olanağı sunar.

Marketler İçin Stand Çeşitleri Nereden Alınır?

Marketler için Türkiye’ nin her yerinde üretici veya satıcı firmalar tarafından tedarik edebileceğiniz onlarca çeşitte stand türü vardır.

Firmalar stand tercih ederken veya stand tasarımı yaptırırken, alacağı ürün hizmetini uzun yıllar boyunca kullanmak için alırlar. Bu sebeple alınan ürünlerde kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerek mektedir.

Kheiron Stand olarak, profesyonel ekibimizle, uzun yıllar yıpranmadan kullanacağınız her türden ürün teşhir ürünlerinin üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

Market Stand Fiyatları

Marketlerde sergilenen çoklu ürünlerin, dikkat çekici ve düzenli bir şekilde sergilenmesi gerekmektedir. Bu anlamda marketlerin tasarımına uygun stand tercih etmek bir bütünlük sağlayacağından, çok daha şık görünecektir.

Her satış marketi için, ürünlerinin içeriklerine ve niteliklerine göre stand türleri bulunmaktadır. Önemli olan doğru ve kaliteli ürünü seçebilmek, tercih etmektir.

Her çeşit stand fiyatı, seçeceğiniz stand türüne ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre değişmektedir.

İstenilen her modelde üretilebilen stand türleri, ölçüsü, malzemesi ve benzeri özellikleri ele alındığında, işçilik ve benzeri masraflarla beraber hesaplanmaktadır, buna göre de fiyatlarında değişkenlik olabilmektedir.

Stand Malzemesine Göre Fiyat

Ahşap stand, metal stand, pleksi stand ve benzeri türden malzemeler ile yapılan her stand türü için, fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir.

Market standları, marketlerde tattırma, ürün teşhiri ve gıda tanıtımı standı olarak kullanabileceğiniz, farkı model ve ölçülerde üretilebilmektedir. Plastik, metal, tel, pleksi ve ahşap modelleri mevcuttur, Market standı ürünlerinin ortak özelliği ise modüler ve kurulumunun kolay olmasıdır.

Marketlerde en çok kullanılan stand türlerinin başında, raf sistemleri gelmektedir. Bu ürünler marketlerde ki fazla sayıda ki ürünlerin sergilenmesi ve satışında oldukça kullanışlı ve etkili stand ürünleridir. Her stand için farklı malzeme kullanılabilmekte ve buna göre de fiyatları değişebilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.