Site Rengi

Masaüstü Dönen Obje Standı

Min. 50 Adet
Masaüstü Dönen Obje Standı

E-bebek Mağazaları kampanyalarında kullanılmak üzere tasarladığımız masaüstü dönen obje standı alışılagelmiş stand görünümlerinin dışına çıktığımız bir tasarım oldu. Marka ve firmaların zaman zaman farklı hedefler doğrultusunda gerçekleştirdiği kampanyalarda dikkat çekmek hem uzun vadeli hem de kısa vadeli birçok fayda sağlamaktadır.

Pek çok marka belli aralıklarla daha ön plana çıkarmak istedikleri ürünlerini ya da yeni üretime soktukları ürünleri kampanyalı hale getirerek tanıtımlarını yaparlar. Bu tanıtımlar sayesinde yalnızca ürünlerin değil markanın da reklamı yapılarak bilinirliği artar. Reklamı ve reklam ürünleri profesyonel bir şekilde tasarlanmış markalar akılda kalıcılığı artırmanın yanı sıra büyük bir güven ortamı yaratarak uzun vadeli olarak sektörde yerlerini koruyabilmekteler. Markaların hem isimlerini sektörde duyurabilmek hem de ürünlerini rahatlıkla ssergileyebilmek için tercih ettikleri bir numaralı araç ise ürün teşhir standlarıdır.

Ürün teşhir standları gerek mağaza içlerinde gerek seminer, sempozyum, toplantı, fuaar organizasyonu gibi etkinliklerde dikkatleri toplamak için farklı şekil ve modellerde tasarlanabilir. Yalnızca tek bir ürünün sergilenmesi için kişiselleştirilirek daha özel bir görünüm verilebilir ya da markaya ait logolar ve temsili renklerin kullanılması ile bütüncül bir görüntü elde edilerek dikkatler çok daha fazla çekilebilir. Bunlar birer seçenek olmakla beraber üzerine eklenerek daha profesyonel ve her anlamda daha donanımlı ürün teşhir standı elde etmek mümkündür.

Ancak özellikle kampanya gibi kısa süreli ürünlerin tanıtımı yapılırken kullanılacak olan stantlar profesyonel ve hedefe yönelik olmalıdır. Bu noktada markanın vizyonunu, ürün içeriğini, ürün sayısını, ürünün hangi kitleye hitap ettiği gibi unsurları bir arada düşünerek bir tasarım gerçekleştirmek önemlidir. Masaüstü dönen obje standı tasarımı gerçekleştirirken neler yaptık hangi aşamalara dikkat ettik proje incelemesi başlığında göz atabilirsiniz.

Masaüstü Dönen Obje Standı Proje İncelemesi

  • Dayanıklı bir yapıya ve şık bir görünüme sahip bir stand tasarımı gerçekleştirmeyi hedeflemiştik. Bu sebeple masaüstü dönen obje standı tasarımında ana malzeme olarak pleksi tercih ettik. Pleksi, uzun ömürlü kullanım için uygun, kolay forma girebilen ve aynı zamanda sağlam bir malzeme olduğu için tasarımdan beklentimiz tamamen karşılandı.
  • E-bebek için tasarladığımzı masaüstü dönen obje standı kampanya için tasarlanmış bir standdır. Bu sebeple dikkat çekiciliğin hakim olduğu farklı bir tasarım yapmayı hedeflemiştik. Masaüstünde kullanılabilir olan bu standın alt tablası sabit, üst tablası 360 derece dönme özelliğine sahiptir.
  • Masaüstü Dönen Obje Standında çok yönlü ve fonksiyonel bir tasarım gerçekleştirme hedefimize bağlı kalarak özellikleri tercihe göre tasarladık. Ürün sabit kalabilir, pille ya da elektrikli kablo ile dönebilir. Aynı zamanda manuel döndürmeler için de uygundur.
  • Görsellerde gözüken beyaz alan pleksi malzemeden tasarlanmış gövde kısmıdır. Gövde kısmını daha şık ve estetik bir hale getirmek için üzerine metal kaplama tasarımı sağladık.
  • Standı daha fazla ön plana çıkarmak için standda aydınlatma kullanımı sağladık. Alt tabla ve üst tabla arasına LED ışık eklediğimiz stand modelinde hem gece hem gündüz ortamdan bağımsız olarak aktif bir kullanıma olanak sağladık.
  • Ürün rahatlıkla taşınabilir olduğundan istenilen alanda kullanıma uygundur.
  • Hem iç mekanlar da hem de dış mekanlar da kullanım için uygundur.
  • Yalnızca masaüstü kullanımı için değil, tezgahüstü kullanım, bağımsız raf ve vitrin kullanımları için de oldukça ideal bir yapıya sahiptir. .
  • Tezgahüstü stand ve masaüstü stand tasarımlarında, standın görselliği kadar stand üzerinde yer alan görsellerin de büyük önemi bulunur. Müşterilerle görsel olarak iletişim kurmak marka ile olan bağı kuvvetlendirmenin yanı sıra, ürün bilgisi de vererek akılda kalıcılığı büyük oranda arttırmaktadır.

Masaüstü Stand Kullanılırken Nelere Dikakt Edilmeli?

Masaüstü Dönen Obje Standı gibi diğer standlara oranla daha az yer kaplayan tüm tezgahüstü standların kullanımında birtakım önemli noktalar bulunur. Bunlara dikkat ederek dezavantajlar bir avantaja dönüştürülerek standdan elde edilen verimin arttırılmasını sağlar.

Masaüstü standlar, ufak boyutlara sahip ve genellikle ufak ürünlerin teşhirinde kullanılan standlardır. Bu sebeple bu standlarında komplike dikkat çekici bir görünüm elde etmek daha zordur. Masaüstü stand kullanımında standda sergilenecek ürünlerin stand ile olan uyumu göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda potansiyel alıcıların satın almasını sağlayacak detaylara dikkat edilmeli ve tasarım o şekilde gerçekleştirilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.