Site Rengi

Tırnak Bakım Organizer Standı

Min. 100 Adet
Tırnak Bakım Organizer Standı

Tırnak Bakım Organizer Standı, kozmetik standları arasında yer alan ve geçtiğimiz 10 sene içerisinde yoğun talep gören ürün teşhir araçlarındandır. Manikür standı, tırnak bakım standı, protez tırnak standı gibi pek çok farklı çeşitte ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmaktadır. Tırnak Bakım Organizer Standı, kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazede yer almakta ve pek çok bakım merkezi tarafından farklı tasarımlarına ihtiyaç duyulmakta. Sıklıkla kuaför salonlarıda, güzellik ve bakım merkezlerinde, masaj salonlarında, tedavi kliniklerinde karşımıza çıkan bu stand, büyük bir kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Organizer stand türleri, çok uzun yıllardır evlerimizde yer verdiğimiz, farklı alanlarda kullanarak gündelik hayatımızı daha pratik hale getirdiğimiz ürünlerdir. Giderek artan ürün kullanımı, organizerleri hayatımızın farklı alanlarında farklı tasarımlara sahip şekillerde görebilmemize de olanak sağladı. Tırnak Bakım Organizer Standı, özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi gören tırnak bakımına ait olan ürünlerin birarada ve düzenli bir şekilde kalmasını sağlayan düzenleyici bir stand türüdür. Sıklıkla tezgahüstü masaüstü kullanılan ve oldukça fonksiyonel olan bu ürünün tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik proje incelemesi başlığında görebilirsiniz.

Tırnak Bakım Organizer Standı Proje İncelemesi

 • Tırnak Bakım Organizer Standı tasarımında uzun ömürlü kullanım sağlayacak ve hemen her ortamla uyum sağlayabilecek bir malzeme kullanmayı hedeflemiştik. Fiyat- performans açısından da değerlendirildiğinde oldukça ekonomik olan ve hedeflerimizi karşılayacağını düşündüğümüz pleksi malzeme kullanımı tercih ettik.
 • Organizerin ana bölümünde siyah renk kullanımı sağlayarak sergilenecek olan ürünlerin daha ön planda durmasını hedefledik. Böylelikle renkli ve karışık bir görüntüden ziyade sade ve şık bir görüntü kazanmış olduk.
 • Trosani için özel olarak tasarladığımız kişiselleştirilmiş Tırnak Bakım Organizer Standı, tezgahüstü stand tipleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanı sınırlı olmamakla beraber, ihtiyaç duyulan pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Üç ufak üç orta toplam altı bölmeden oluşan Tırnak Bakım Organizer Standı, tırnak bakımına dair olan ürünlerinin tamamını sergileyebilecek kapasiteye sahiptir.
 • Standın yalnızca işlevsel ve fonksiyonel olmasını değil, aynı zamanda estetik ve dikkat çekici bir formda olmasını da istiyorduk. Bu ürün teşhir standının müşterilerle kuracağı iletişim bizler için önemliydi. Bu sebeple görsel iletişim araçlarının da standda kullanılmasını tercih ettik.
 • Hem markanın logo ve isminin olduğu hem de dikkat çekici görseli organizer standı başlığı kısmına yerleştirdik. Her açıdan rahat ve dikkat çekici bir görünüm elde ederken sergilenen ürünlerle de bütüncül bir görünüm kazanmasını destekledik.
 • Ürün siparişleri minimum 100 adet ile sınırlıdır.
 • Tırnak Bakım Organizer Standı gibi masa üzeri ve tezgah üzeri kullanımlar için tasarlanan standlar, ağırlık olarak hafif olduğundan kaynaklı rahatlıkla taşınabilmektedir. Aynı zamanda kurulum işlemi oldukça basit ve pratik olan bir stand tipidir.

Tezgahüstü Stand Tasarımı ve Kullanımı

Tırnak Bakım Organizer Standı tipi tüm tezgahüstü standlar, öncelikli olarak fiyat- performans açısından sundukları avantaj sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanılan malzemeye göre fiyatlarında değişiklik gösterebilmektedir. Ancak hem uzun ömürlü kullanım imkanı sunan hem de düşük ücretlerle üretilebilen bu standlar her zaman birinci tercih olmaktadır.

Raflardan ve vitrinlerden bağımsız olarak kullanılmaları fonksiyonelliğini arttırarak standdan elde edilen verimin maksimuma ulaşmasını sağlar.

Tezgahüstü standlar için belli en ve boy ölçüleri baz alınmaktadır. Yalnızca boyut olarak küçük olan ürünlerin sergilenmesinde kullanılabilecek bu stand tipinin en büyük dezavantajı sergilenecek olan ürünlerin sınırlı olmasıdır. Parfüm, kolonya, ruj, oje gibi çok sayıda ürünün sergilenebilmesi için elverişlidir.

Potansiyel alıcılar için satış arttırmaya yönelik çalışmalarda da kullanılmakta ve kayda değer bir etki göstermektedir. Tırnak Bakım Organizer Standı ve benzeri tüm stant tipleri, ön plana çıkarılmak istenen ürünlerin sergilenmesinde kullanılan en önemli stand türlerindendir.

Bu stand tiplerinin üretiminde metal, plastik, pleksi, ahşap, karton gibi malzemeler kullanılır. Vakum, CNC kesim, kaynak, lazer kesim, pedal kesim yöntrmlerinin uygulanmasıyla istenilen forma rahatlıkla getirilebilmektedir.

Tezgahüstü stand kullanımını yaygınlaştıran avantajlar arasında;

 1. hafif bir yapıya sahip olmaları
 2. ekonomik olmaları
 3. raf veyavitrin gibi alanlardan bağımsız olmaları
 4. çeşitli malzeme kullanılarak üretilebiliyor olmaları
 5. tezgah üstü ve kasa önü kullanıma uygun olmaları
 6. marka ve firmaların öne çıkarmak istediği ürünler için uygun olmaları söylenebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.