Site Rengi

Masaüstü Parfüm Tester Standı

Min. 100 Adet
Masaüstü Parfüm Tester Standı

Masaüstü Parfüm Tester Standı, en sık kullanılan kozmetik standlarından biridir. Kozmetik ürünler dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan parfümler, oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Parfüm kokuları başlı başına büyük bir sektördür ve tüm sektörlerde sıklıkla kullanılan her hareket için belli ihtiyaçlar doğar. Parfüm tester standı, özelikle satın alımlarda karar verme aşamasında işimize yarayan ve birçok adımı kolaylaştıran standlardır. Koku seçimi yapmadan önce Masaüstü Parfüm Tester Standı üzerinde yer alan tester kağıtlarına kokulardan sürerek tadım gerçekleştiririz. Ve bu şekilde birbirinden farklı kokular arasında karıştırma yapmadan beğendiğimiz kokuya ulaşabilmemiz çok daha rahat olur.

Masaüstü Parfüm Tester Standı; parfümerilerde, kozmetik mağazalarında, parfüm mağazalarında, bijuterilerde, alışveriş merkezlerinde ve daha pek çok noktada sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça ufak bir boyuta sahip olmasına karşın hayatı kolaylaştıran ve işlevsel bir üründür. Masaüstü Parfüm Tester Standı tasarımında neler yaptık, hangi malzemeleri kullandık Proje İncelemesi başlığında göz atabilirsiniz.

Masaüstü Parfüm Tester Standı Proje İncelemesi

  • Masaüstü Parfüm Tester Standı, Eps Kokuları için tasarımını gerçekleştirdiğimiz bir stand modelidir. Birçok noktada sıklıkla kullanılan bu ufak stand tasarımında, şık ve kaliteli bir görünüm kullanmayı istiyorduk. Eps ismini belirginleştirerek ve malzeme kullanımına ekstra özen göstererek bu hedefimize ulaşmış olduk.
  • Beyaz ana renk üzerine EPS firma ismini ve yazılı logosunu UV baskı ile gerçekleştirdik. Bu sayede boyutuna karşın şıklığını koruyabilen ve bütüncül bir görünüm elde ettik.
  • Sağlam uzun süre kullanılabilecek bir ürün tasarlamak istedik. Bu sebeple pleksi malzeme kullanımı gerçekleştirdik. Bu tarz küçük standların kullanımında tercihe göre ahşap malzeme de kullanılabilir. Ancak hem fiyat performans açısından hem de estetik form açısından pleksi kullanımı daha uygun olacaktır.
  • Masaüstü Parfüm Tester Standı, 3 mm pleksi kalınlığına sahiptir.
  • Özel CNC kesim ile şekil verilmiş olup, birçok alanda kullanıma uygundur. Masa ve tezgahüstü, bağımsız raflar, kasa önleri gibi alanlarda kullanılabilir.
  • Ürün üretimi minimum 100 adet ile sınırlıdır.

Kozmetik Sektöründe Stand Kullanımı

Masaüstü Parfüm Tester Standı, parfüm standı, ruj standı, aksesuar standı, kolonya standı ve benzeri çok sayıda stand çeşidini içinde barındıran kozmetik standları olduça geniş bir ağa sahiptir. Kozmetik sektörüne ait hemen her ürünün sergilenebilmesi için sayıca çok çeşidi bulunmaktadır. Dünyada belki de rekabetin en yüksek olduğu sektörlerden biri olan kozmetik sektörü, her geçen gün kendini daha da geliştirerek dikkat çekiciliği arttırmaktadır. Ancak yalnızca dikkat çekmek değil, işlevsellik ve kullanılabilirlik de bu sektör için oldukça önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.