Site Rengi

Tezgahüstü Delikli Parfüm Standı

Min. 50 Adet
Tezgahüstü Delikli Parfüm Standı

Mirada Parfüm için tasarımını gerçekleştirdiğimiz tezgahüstü delikli parfüm standı yeterli ürün kapasitesine sahiptir. Ufak ürünlerin teşhirinde kullanılan bir numaralı ürün teşhir araçlarından biridir. Özel CNC lazer kesim, logo baskı gibi alışılagelmişin dışında özellikleri barındıran tezgah üstü delikli parfüm standında tasarım esnasında dikkat ettiğimiz birden fazla nokta oldu.

Tezgah üstü standlar genellikle eczane, kozmetik mağazaları, benzinlikler, kırtasiyeler, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılmakla birlikte neredeyse tüm uğrak noktalarda karşımıza çıkmaktadır. Bu stanr türleri ürünleri doğrudan müşterilere ulaştıran pratik ve kullanışlı sistemlerdir. Maliyet, alan ve kullanışlılık göz önünde bulundurulduğunda fiyat performans açısından oldukça uygun ve kaliteli bir deneyim imkanı sunmaktadır.

Tezgah üzeri standlar birden fazla ürünün kullanılması ile üretilebileceği gibi tek ürünün kullanılması ile de üretilebilmektedir. Metal tezgah üstü stant, ahşap tezgah üstü stant, plastik masa üstü stand, karton masaüstü stand, pleksiglas tezgah üstü stand gibi fazlaca çeşitleri bulunur. Premium stand olarak da bilinen bu stantlar imalatında kullanılan malzemeye göre pek çok farklı yöntemle üretilebilmektedir. Tezgahüstü delikli parfüm standı tasarımında neler gerçekleştirdik hangi aşamaları dikkat ettik proje incelemesi başlığından göz atabilirsiniz.

Tezgahüstü Delikli Parfüm Standı Proje İncelemesi

 • 3 milimetre beyaz pleksi malzemesinin kullanımından elde ettiğimiz tezgahüstü delikli parfüm standı, sert malzemelerin kesilmesinde ve şekillendirilmeside kullanılan CNC tekniği ile biçimlendirilmiştir.
 • UV logo baskı kullanımı sağlayarak ürettiğimiz bu standı modelinden birinci kalite baskı yapmayı ve stantta şıklığı yakalamayı hedeflemiştik. Son teknoloji baskı teknikleri sayesinde istediğimiz bu hedefe ulaşarak dilediğimiz görünüme kavuştuk.
 • Tezgah üzeri delikli parfüm standı Mirada Parfüm için üretilmiş olmasına karşı pek çok farklı ürünün sergilenmesinde kullanılabilir. Kalem, ruj gibi ufak ve ince yapılı ürünlerin rahatlıkla sevgilinebilmesi için uygundur.
  Sıklıkla kozmetik mağazaları’nda karşımıza çıkan tezgah üstü stantlar artık bakkallar, süpermarketler, benzinlikler gibi noktalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.
 • Bu modele sahip standlarda ürün yerleştirme oldukça büyük önem taşımaktadır. İki farklı çap görsel açıdan rahatsızlık vermeyecek ve ürünlerin sallanmayacağı biçimde stand üzerinde tek çap ölçüsüne efektif bir şekilde yerleştirilmiştir.
 • Kalem parfümler gibi ufak ürünlerin sergilenmesinde sıklıkla kullanılan bir stant modeli olan tezgah üstü standlar, özellikle kasa önleri gibi ödemenin yapıldığı ve alışverişin sonlandırıldığı alanlarda kullanılarak satışların arttırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Tezgah Üstü Stand Kullanımı

Tezgahüstü delikli parfüm standı müşterilere ve stant sahiplerine pek çok avantaj sunmaktadır. Bu stantlar tanıtım ve reklamın en net şekilde yapıldığı araçlardandır. Ufak ürünlerin sergilenmesine sağlayan ve küçük görüntüsüyle müşterileri kendine çekmeyi başaran bu stantlar neredeyse tüm ürünlerin ve organizasyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır.
Marka ve firmaların kendilerini daha ön plana çıkarmak ve basit tanıtımlar gerçekleştirerek müşteri kazanmak için tercih ettiği yöntemlerin başında gelir. Marka ve  firmaların büyümeleri genellikle düzenlenen toplantı, seminer, sempozyum, fuar, etkinlik gibi organizasyonlar sayesinde kolaylaşmaktadır. Bu gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere kolay kurulup pratik bir şekilde çözümler üretebilen stantlar her zaman büyük önem taşır.

Potansiyel alıcıların en çok tercih ettiği alanları koyulan ürünler firmanın tercih edilmesi konusunda büyük başarı sağlar. Tezgah üstü stantlar sıklıkla alışveriş merkezlerinde mağazalarda kullanılarak satışların arttırılmasında rol oynar.

Tezgahüstü Delikli Parfüm Standı, ön plana çıkarılmak istenen ürünlerin tanıtımında kullanılan stand türlerinin başında gelir.

Mağazalarda raflardan ve vitrinlerden bağımsız olarak ürün ya da hizmetlerin sergilenmesinde sıklıkla kullanılır.  Genellikle kasa önü veya masa üstünde kullanılması tercih edilir.

Tezgah üstü standların üretilebilmesi için malzeme yelpazesi oldukça geniştir. Ahşap, metal, pleksi, plastik, karton gibi malzemelerden, enjeksiyon, vakum, cnc kesim, lazer kesim, kaynak, büküm ve pedal kesim gibi yöntemler uygulanarak üretilmektedir.

Görünümünde doğallığın ön planda olması, dayanıklı ve sağlam bir yapıda olması ve aynı zamanda ekonomik olmaları nedeniyle pek çok ticari işletme tarafından tercih edilmektedir. Hafif yapıları ve geniş ürün sergileme potansiyelleri ile rahat bir kullanım sağlarlar.

Tezgahüstü Delikli Parfüm Standı ve tezgah üzeri standların sıklıkla tercih edilmesini sağlayan başlıca avantajları;

 1. hafif bir yapıya sahip olmaları
 2. ekonomik olmaları
 3. raf veyavitrin gibi alanlardan bağımsız olmaları
 4. çeşitli malzeme kullanılarak üretilebiliyor olmaları
 5. tezgah üstü ve kasa önü kullanıma uygun olmalarıdır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.