Site Rengi

Aksa Enerji Modüler Maxima Standı

Aksa Enerji Modüler Maxima Standı

Aksa Enerji Modüler Maxima Standı, Aksa Enerji için tasarımını gerçekleştirdiğimiz bir stanttır. Enerji Fuarı, Antalya Fuarı, EIF Dünya Enerji Kongresi, ICCI 2022 için uygun ve ideal tasarımlara sahip olan ve premium özellikler barındıran bir tasarıma sahiptir. Hızlı kurulum özelliği sayesinde özellikle seminer, toplantı, fuar organizasyonu gibi etkinliklerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen maxima standlar, temsil ettikleri marka ya da firmanın özelliklerini barındırmalıdır.

Fuar organizasyonlarında marka ve firmaları temsil eden başlıca teşhir aracı; fuar standıdır. Fuar standının başarılı bir tasarıma sahip olması ve profesyonel bir şekilde üretilmesi firma ya da marka için organizasyonlarda büyük avantajlar yaratarak özellikle uzun vadede kazançlar sağlar. Aksa Enerji Modüler Maxima Standı, firmanın vizyonu ve çalışmaları göz önünde bulundurularak kimliğini net bir şekilde yansıtabilme imkanı yakaladığımız bir stant tasarımıdır. Aksa Enerji Modüler Maxima Standı tasarımında neler yaptığımızı, hangi aşamaların üzerinde durduğumuzu ve ne gibi detaylara önem verdiğimizi öğrenmek için Aksa Enerji Modüler Maxima Standı Proje İncelemesi başlığına göz atabilirsiniz.

Aksa Enerji Modüler Maxima Standı Proje İncelemesi

  • Kurulumu kolay ve pratik olan modüler sistemlerin sağladığı tüm avantajlardan faydalanarak maxima stand tasarımı sağladığımız bu tasarımda öncelikli hedefimiz; firmanın vizyonunu rahatlıkla yansıtabilmek ve ziyaretçilerin rahatlıkla zaman geçirebileceği bir ortam yaratmaktı. Tasarımımızda bazı detaylara özen göstererek bu hedefimize başarıyla ulaşmış olduk.
  • Üç cephede de duvar kullanımı sağladığımız Aksa Enerji Modüler Maxima Standı tasarımında ziyaretçilere bir fuar standından çok daha fazlasını vererek adeta ofis deneyimi sunduk. Kapalı alanların daha fazla olmasıyla birlikte daha bütüncül bir görünüm elde ederken her alandan rahatlıkla Aksa Enerji’nin görülebilmesini ve belirginleşmesini sağladık.
  • Stand içerisinde Aksa Enerji ismini, logosunu ve görsellerini sık sık kullanarak hem renklendirme sağladık hem de komplike bir tasarımla ziyaretçileri daha çok içine çeken bir görünüm elde etme hedefimize ulaşmış olduk.
  • Stand içerisinde yer alan karşılama bankosu simetrik bir şekilde orta giriş alanına yerleştirerek sağ ve sol cephelerden stand ile ilgilenen ziyaretçilere rahat bir hitap sağladık.
  • Aksa Enerji Modüler Maxima Standı içerisinde dörder sandalyeden oluşan toplam dört adet cam masa, bir adet ikili koltuk, iki adet tekli koltuk, sehpa ve TV bulunmaktadır. Fuar ziyaretçileri rahatlıkla stand içerisinde vakit geçirebilir ve tüm bilgi alış verişleri boğucu ve basık olmayan bu konforlu alanda gerçekleşebilmektedir.
  • Fuar organizasyonları kapalı alanlarda gerçekleştiğinden kaynaklı fuar standlarında aydınlatmalar oldukça önemli bir yer tutar. Misafirleri rahatsız etmeyecek ve göz yormayacak ışıklandırmalar kullanarak loş ve rahat bir ortam sunumu gerçekleştirdik.
  • Firma logosuna ve ismine stand içinde pek çok farklı noktada yer vererek dikkat çekiciliği arttırdık.
  • Kurulumu patik ve zahmetsiz olan modüler sistemin tüm avantajlarından faydalandık. Maxima fuar stantları kolay kurulumu sağlayan dinamik yapısı ile hem efordan hem de zamandan tasarruf etmeyi sağladık.
  • Aksa Enerji Modüler Maxima Standında alüminyum malzemenin yanı sıra çelik, mdf, ham sunta gibi malzemelerin kullanımını da belli noktalarda gerçekleştirdik. Sağlamlığı ve dayanıklılığı arttırdığımız bu malzemeler ile rahatlıkla kullanılabilecek %100 güvenilir bir tasarım oluşturduk.
  • Maxima fuar standları hazır paneller ile istenilen modüllerin kullanılmasıyla tasarlanan sistemler olduğundan kaynaklı hem estetik olarak hem de verimlilik olarak ideal yapılardandır.

Maxima Stand Özellikleri Nelerdir?

Aksa Enerji Modüler Maxima Standı tasarımında kullandığımız bu stand modeli sağladığı pek çok avantajın yanında neredeyse hiç olumsuz bir özellik bulundurmamaktadır. Maxima Standlar diğer tüm Standları göre, daha estetik, konforlu, fark edilebilir ve Modüler tasarımlardan oluşması itibariyle kurulumu ve montajı oldukça rahat olan bir stand türüdür.

Maxima Standları diğer standlardan ayıran en önemli özelliği son derece kullanışlı olmasıdır.
Maxima standların özellikleri arasında en belirgin olanlarından biri de son derece şık ve estetik bir görünüşünü olmasıdır. Standına bu denli şık olması fark edilebilir yani standı ve Stand üzerinde bulunan ürünün daha fazla dikkat çekmesine olanak sağlamaktadır.

Maxima Standlar, kolay monte edilebilir Stand türleridir. Bağlantı yıllarında yapılan kolay tasarım sayesinde pratik bir kurulum sağlamaktadır. Stand kullanımının ardından doğa dostu olma özelliği sayesinde farklı avantajlardan sağlamaktadır.
Maxima standların özellikleri arasında sınırsız bir stand tasarımı yapabilme avantajı bulunmaktadır bu sayede hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir, markanız ve kurum kimliğiniz için akılda kalıcı, şık standlar tasarlayabilirsiniz.

Tüm maxima stant modellerini görmek için Maxima Standlar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.