Site Rengi

Işıklı Ahşap Kongre Standı

Işıklı Ahşap Kongre Standı

Işıklı Ahşap Kongre Standı, Farmasera ile birlikte çalıştığımız bir diğer kişiselleştirilmiş stand projemizdir. Marka ve firmalar için büyük önem taşıyan ürün teşhir standları söz konusu olduğunda, birbirinden ve projeden memnun olarak tekrardan çalışmak büyük bir avantaj sağlar. Bizler de ekip olarak gerek tasarım aşamasında gerek üretim aşamasında daha önceden aşina olduğumuz bir markayla çalışarak yüksek memnuniyet elde edebilme şansı yakaladık. “Endoskopik Yüz Gençlestirmede Yeni Ufuklar’’ sloganıyla geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Bella Eyes Course için tasarlanan bu stand, Trinity lift & Brow lift canlı cerrahi kursu ve tanıtımında kullanıma her bakımdan uygunluk sağlamaktadır.

Işıklı ahşap kongre standı, özelleştirilmiş tasarımı ile birlikte yüksek verim elde etme şansı sunarken aynı zamanda akılda kalıcılığı da arttırarak uzun vadede yüksek başarılar sağlanmasını fırsatı da sağlar. Kongre ve fuar gibi iletişimin yüksek olduğu, pazar ağlarının yayıldığı organizasyonlarda şık ve kaliteli bir görünüm sunarak marka imajına destek sağlar. Uygulamalı anlatım etkinlikleri ve organizasyonlarda stand görünümü için önemli olan noktalardan biri de görsel iletişim araçlarıdır. Işıklı ahşap kongre standı tasarımında görsel iletişim araçlarına sık yer vererek etkin bir kullanım alanı yaratmayı başardık. Işıklı ahşap kongre standı projesinde neler yaptık ve hangi aşamalara yer verdik tüm detayları ile Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Işıklı Ahşap Kongre Standı Proje İncelemesi

  • Müşteri sadakatinin en güzel örneklerinden olan, daha önce de birlikte çalıştığımız Farmasera için gerçekleştirdiğimiz bu tasarımda markanın vizyonuna ve hedeflerine aşina olmamız her iki taraf için de daha başarılı sonuçlar alınmasını sağladı. Gerek stand kaplamalarında gerek ise görsel iletişim araçlarında çok yakından tanıdığımız bu markayı temsil edecek dizayna ulaşmak hem keyifli hem de güvenilir bir yolda yürümemizi sağladı.
  • Işıklı ahşap kongre standı tasarımını gerçekleştirirken ilk hedefimiz; sıkıcılık ve sıradanlıktan uzak dururken kaliteyi yansıtmaktı. Ana malzeme tercihimizi ahşaptan yana kullandık ve hem kaliteyi hem de görünümün şıklığını yükselttik. Vinil ahşap karkas arkasına uygulanan led aydınlatmalar sayesinde premium bir görüntü elde ettik ve dikkat çekmeyi başardık.
  • Kongre standı olarak tasarlanan bu stantta, olmazsa olmaz detaylardan biri olan karşılama bankosunda da ilgiyi toplamak ve her cepheden görülebilen bir yapı elde etmek için ışıklandırma kullanımı sağladık.
  • Görsel iletişim araçlarını vinil ahşap karkas üzerine yerleştirerek her cepheden rahatlıkla görülebilen ve herkese hitap edebilen bir pano görüntüsü sağlayabildik.
  • Farmasera markasına ait olan logo ve görselleri beyaz fon üzerinde kullanarak temiz bir görüntü sağladık hem de sektöre hitap eden bir uyum yakalayabildik.
  • Işıklı ahşap kongre standı tasarımında uygulanan her ayrıntı maksimum konfor ve rahat bir kullanım alanı amaçlanarak üretilmiştir. Nakliye, kurulum ve sökme işlemleri son derece rahat olmakla birlikte zaman ve efor tasarrufu elde etmeyi sağlamaktadır.
  • Işıklı kongre standı tasarımında stand zemininde yükselti kullanılmış ve özgün bir forma kavuşturulmuştur.

Kongre Stantlarında Tasarım ve Memnuniyet

Işıklı Ahşap Kongre Standı, özenle tasarlanan tüm kongre stantlarında olduğu gibi kendine has birtakım özellikler barındırır. Herhangi bir ürün teşhir standı üretimi gerçekleştirilirken merkez noktaya koyarak esas alınması gereken ayrıntılar bulunur. Bir standı kaliteli ve dikkat çekici yapan ayrıntılar, marka ve firmanın vizyonu ve kimliği ile bir uyum yakalamayı başarabilirse esas hedefine ulaşabilmiş olur. Kongre standı, fuar standı, tanıtım standı gibi markaları direkt olarak temsil edecek ve profillerini yansıtacak reklam araçlarının kullanımında önem taşıyan noktalar her iki taraf için de belirlenmiş olmalıdır. Gerek kongre standı tasarımcısı gerek marka, hedeflenen doğrultuda istenilen tasarımı ortaya koyma amacı taşımalıdır.

Bu noktada hem marka hem de stand tasarımcısı ve üreticisi için en büyük avantaj daha önce benzer işler yapmış olmaktır. Işıklı Ahşap Kongre Standı tasarımını gerçekleştirirken KheironStand olarak uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikiminin yanı sıra, daha önceden birlikte çalıştığımız bir markayla çalışmak bizim için büyük bir avantaj sağladı. Birbirini tanıyan müşteri ve üreticiler arasında gerçekleşen ekip çalışmaları müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğu sağlarken aynı zamanda üretici firmalar için de keyifli projelerde yer alarak gelişme fırsatı sağlamakta.

Farmasera markası için tasarladığımız diğer projemize ulaşmak için: Light Boxlı Farmasera Kongre Standı 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.